Meninin renginin kahverengi olması neden olabilir?

Masturbasyon yaptıktan sonra döl kahverengi renkte geliyor sizce neden olabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kac gun arayla mastrbasyon yapıyorsun? arasıra rengınde duzelme ve koyulasma oluyormu? bu tamamıyle kısıseldır. korkulacak bır durum yok.

• ben tesekkurederım

• teşekkürler

• zamanla eskı rengıne donusum saglayacagından emınım. sıkıntı oldugunu zannetmıyorum. arada bır boyle renge donusebılır. aynı durumları bende yasadım koyu sarı kahve rengı oluyordu. belırlı bır zaman sonra beyazlastı tekrar sarardı. yakında tekrar beyazlasır sımdiden gecms olsn

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• bu kahverengi spermin beklemiş kan hücrelerinden geldiği yapılan tetkikle anlaşılırsa meni kanallarında ve keselerinde kanamaya neden olabilecek hastalıklar yönünden inceleme yapılır. Bir üroloji uzmanına başvur. tıp öğrencisiyim

• hımmm bak bu biraz iyi geldi :D

• geçmiş olsun :)

• yok doktora yazdırcam ya tanıdığım bikaç doktor var :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 12

• Kahverengi değildir o sarımtırak bir renktir.

• Geçmiş olsun. Muhtemel kanla karışıyor, üroloji uzmanına görünsen iyi edersin.

• Dostum testislerden kan karışıyor olmasın.. Doktora görün..

• içinde kan hücreleri olabilir ve kötü kokuyorsa meni kesesi iltihaplanmasıdır. tabi ki bir ihtimal. en doğrusunu öğrenmek için doktra görünmen lazım. ihal etme. geçmiş olsun.

• sen de sağol. unutma dr a gitmen şart.

• saolasın :)

• acil doktora git kardeş

• ilk defa senden duydum üroloji uzmanına git .

• Doktora koş.

• Yaşın kaç?

• peki gidiym bari

• O zaman doktora git.Ciddi bir problem olabilir.Büyük ihtimalle kanama gibi bir şey oluyor.

• hayır

• Öncekileri Göster
  • tırstım o nasıl şey öyle. iç kanama olmasın genç. sen yarın tez bir doktora görün. en kıymetli hazinendir sonuçta

• herhangi bir ağrım yok ne olup olmadığını bilecek kadar bilgim var ya sağlıkçıyım ben zaten :)

• araştırmaya bel bağlama
      lskdjflskdjflksjdlf

• yok ben şimdi biraz araştırdım ciddi bi şey değil sanırım :)

• Biz buna halk arasında "testisin pekmezi akmış." deriz.

• ilk defa senden duyuyorum :D

• ilk defa duydum..

• yoğunlaşması

• bana kanla karışmış gibi geldi ama

Yükleniyor...