Akne hapı kullanıyorum, etki etmiyor mu ?

3 gündür düzenli olarak şu dudağı kurutan akne hapından alıyorum (doktor reçetesiyle yanlış anlamayın). Kullanan arkadaşlarımın dudakları eciş bücüş olur kanar dururdu benimkinde tık yok acaba daha çok mu erken yada etki mi etmiyor ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Daha 3 gün olmuş hele bir dur. O ilaç etkisini 4.aydan sonra göstermeye başlar. 4 aya kadar suratın sivilce de dolar, dudaklarında kurur, eklemlerinde ağrır. Sabredeceksin, çünkü bu ilaç kesin çözüm.

• Teşekkür ederim bilmiyodum o kadar uzun zamanda sonuç verdiğini, katlancaz artık ne yapalım =D

• Öncekileri Göster
    • Onu da doktor mu diycek yoksa gidip bi peeling etkili yüz temizliyicisi falan mı almam gerek ?

• Doktorla konuş, o sana bir tavsiye verir. Zaten sen demesende birşeyler yapması gerek. Ama tedavi bittikten sonra peeling'e başla. Aktif sivilce varken kalkışma, yoksa yüzünden daha fena olur.

Erkekler Ne Diyor 3

• ilacın kanda plazma konsantrasyon seviyesine ulaşmasını bekle...mutlaka etki edecekdir...ama doktor kontrolünü ihmal etme çünkü karaciğer üzerinde olumsuz etkilerinin olduklarını biliyorum

• 3 gün erken bi hafta bekle düzelir

• Akne hapları hemen tesir etmez bir sürenin geçmeisi lazım.Karaciğere etki ediyor ve o etki hemen başlamıyor.Bir süre sonra sonra yüzün ve dudakların kurumaya başlayacak.Dudakların kanayacak diye birşey yok.Aşırı kuruma yapar onuda kremle geçirirsin.Korkulacak birşey yok herşey normal

Kızlar Ne Diyor 3

• az bekle yahu:)

• bende hapı kullndm acile gittm ben gece gözüm şişti dudaklarm kurudu bde ben bilemedm fondoten sürdm aradn 2 yıl geçti tekrar kullancm :))))

• Etki eder acele etme bence :) bu arada adı ne bu hapın?

• Doktor vermeden kullanılmaması lazım yanlız baya yan etkisi falan var... Adı zoretanin ama lütfen öyle alıp içme yani =D Aslında vermiyolar zaten doktordan kağıt getirmedikçe...

• merak ettim zaten akne sorunum yok sağol ama yinede :)

• daha çok erken sen bekle bi bakalım dudakların mouth of saurona bile benzicek :d ama kesin çözüm o gördüğüm kadarıyla 2 arkadasım kullandı cok zorluk çektiler kullanırken ama cok düzeldi ciltleri hatta gördüğüm kadarıyla etkisi de kalıcı. yanından bepanthene merhemi ayırma derim ya da sebamed dudak koruyucusu.

Yükleniyor...