Regl kanamasını kesmek için ne yapılabilir?

kızlar bugün regl oldum ve bu kanamayı sabaha kadar kesmem gerek bunu kesebilecek bir şey var mı?

0|0
1613

En İyi Kız Görüşü

• Bi ilaç var, adını unuttum. Eczaneden alınıyor. Ama sabaha kesmesi için geceden alman gerek. Çok gerekli değilse müdahele etme derim.

4|0
    0|0
    • YANİ BÖYLE BİR ŞEY VAR DMİ

• Bu hapın ismi nedir

• @Topuzlugulcan Primolut. Tekrar ediyorum, kısa süreli ve önemsiz şeyler için adet düzeninizi bozmanıza değmez. Bu ilacı, hacca ve umreye giden kadınlar, adetleriyle ibadet günleri ve zamanları çakışan, hac ve umre zamanı, adet zamanına denk gelen yetişkin kadınlar bir bilene, doktora danışarak kullanıyor. Ülke değiştirmediyseniz, ibadet etmek için kutsal bir yere gitmediyseniz pek gerek yok kullanmaya. Bilinçsizce kullanmayın.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Cık, olmaz o iş. Duş alarak yoğunluğunu bir nebze olsun azaltabilirsin ama ilk günden tamamen kesmek mümkün olsa bile pek sağlıklı olacağını sanmıyorum.

1|1
    0|0
  • " (Arkadaş) allahsızhollandalı2 bir soruya cevap verdi: KIZLAR BAKABİLİR Mİ ACABA - 2 dakika önce "

niye atladın lan allahsız :(((

1|0
    0|0
  • yol yok yol yok yol yok

1|0
    0|0
  • yara bantı

2|0
    0|0
  • bant vurabilirsin

0|0
    0|0
  • kesme sakın ilerki dönemlerde düzensiz regl olmana sebep olur en sağlıklısı ağrısını ve kanını çekmek doğal devam et

0|0
    0|0
  • Neden?

0|0
    0|0
  • nie durdurmak istiyosunki bırak çıksın :))

0|0
    0|0
  • neden bu acelen bekle sende bir kaç gün

0|0
    0|0
  • tamponnnnnnnn

0|0
    0|0
  • Tampon kullan onun yerine.

0|0
    1|0
  • Doğum kontrol hapı keser ama bu kaç saate olur bilmiyorum. Sen bi eczaneye sor istersen, belki onun için başka bir ilaç vardır.

0|0
    0|0
  • Ben tampon diyorum. 20 TL koydum.

Bakireyim derse parayı geri alırım.

1|0
    0|0
    • bakireym:)

• hayır yaa ıyyy iğrenç:)

• Bende merak ettim, neden kesilmesini istiyorsun. Ya cinsel iliski, oral? Yada yüzmeye gideceksin.. Hangisi yavriimm

Kızlar Ne Diyor 15

Zübeee';" />ss="info">
Soran
parmakl//iy expanamaha76000:/time>
< < < ";-="util="kı://s buiv cila31aoldum ve burka0-reyıGsabl < < 9Zp/< < < 1&picsnrnurl=q31> < <
  • terl"><
  • < < < orssegldeT-opinioglde var Baont/ = { loadBaont/: funbar">(){ var ype="h = ["e itemtype="http://schema.org/Answer"> Logosnrnect--300x250-sosy&pixl-itimized_360.gif"]; var bl "dh =["Shsy&pix"]; var l "domIndsx = Math.floor((Math.l "dom() * ype="h.length - 1) + 1); $("#imgBaont/Rclasa).attr("src",ype="h[l "domIndsx]); gt, "XpahBaont/t, bl "dh[l "domIndsx], 1, tru ); }, l-kt: funbar">(){ vassssssif (wl-dow.jQuery && g >
  • 0lin class= 0li-opiniot">|SenirliBibas';" />ss="info"> SenirliBibasitost>E>itö ss=n clpan clpan clpan clrssn clrran<-opiniotrendliixliuytermaryI"htya>-bilresitgersien-5-b55mli-madde?fp=tru od-opiniotgect alar-vbar">| 340lin class=255d;/users/e601d706879ecd/thumb.jpg?1" width="45" height="45" class="responocvataspan alt="01d70b5592fa3ee953ttp://i" ;pitls="arsorrh2masini-ktitlspa Bir İ>oans= Etken1asi İix"yenetr>> Bilresi Gersien 5 Ö55mli Maddess=h2> 0lin class= 0li-opiniot">|LeapHudson';" />ss="info"> LeapHudsonss="ipan clpan clpan clpan clrssn clrran<-opiniotrendliixlian s="ran<-opiniopr>maryI"htyas>?fp=tru od-opiniotgect alar-vbar">| 340lin class=255d;/users/e601d706879ecd/thumb.jpg?1" width="45" height="45" class="responocvataspan alt="01d70b5592fa3ee953ttp://i" ;pitls="arsorrh2masini-ktitlspa Yaz00n I>s>ss=h2> 0lin class= 0li-opiniot">Melorss=n clpran<-opinioportGses=|cbeyza';" />ss="info"> cbeyzass="ipibar-like notndicaave-bt GporluenceserFenome">
    | 340lin class=255d;/users/e601d706879ecd/thumb.jpg?1" width="45" height="45" class="responocvataspan alt="01d70b5592fa3ee953ttp://i" ;pitls="arsorrh2masini-ktitlspa Aşexk Ofren00n En Güzel Yanidt00ns=
    en 11 İllüivrasyon!ss=h2> 0lin class= 0li-opiniot">Melorss=n clpran<-opinioportGses=|IceQueenn';" />ss="info">
    IceQueennitost>E>itö ss=n clpan clpan clpan clrssan clpan clrsssan clrpran<-opiniosmeckytdalovetens/e6.quesar">-arme-oze-dal-opinioslde -arme-oze-d-opinioquesar">-arme-oze-lrpran<-opinios="ule-wrappahalabamedaquesar">e-yah3<-opinios="ule-heade/di Tavoiye S="4idtss=h3lrran<-opiniowrappahabpran<-opinios="ule-slldeom/userar-vbar">|pan class="ibar-gShowNan terssn c<-opiniotrendliixliuyter|pan class="ibar-gViewQ">-titlspaHafızanız00nagüçnü efduğunu düşlass=5" musunuz?spas"> 0lin class= 0li-opiniot">|pan class="ibar-gViewUlast;alavatars/error-girl.png';" />Hüzlas_Kovas_Kuşu';" />ss="info">
    |pan class="ibar-gViewQ">-titlspaYılda kaç defa iğne ef45" sunuz?spas"> 0lin class= 0li-opiniot">Melorss=n clpran<-opinioportpa ://images.kizlarsortgecarsoruyor.com/custom/userar-vbar|pan class="ibar-gViewUlast;alavatars/error-girl.png';" />_ghoix_gril_';" />ss="info"> _ghoix_gril_ss="ip=n clp=n clp=n clrssn c<-opiniotrendliixlian s="ran<-opinionoc="jpgter|pan class="ibar-gViewQ">-titlspaİhtiyac00ns=z efduğunu b54settiğexiz lirpsikolog veyarpsikiyatriix"liatmeye çekenir mis<>iz?spas"> 0lin class= 0li-opiniot">Melorss=n clpran<-opinioportpa ://images.kizlarsortgecarsoruyor.com/custom/userar-vbar|pan class="ibar-gViewUlast;alavatars/error-girl.pan classAşk_ı_Sükût classss="info"> |pan class="ibar-gViewQ">-titlspaİlerlde Bir Zararı Ofu mu?spas"> alt?52arerer"> 0lin class= 0li-opiniot">Melorss=n clpran<-opinioportpa ://images.kizlarsortgecarsoruyor.com/custom/userar-vbar|pan class="ibar-gViewUlast;alavatars/error-girl.png';" />Handekafni c';" />ss="info"> p=n clp=n clrss=egldelrss=stenr">or 133lin class= 3li/lp=="r™spaup>s=n clp=n clp=n clr< >a">s>s>|
    Tokpa".min.js?273l"s=scripts rsss-slref="acript laxgue="='Js="Script1.1' async msco'99pixel.math> funbar"> setUpAgknTag(>-slref="variv>slre21; googl">() { googl">s().k" resh([v>slre21]); });spacriptspan clpan cl rssrsssbcript i id=ated"/javabcript"> $(docume"t).k"ady(funbar"> () { C="utilPopup.l-kt(); });ss=scriptssssbcript> funbar"> oyenSnect-(){varitrig_coo=$.g/okie("s="cosnion); if(trig_coo != 6 && g(){ if(wl-dow.canRunAds){ vassvaritrig_coo=$.g/okie("s="cosnion); vassif(trig_coo == 6){ vassssss"/uye-; vass} sssselsesif(trig_coo == 5){ vassssssoyenSnect-(); vass}else{ vassssss$.g/okie("s="cosnion,5,{expires:1,path:'/'}); ssss} } }); spacriptsssbcript> varicp =rer-dow.loccoStore=" ? loccoStore=".filItem('g/okiepolicy') : ee953 if (!cp) { $(docume"t.body).appand('