Gül suyu karma cilt için uygun mudur?

gül suyu karma cilt için uygun mudur ? gül suyu kullanıp memnun kalan varmı ? şimdiden teşşekkürleer. mucuk :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 5

• gülsuyunu nerene nasıl sürersen sür hiçbir zararı olmaz

• zararı olmaz faydası olur herşeyin organiğini kulanmak en doğrusu

• Caizdir.Kullanabilirsin.

• gül suyu zararlı olmaz uygundur

• Gül suyunun herhangi bir zararı olmaz.

Kızlar Ne Diyor 7

• benim vazgeçilmezimdir.. içinde ne oldugu belli olmayan kimyasall temizleyicelrin aksine cildi güzelleştirir. nemini kaybettirmez.. hoş kokar :DDd kullan sen kullan.. ama orjinalini temin et.. :D rosense filan

• pekalaa :) sürdükten 15 dakika falan sonra yıkıyormusn suratını peki ? yoksa yıkamaya gerek yokmu.

• hayır yıkamıyosun.. senin aklın yine plinglere gitti.. bu saf gül suyu tatlım bebek gibi kokarsın yıkama :d

• bi kez kullandım bişey anlamadım ama iyi geldiğini duymuştum. özellikle temiz cilde gül suyu uygulayıp üzerine pudra sürüp yüzünü hortlak gibi bembeyaz yapıp öyle yatıyorsun. iyiymiş işte :)) neşeli günlerde vardıya :)))

• gül suyu her cilde iyi gelir bikere hem doğal hemde cildi acayip temizliyo arındırıyo bende karma ciltliym ve kullanıyorum gayette memnunum

• Gerçek gül suyuysa iyidir de marketlerde satılanlardan bir fayda göremezsin.

• iyi canım cildi yumuşakta yapıyo

• Sivilclere falanda iyi geliyormuş, siyah nokta falan.

• sivilce olaynı bilmiyordum bak.. peki yıkamaya gerek varmı sürdükten sonra yüzümü ?

• bende kullanıyorum ama yağlı cilte sanki gözenekleri büyütüyo gibime eliyo gene sürüyom ama

Yükleniyor...