Dişlerimin bembeyaz olmasını istiyorum ne önerirsiniz?

dişlerim çok sarı zamanında hiç sürekli fırçalayamadım :( şmdi beyaz olmasını isityorum.Ne yapmamı önerirsiniz ..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 15

• ya bu iş için imal edilen diş bakım ürünlerini sürekli e itinalı kullanacaksın, ya da gideceksin bir dişçiye temizleteceksin

• dişlerini temizletme sakın sonra yılda 1 kez gitmek zorunda kalıyorsundiş o beyazlıgını yitiriyor

• bi dişçiye git diş beyaztlamak isteğini söyle inci gibi yaparlar

• Bence artik duzenli bir sekilde dislerini fircalamalisin ama sen yinede bir dis hekimine danis

• Her gün 3 defa fırçala ve bol süt ve yoğurt ye 2 ay sonra dişlerinin beyazlığını göreceksinben sigara çay kahve içmeme rağmen dişlerim inci gibidir. bu durumu kesinlikle süt ve yoğurta borçluyum çünkü bunun denemesini yaptım diyebilirim..

• Günde bir kere fırçala.

• çamaşır suyu... o da olmazsa beyaz yağlı boya :P

• Pasta + cila + vax :)))

• diş hekiminin özel bir aleti var dişleri bembeyaz yapıyor ben 3-4 yıl önce yaptırmıstım fırçalıyor bir makiniyle bembeyaz oluyor 80 lira falandı şimdide 100 veya 130 gibi falandır ama odan sonra dişlerini düzenli fırçalıcaksın yoksa aynı hale döner bir süre sonra

• tabi yaş büyüdükçe erkeklerle öpüşmeli möpüşmeli aktivitelere başladın ee tabi şimdi istersin beyaz olmasını

• diş doktoru en iyi alternatif...

• en iyi cözüm beyaz yaglı boyayla boya bembeyaz olr (tırnakları boyuyanda disler neden boyanmasın )

• eczaneden parlatıcı al yinede istediğin beyazlık oluşmazsa diş yapından kaynaklıdır kaplatmaktan başka çaren kalmaya bilir :)

• 1200 tl biriktir. inci oluyor valla

• diş renginde öyle olabilir ama bir dişçi senin sorununa çözüm bulur

Kızlar Ne Diyor 12

• diş yapından kaynaklanıyor, ne kadar fırcalansanda cok beyazlamaz, diş uzmanına gidip beyazlatabilirsin ama biraz pahalı bu işlem.

• doktora gır bayazlatır..

• dıs beyazltmak o kadar zor değıl 400 tl gbı bı rakam 40 dk da ıslem tamam porselen gbı oluyor valla:) ancak doğal bı yontem ıstıyosan mısvak dıyorum.. deneyen tanıdığım var 1 hafta bos kaldğı her zman yapıyordu dıslerı tertemız olmustu ınanamamıstım

• Herkesin diş yapısı bembeyaz olmaya elverişli değildir.Gidersin dişçiye beyazlaştırır ama geçici o yüzden sabırlı olacaksın.Günde 2 kez en az 2 şer dk.ka fırçala zamanla kendi rengine dönecektir.Ama diş yapın zaten beyaz değilse.Bişey yapamazsın

• smile center diye bir yer var. besiktas'ta. 45 dakika ve 199tl ye en az 5 ton beyazlatma garantisi veriliyor. bence deneyebilirsin. dis doktoru en saglikli, kalici ve pahali cozum olacaktir.dis macunu ile beyazlamaz, hic ugrasma. beyazlatan macunlarin cogunda hydrogen peroxide cok az mevcut, digerleri de gecici olarak boyuyor dislerini. yani birseyler yedikten sonra eski haline geliyor.

• Muz kabuğunun iç kısmını dişlerine sür

• niye napacan bembeyaz dişi :) çokmu lazım

• sen sürekli fırçalasan bile bir yere kadar beyazlardı zaten,yapı meselesi bu:)en iyisi sağlık açısından bir problem yoksa düzenli fırçalamaya devam etmen-zamanla rengi açılır,diş doktoruna gitmek istiyorum dersen de sen bilirsin:)

• Dişçiye git. En güzeli bir güzel mineleri temizlettir. Beyazlatırlar..

• 3 boyutlu beyazlatıcı kullan

• doktorlar beyazlatıyo. ama dişine beyaz oje sürerek beyazlatmaya çalışan bi manyak da tanıyorum. karar senin.

• diş doktoruna git dislerini temizlettir, sonra her gun en az 2 kez fircala dislerini

Yükleniyor...