• Sor
  • Bence

Meninin renginin kahverengi olması neden olabilir?

Masturbasyon yaptıktan sonra döl kahverengi renkte geliyor sizce neden olabilir?

En İyi Görüş

• kac gun arayla mastrbasyon yapıyorsun? arasıra rengınde duzelme ve koyulasma oluyormu? bu tamamıyle kısıseldır. korkulacak bır durum yok.

• bende öyle düşünüyorm :) bazen haftada 1 bazende 3günde 1 oluyo

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler

• ben tesekkurederım

Kızlar Ne Diyor 1

• bu kahverengi spermin beklemiş kan hücrelerinden geldiği yapılan tetkikle anlaşılırsa meni kanallarında ve keselerinde kanamaya neden olabilecek hastalıklar yönünden inceleme yapılır. Bir üroloji uzmanına başvur. tıp öğrencisiyim

• teşekkür ederim ben prostat ihtimali üzerinde duruyorum ama sence de olabilirmi ?

• Öncekileri Göster
    • geçmiş olsun :)

• hımmm bak bu biraz iyi geldi :D

Erkekler Ne Diyor 14

• Geçmiş olsun. Muhtemel kanla karışıyor, üroloji uzmanına görünsen iyi edersin.

• Doktora koş.

• acil doktora git kardeş

• Biz buna halk arasında "testisin pekmezi akmış." deriz.

• ilk defa senden duyuyorum :D

• 31gün

halk tabiri olacakta ta.. k deme şansı varken testis diyecek öylemi hiç sanmam :D

• aynı sorun bendede var. şu an ne durumdasın geçtimi?

• Kahverengi değildir o sarımtırak bir renktir.

• Dostum testislerden kan karışıyor olmasın.. Doktora görün..

• içinde kan hücreleri olabilir ve kötü kokuyorsa meni kesesi iltihaplanmasıdır. tabi ki bir ihtimal. en doğrusunu öğrenmek için doktra görünmen lazım. ihal etme. geçmiş olsun.

• saolasın :)

• sen de sağol. unutma dr a gitmen şart.

• Yaşın kaç?

• 19

• Öncekileri Göster
    • O zaman doktora git.Ciddi bir problem olabilir.Büyük ihtimalle kanama gibi bir şey oluyor.

• peki gidiym bari

• tırstım o nasıl şey öyle. iç kanama olmasın genç. sen yarın tez bir doktora görün. en kıymetli hazinendir sonuçta

• yok ben şimdi biraz araştırdım ciddi bi şey değil sanırım :)

• araştırmaya bel bağlama
      lskdjflskdjflksjdlf

• herhangi bir ağrım yok ne olup olmadığını bilecek kadar bilgim var ya sağlıkçıyım ben zaten :)

• ilk defa duydum..

• ilk defa senden duydum üroloji uzmanına git .

• yoğunlaşması

• bana kanla karışmış gibi geldi ama

Yükleniyor...