• Sor
  • Bence

Akne hapı kullanıyorum, etki etmiyor mu ?

3 gündür düzenli olarak şu dudağı kurutan akne hapından alıyorum (doktor reçetesiyle yanlış anlamayın). Kullanan arkadaşlarımın dudakları eciş bücüş... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Daha 3 gün olmuş hele bir dur. O ilaç etkisini 4.aydan sonra göstermeye başlar. 4 aya kadar suratın sivilce de dolar, dudaklarında kurur, eklemlerinde ağrır. Sabredeceksin, çünkü bu ilaç kesin çözüm.

• Teşekkür ederim bilmiyodum o kadar uzun zamanda sonuç verdiğini, katlancaz artık ne yapalım =D

• Öncekileri Göster
    • Onu da doktor mu diycek yoksa gidip bi peeling etkili yüz temizliyicisi falan mı almam gerek ?

• Doktorla konuş, o sana bir tavsiye verir. Zaten sen demesende birşeyler yapması gerek. Ama tedavi bittikten sonra peeling'e başla. Aktif sivilce varken kalkışma, yoksa yüzünden daha fena olur.

Erkekler Ne Diyor 4

• 3 gün erken bi hafta bekle düzelir

• ilacın kanda plazma konsantrasyon seviyesine ulaşmasını bekle...mutlaka etki edecekdir...ama doktor kontrolünü ihmal etme çünkü karaciğer üzerinde olumsuz etkilerinin olduklarını biliyorum

• Akne hapları hemen tesir etmez bir sürenin geçmeisi lazım.Karaciğere etki ediyor ve o etki hemen başlamıyor.Bir süre sonra sonra yüzün ve dudakların kurumaya başlayacak.Dudakların kanayacak diye birşey yok.Aşırı kuruma yapar onuda kremle geçirirsin.Korkulacak birşey yok herşey normal

Kızlar Ne Diyor 3

• az bekle yahu:)

• bende hapı kullndm acile gittm ben gece gözüm şişti dudaklarm kurudu bde ben bilemedm fondoten sürdm aradn 2 yıl geçti tekrar kullancm :))))

• Etki eder acele etme bence :) bu arada adı ne bu hapın?

• Doktor vermeden kullanılmaması lazım yanlız baya yan etkisi falan var... Adı zoretanin ama lütfen öyle alıp içme yani =D Aslında vermiyolar zaten doktordan kağıt getirmedikçe...

• merak ettim zaten akne sorunum yok sağol ama yinede :)

• daha çok erken sen bekle bi bakalım dudakların mouth of saurona bile benzicek :d ama kesin çözüm o gördüğüm kadarıyla 2 arkadasım kullandı cok zorluk çektiler kullanırken ama cok düzeldi ciltleri hatta gördüğüm kadarıyla etkisi de kalıcı. yanından bepanthene merhemi ayırma derim ya da sebamed dudak koruyucusu.

Yükleniyor...