Adet söktürücü hap kullanan var mı aranızda?

adet söktürücü hap kullanan var mı aranızda? Almayı düşünüyorumda

Güncellemeler:
Zararı var mıdır kullananlar bilgi verirse sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• adet sökülüyor mu o da ne? hastanede çalışan kız arkadaşım bile demedi böyle bir şey

Erkekler Ne Diyor 1

• Balgam söktürücü var da adet söktürücülüsünü hiç duymadım =)Böyle ilaçlar hormonal dengeye çok önemli zararlar verebilir. Bırakın kulaktan dolmayı, böyle abuk sabuk yerlere sorum alacağınız saçma sapan cevaplara inanmak da nasıl bir kafadır, anlamakta güçlük çekiyorum. Bir kadın doğum uzmanına gidip, şikayetlerinizi ifade etmek bu kadar mı zor? Bu zorluğa teslim olmak, sağlığınızdan neden önemli olsun?

Kızlar Ne Diyor 5

• kullanmadım..bılgım yok..

• bende düşünüyorumda hiç bi bilgim yok

• Tam olarak ne işe yarıyor? Bir yerde geciktirir yazıyor başka bir yerde daha çok gelmesini sağlar diyor.

• ben kullandım 2 ay geçikmişti polikistik over vardı farlutal kullandım 10 gün hap bitince adet geliyor

• ya benim adet olmam gerekiyordu ama 3 gündür kahverengi akıntı geliyor korktum bende o yüzden istiyorum

• ağrı yoksa sorun yoktur nette doktorum sitesi var oraya doktorlara sor yararlı siteleride gez :)

• çikolata kistinden falan bahsediyolar üşütmedende olurmuş bilmiyorum artık :F

• evet ben kullanmıstım, bi zararı da olmadı ama ilaç yerıne soğan suyu da içebılrsın, doktorlar tavsıye edıyor, mıyomları falan hep yok edıyor

Yükleniyor...