Sivilce ve sivilce izlerine ne iyi gelir?

Sivilce ve sivilce izlerine ne iyi gelir? Ne yapsam geçerler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• imex krem kullan

• :)))

• yaaa kimin müdürüyüm:)))

• hemende bılır zaten bizim mudur :))

Erkekler Ne Diyor 6

• yumurtanın akını sür hiç bir şey kalmaz (bkz. ibni sina cilt hastalıkları bölümüne)

• Yumurta akını limon suyu kat kimon lekelri açar yumurta akı cildi güzelleştiri kırışıklıkları giderir.

• ciddimisin sen? hiç duymadım valla.

• uzman kişilere danış

• sivilce izlerin çok iantçı izler değilse pelling etkili ajanlar etkili olurlar ama inatçı lekelerle dermatolg kontrolünde laserle cilt lekelerini önleyen merkezler var.sivilcelerin için en sağlıklısı iyi bir dermatologla görüşüp cilt tipine uygun bir tedavi protokolünün belirlenmesi gerekli...

• Sivilce izleri için peeling etkisi kremler ve başka şeyler kullanmalısın. Peeling uyguladıkça yüzün soyulmaya başlayıp sivilce izlerindeki kırmızılık, çökük gibi şeylerden arınacaksın. Sağlıklı ve parlak görünen bir yüze sahip olacaksın.

• Dermatologa görünün karaciğer testlerinizi yapsın daha sonra reocutane adlı ilacı veriyor sonra tamamen geçiyor

• Ben zamanında kullandım.Yazıdada belirttim doktor kontrolunde kullanın diye.

• dikkat edin yan etkileri daha fazla.. ilaç 8 ay gibi bi devamlılık gerektiriyor ve 18 yaş üzeri için uygun görülüyormuş.18 yaş altındakiler ebeveyn onayıyla kullanabiliyolar

• El-yüz temizliğine dikkat et. Çok defa ilaç kullandım, tuhaf tuhaf kremler falan... ama işe yaramıyor.

Kızlar Ne Diyor 7

• karbonat tuz içinede biraz su ekle yüzüne sür 2 hafta kullan hepsi geçiyo

• Yakmaz mi o yüzü?

• Sivilcelerınle hıc oynama. dr agıtmelsın .Hem cıldını herzman temız tutman gerek. yedıklerın ve içtiklerınde oldukça önemlı.

• dermotolojiye görün kendince hiç birşey yapma tafsiyem :)

• Sivilcelere hafta 2-3 kere elma sirkesine biraz limon suyu damlat bunu sür bir kaç saat beklet ve yıka.Elma sirkesi biraz yakar ama korkulacak bir şey yok.Sivilce izleri içinYumurta akını limon suyu kat kimon lekelri açar yumurta akı cildi güzelleştiri kırışıklıkları giderir.

• Bir cilt uzmanına görün derim gülsuyu ve elma sirkeside çok iyi geliyor

• cilt uzmanına görün önce derim.

• sarmısak suyunu sivilcelerinin üzerine sürüp beklet.sivilecelerini kurutucak ve zamanla kaybedecektir .ve düzenli olarak yüzünü soda ile yıkamalısın .yüze çok güzel parlaklık ,duruluk sağlıyo .

Yükleniyor...