Slim patch kullanan var mı?

Slim patch kullanan var mı ? link bu bantları kullanan var mı ? benim 4 kilo fazlam var bu bantları denemek istiyorum .kullanıp sonuç alan var mı ?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Canım bunlar işe yaramaz, 4 kilocuk fazlan varsa kısa bir süre yemeklerine dikkat etsen verirsin. Bunun daha kolay bir yolu yok malesef.

• bende kolaya kaçmak istemiştim ya :) yemekler aram inanılmaz iyi :) mecburen öyle yapıcam artık kimse onaylamadı :/

• :)))) bu işin kolayı, doyunca kalkmak, benim de iştahım inanılmaz iyidir, ama suyu çok tüketip hareketli olunca faydasını görürsün, hea bide doyunca kalk sofradan sohbet güzel oluyor ama tırtıklama kaçınılmaz oluyor :)))

Erkekler Ne Diyor 5

• Bant diyince ağda bantı sandım kusura bakma :) Bilgim yok pardon :)

• sorun değil :)

• Ameliyat eldiveni çok daha iyi. Ağrıyı azaltmak için bir krem var ondan sonra epilatörle veya eldivenle rahatça alabilirsin bölgeyi hissizleştiren bir krem var adını unuttum

• bi karışıklık oldu galiba :) bu bant zayıflamak için bende sorumu kontrol ettim ne sordum acaba diye :D

• patch le sticker la olmaz bu işler, spor ve düzgün beslenme şart

• yediklerine içtiklerine dikkat et her gün egzersiz yapın harika bir vücada sahip olursunuz

• böyle şeyleri kullanacağınıza gidip bir ay pleates yapsanız hiç birşeyiniz kalmayacak görünüştede güzel estetik bir hatun olacaksınız hiç birini önermiyorum :) kullanma

• plates yapıyorum ama o sadece sıkılaştırdı beni zayıflayamadım ama dikkat etmediğimden belkide

• Öncekileri Göster
    • anlaştık .)

• :)

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...