Apse yapan dişin ağrısı nasıl geçirilir?

dişim ağrıyo apranaks majezik ne varsa içtim.geçmedi doktora gittim apse yapmış dedi haftaya cekecek eee ben haftaya kadar napacam duramıyorum ağrıdan.

Güncellemeler:
acile gidip bi ağrı kesici yaptırıcam doktoru kandırabilirsem :((
doktor agrı kesici iğne yaptı şimdide içtiğim obca ilaç sebebiyle midem agrıyo hay ben bu işin.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• antibiyotik vermiştir umarım. 1-2 güne ağrısı hafifler antibiyotik kullanıyorsan.Rakı bas dişine uyuşturur:)

• antibiyotik verdide e ben 1-2 gün napıcam onu düşünüyorum.

• Öncekileri Göster
    • evet haklısın aslında teşekkür ederim

• Ben teşk ederim.

Kızlar Ne Diyor 6

• gecmis olsun raki ic raki :)

• rakı içemiyorum antibiyotik alıyorum.

• Seni cok iyi anliyorum.Ben de 10 gun surundum:(bugun gitim.Dolgu yapti.Simdi uyusuk dudaklarla geziyorum.Ama rahatladim.Majezik kullandim ama dedigin gibi pek etki etmiyor.Baska bir disciye git.Durumun acil oldugunu soyle.Ya da yakininda dis hastanesi varsa oranin aciline git.Hallederler

• işin kötüsü küçük bi yer burası malesef fazla secenek yok.

• eger iltihap yaptiysa antibiyotik yazsaydi doktor.. iltihapli bir dis cekilmez...

• yazdı hem hap hem iğne verdi. :((

• Öncekileri Göster
    • tamam süper... karanfil tomurcugu olsaydi daha iyi olurdu,.. ama yagdida iyi pamuga banarsin.
      cok gecmis olsun

• cok teşekkür ederim arkadaşım.

• Benim de olmuştu. Geceleri özellikle çok ağrıyordu uyutmuyordu. Önceden yapılan dolgu sızdırmış, kanal tedavisi oldum geçti. Ama apse olduysa bilmiyorum. Demekki çok ilerlemiş ki çekilecek

• İltihabın kuruması lazım önce. Apranaksın mavisini iç.

• antibiyotik vermedimi :))

• antibiyotik vermiş olması lazım. diş iltihabı cok ciddidir. üzerinde durmazsan cene kemiğine kadar gider.

• Öncekileri Göster
    • ilçalarını kullan dayanman lazım

• acı yok rocky :((

Erkekler Ne Diyor 4

• yeşim taşı al ve ağzında bir kaç dakika beklet orayı uyuşturacaktır.bunu her zaman yapabilirsin.ama gerçek yeşim taşı alman gerek.

• o neee nerden bulunur.

• taş satan yerler var. takı falan satanlar..ordan gerçek yeşim taşı al.istanbuldaysan hasan kpcabaş tan alabilirsin. ya da ahmet maranki den

• Alternatif tıp diye bir şey var deneyebilirsin benim duyduklarım; dişlere Gres yağı sürmek, Maraşotu koymak yada sigara içmek ...Sen denedin mi diyecek olursan sadece sigara, işe yaradı mı hayır.

• çok ağrı varsa karanfil ciğne iltahaplı dişin üstünde sonra ora uyuşur rahatlarsın..

• largopen ve sulcid al kesin 1 günde geçer..

Yükleniyor...