Nasıl zayıflıcam ben ya?

Nasıl zayıflıcam ben ya? spor salonunda kaydım var ama pek vaktim olmuyor, nasıl bir diyet uygulamam gerek. boyum 170 kilom:79 2-3 ayda bir 12 kilo versem rahatlıcam. tesekkürler simdiden

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Söyleceklerimi Doğrulamak İçin Bu Mesajı Okuduktan Sonra 10 Dk Olduğun Yerde Koş Ne Demek İstediğimi Anlicaksın .

Önce Seni Hareketlendiren Kanını Hızlandıran Müziği Aç Mp 3 Ün Yada 4 Ün Varsa Kulağına Tak Yoksa Telin Den Tak Kulaklık Olması Çok Önemli Hiç Yoksa Pc Nden Müzik Aç

Odanın İçinde Olduğun Yerde İlk Gün 30 Dk Koş Yani Koşuyormuş Gibi Yap Olduğun Yerde Say İkinci Gün 60 Dk Yap Ve Sonra 60 Dk Dan Aşşa Hiç Düşürme

Ben 1 Saat 15 Dk Spor Yapıyorum Ve Sonun Da Tartıya Çıktığım Da 1 Kilo Gitmiş Oluyor 5 Gün Her Akşam Yapsan 5 Kilo Gitti Demektir , Bu Zaman Zarfında Yiyip İçtiklerine De Dikkat Et.

Eğer Sabırlı Değilsen Yazdığım Tüm Harfleri Unut Görmedin Say .

• Benmi :)

• tabii ki hem spor yapıp hem az yemek lazım, daha doğrusu işin düz mantığı şu; yaktığın kalori aldığından fazla olursa kilo verirsin. bu kadar basit. ne yiyip ne kadar kalori alırsın, aslında herşey basit bi matematik problemi ama sen yanlış çözüyorsun üzgünüm :)

• Mordecai

Arkadaşım Sen Nasıl Bir Spor Yapıyorsun Bilmiyorum Ama Ben Masal Anlatmıyorum

Uygula Gör Bi Yandan Spor Yapıp Bi Yandan Hobidi Gırtlak Yersen Hiç Bi Cacık Olmaz

Bir Erkek Spor Yaparken Yediklerine Dikkat Etmezse Göbeğinde Baklava Dilimlerde Çıkmaz

Spor Başka Bölgelere Yarar .

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• İki üç ay boyunca yemek yemezsen zayıflarsın kolay gelsin ..

• gündelik sporlarını eksiksiz yap ve yediği öğünlerde porsiyonları küçült

• daha öncede söylemiştim çok basit. başını önce sağa sonra sola çeviriyorsun. her yemek ikram edildiğinde bu hareketi üç defa tekrarlıyorsun :) şaka bir yana sağlık yönünden sıkıntı değilse gerisini boş ver

• saol :)

• anladığım kadarıyla psikolojik olarak etkileniyorsun. eğer arkadaşların çevren senin bu halinle dalga geçmiyorsa ki geçmemeli ve mutluysan boş ver derim. ama yinede istersen bol bol su iç düzenli yemek ye. saati saatine

• :) ilk cümlene çok güldüm. sağlıklıyım allahü sükür de daha 17 yasındayım zaıflamak istiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• zor bıraz ya..

• neden?

Yükleniyor...