Kızlar aybaşı döneminde neler hisseder?

kızlar aybaşında neler hisseder bilmiyorum ilk burada palaşmak istedeim sevgilime ona göre davranacağımda fikirlerinizi almak istedim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bayanlar regl döneminde biraz hassas olur. ilgi ve karşısındaki erkekten hassasiyet beklerler. ama çok da üstüne gitme. kararında bir alaka yeterli. dışarı falan çıkarsanız ne kadar güzel göründüğünü ve onu ne kadar özlediğini fısılda kulağına. dengesiz dengesiz davranma, çünkü alınganlığımız hat safhadadır. olaki herhangi bir nedenden dolayı ortamda gerilim yaşanırsa , normal zamanlarda olduğu gibi fazla laf yetiştirme. durumu yumuşat. emin ol tribi regl dönemi buyunca sürer, çünkü takıntılılık derecesinde olayın üstüne giderler.bu arada her kişi faklıdır herkeste aynı seyler olacak diye bir kaide yok. ben gözlemlerimi paylaştım. kolay gelsin:)

Kızlar Ne Diyor 10

• o günlerde tam bi tazmanya canavarıyım ben bile kendmi çekemiyorum o derece yani...

• ilk gün felaket oluyor ağrı sancı kötü.

• karın ağrısı baş ağrısı mide bulantısı oluyor bende ve çok tatlı yiyorum fazla sinirli olmam ama hasaas oluyorum genelde

• kesinlikle cinsel ilişkiye girmemelisin :)

• neden girmemeliyim ?

• öncesindeki ilk hafta sinirlerimiz zıplanık vaziyettedir.Çikolata yada tatlı şeyleri yanında bulundur.Kızdırma inatlaşma yeeter .Ufacık şey gözümüze batar falan..

• insandan insana değişiyo bazısı sinirli agresif olur bazıları normal olur yanii eğer sevgilin ters bırı değilse sor o günlerde nasıl oluyosun ona göre davranıyım sana de şahsen bens sevgilime söylüyorum oda dayanıyo çok duygusal oluyorum cunku

• O dönem herşeye trip tavır yapma dönemi sen ne yapsanda nasıl davransanda suçlu olursun.

• 10 gün öncesinden stresi başlıyo ya kuduruyorum şu an sinirden

• aynen genek konuşmamak gerekiyor o söylediğin bayan duş almıyordur o yüzden kokuyor :)

• çocuk nıye genel konusuyosun banane bundan Allah ım ya

• tahmininizden çok daha ağır bir dönem... belin bıçak saplanırcasına ağrır genital bölgede bi ağrı ayrıca herşeye kızma isteği über anlayışlı ol ağır geçiyorsa

Erkekler Ne Diyor 2

• ay başı dönemleri iyidir. herhangi konudaki bir problemi aybaşı mısın a bağlanabilir, güzeldir yani

• regl bahanesiyle ortalığı yakıp yıkıyorlar

• :)

Yükleniyor...