• Sor
  • Bence

Diş ağrısından öleceğim arkadaşlar bu ağrıyı ne geçirir ya?

Doktorada gittim adam ağrı kesici vurdu sonra gel çekelim dedi. Ya bu ağrı yine baasladı dayanılck gibi değil ne yapsam ki

En İyi Görüş

• kadın sancısını kesen bi hap var cok etkili adını unuttum kucuk bişi onun yarısını kır at agzına anında durur agrıssı bnim gozlerim kızarmıstı agrıdan hertarafa saldıryordum ablam bi hap verdi bnde o acıyla bakmadan attım agzıma sonra sordum neydi o dogum sancısı içindi dedi hem kızdım hem dua ettim ona:))

• Way iyiymiş :)

• Öncekileri Göster
    • rica gemiş olsun iyi aksamlar

• Saol.. sizede iyi akşamlar

Erkekler Ne Diyor 15

• Bol bol kitap oku, malum kategori kültür. :) Geçmiş olsun. Evde karanfil varsa, havanda dövüp dişine koyarsan etkisi geçinceye kadar rahatlatır. Sonrasında gece çalışan diş klinikleri var onlardan birine gidebilirsin.

• :) Teşekkürler

• cektirecen başka caren yok 5 dk iş yada etol forte agrı kesici alacaksın

• Yarın çektircem. De tabi çekerse doktor.

• apse varsa bir hafta antibiyotik verir öyle ceker

• dis doktoru gecirir ugra bir an önce

• Gittim

• sirkeli suya kekik ve kimyon karıştırıp gargara yapınca ağırıyı hafifletiyormuş benim arkadaşım yapmıştı işe yaradı ama dişinde iltihap vardı onun senin çürük kaynaklıysa bilmiyorum gene de iyi gelir mibirde şöyle bir şey buldum; 7-8 adet karanfil tomurcuğu bir bardak kaynar suda 10 dakika kadar bekletilip içilir. Böylece diş etlerinde uyuşma olacak ve diş ağrısının şiddeti azalacaktır.

• pamuğa rakı koy

• antibiyotik tedavisi görcen üç fün sonra ağrı geçiyor çektirirsin.Hepte gece ağrır.Geçmiş olsun.

• Cok tesekkurler aynen oyle ya

• git bul biyerden silah sık kafana kesin çözüm

• He tamam

• Dolarex al ve 6 saat rahat ol.

• Teşekkürler.

• Rica ederim.

• iki bira iç bişeyin kalmaz

• Kafa yapmıcam ağrısı geçsin yeter dişimin :)

• ozmn pamukla rakı bas :)

• :) peki.

• bulabiliyorsan karanfil yağı dişine sür. hemen kesecektir. ağer karanfil yağı bulamazsan 2 - 3 tane karanfili kır ve dişin ağıran yerine kor. faydasını hemen görürsün. Allah şifa versin

• Çok teşekkürler. Aminnn

• Öncekileri Göster
    • Aynı :(

• karanfil yağı olsa fayda ederdi

• rakı falan deneme daha çok açar damağı alkol ağrını çoğaltır dişinol kulan ağzın biraz yanar ama uyuşturur

• majezik deneyebilirsiniz ağrılara iyi geliyor

• Tesekkurler

• ağrı kesici iç iltahsp kurutucu iç geçer yine çektirdikten sonrada rahatlarsın

• Tesekkurler

• Öncekileri Göster
    • hadi hayırlısı bakalım

• İnşallahhh bitecek bu qünlerde.

• Doğru doktora :) Başka bir şey yapma daha fena olur aman :)

• Doktordan qeldim

• Yine git. Ağrıyorsa ciddi demektir.

Kızlar Ne Diyor 7

• çekilmese ya da dolgu olmasa geçmez malesef. ama sonu çekilme gibi görünüyor. geçmiş olsun.

• Cektircem canim.

• çektirmeden ağrın geçmez canım ama şu anlık bi ağrı kesici içmelisin amam yaptıgı iğnenin üzerinden en az 6 saat gecmesi lazım bulabilirsen cataflam veya tilac iç hiç omadı arveles iç

• İçtim canım aqrı kesici valla bu dördüncü oldu ya. aqrıdan kendimi ordan oraya atıyorum çok zor

• cok içme ama midene dokunur sonra anestol varsa azıcık evde sür azıcık dişine

• Teşekkürler. dİşinol vardı sanırım o yokda

• zeytinde acısını az bucuk dındırır ama kalıcı bısey degıl zaten sadece bı kaçdakıka

• Tesekkurler

• majezık agumentın 15 dk snra bısıcıgın kalmz

• Rakı bas:)

• Saol

• dişçiye gideceksin ve çektireceksin

• Buqun qittim ya iqne yapti ama etkisi qecti

• o zaman çok az rakı içeceksin diş ağrısını o da keser

• rakı koy (kimse yazmadan yazdım umarım)

• İlk yazdin:-)

Yükleniyor...