• Sor
  • Bence

Astım hastalığına ne iyi gelir?

Çok zor günler geçiriyorum .Arkadaşlar astım hastaası olduğum ortaya çıktı sürekli hava filan veriyorlar günde 1 defa iğne oluyorum zaten internetede pek giremiyorum.Soruyu sormak için girdim. (hastaysan internetten ne işin var diyenler için cevabım) Astım hastalığına ne iyi gelir?Nasıl ortamlarda bulunmam lazım Lütfen ciddiyet.Bu arada Şule sen cansın...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• OMEGA-3Yüksek oranda omega-3 yağ asidine sahip balıkla beslenen Grönland eskimoları ve Japonlar gibi toplulukların daha az kalp, damar hastalıklarına, astım ve sedef hastalığı gibi hastalıklara yakalandıklarını gösteren çok kapsamlı veriler bulunmaktadır. Balık, bu nedenle tedavi edici bir besin olarak da tavsiye edilmektedir. Omega-3 yağ asitleri kalp sağlığı için, kanıtlanmış faydalarıyla, günümüzde beslenme uzmanlarının başlıca tavsiye ettikleri maddelerden biridir.Yine Batı Avustralya Üniversitesi, Tıp ve Eczacılık Fakültesinin yapmış olduğu ve Omega-3 yağ asitleri olan uzun zincirli deniz yağları, yani EPA ve DHA nın biyolojik etkileri üzerine yapılan bu araştırmada; balık veya balık yağı takviyeleri ile beslenmeleri sağlanan çok çeşitli insan ve hayvanlarda omega 3 ün olumlu etkileri gözlenmiştir. Omega 3 ün; trigliserid, kolesterol, yüksek dansiteli lipoprotein, trombosit (kan hastalıkları) fonksiyonu, endotel ve vasküler fonksiyon, kan basıncı, heyecanlanma, oksidatif stres önlemede, pro-ve anti-inflamatuar sitokinler ve immün fonksiyonlar üzerindeki olumlu etkileri gözlenmiştir. Kontrollü, bilimsel çalışmalar için özel kurulmuş klinik ortamında, omega 3 gıda takviyesi ile desteklenen hastalarda ani kardiyak ölüm ile ilgili olarak bazı bulgular ortaya çıkmıştır. Bu bulgularda ise koroner kalp hastalığı ve istemsiz inme problemlerinde omega-3 yağ asitlerinin yararlı etkileri ortaya çıkmıştır. Klinik çalışmalar şunu göstermiştir ki; sedef hastalığı, astım, inflamatuar bağırsak hastalıkları üzerinde de omega 3 yağ asitlerinin gözlenebilir olumlu sonuçları bulunmaktadır.ARI SÜTÜ:Bronşiyal Astım, allerji, nefes darlığı ve sigaraya bağlı soluk alma zorluğu yaşayanlara arı sütü deva olur. Astım sorunu yaşayan kullanıcılardan kısa sürede ürünün olumlu etkisiyle yanıt alınmaktadır.PROPOLİS:Kronik bronşit ve bronşiyal astıma karşı etkin çözümdürBu konularda ücretsiz destek için iletişim kurabilirsiniz.

Kızlar Ne Diyor 6

• geçmiş olsun öncelikle.. ama toz olmayan yerlerde bulunman lazım... tüylü şeyler giymemen lazım parfümden uzak durman lazım.. yani bunlar en bilindik şeylerbunun için doktora falan sormalısın bence..

• Karanfil çiçeğinin çayı iyi geliyormuş aktarladan aldırıcam..

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim

• afiyet olsun ne dmeek :)

• çok geçmiş olsun kardeşimm bol su iç ve çok hızlı hareket etme şifalı bitkiler de vardır kesin en yakın aktara gitmelisin

• Oncellikle cok gecmis olsun umarim en kisada sagligina kavusursun,gunde bir defa igne olduguna gore seninki ilerlemis fakat bugune dek nasil anlamadim onu kavramis degilim...Astim hastasiysan; kesinlikle parfum,ilac,toz,bocekler,polen,kedi kopek tuyleri,rutubetli yerler,sigara,spreyler,oda kokulari vs bunlardan ciddi bir sekilde uzak durmalisin...Genelde temiz hava olan yerlerde bulunsan daha iyi...Bol bol yuruyus yaparsan faydasini gorursun...Ayrica grip asisi olmani tavsiye ederim cunku grip astimlilarda ciddi probleme yol aciyor...Allah yar ve yardimcin olsun ne diyeyim :)

• Grip aşısı olmadım . olurum bunu birde doktora sorayımda :))
      Teşekkür ederim kardeş.

• Rica ederim :)

• Ahmet marankinin sayfasına baksan belki birşey bulabilirsin.Gecmiş olsun üzme kendini en azından ruh hastası değilsin.:)

• Allah şifanızı versinkendinizi zorlamayın fiziksel ve psikolojik olr.,temiz ve havadar ortamlarda bulununbunu biliyorum sadece,umarım işinize yarardert büyükse dermanı veren daha büyükdert etmeyin,dua edinhayırlı günler...

• Allah ne muradınız varsa versin..

• Öncekileri Göster
    • :)
      her rüzgarda otlar gibi eğilip bükülürsen dağlar kadar olsan da bir ota değmezsin-Hz.Mevlana
      çok şükür benim biricik Allah'ım var,O'nun gücü her şeye yeter
      bana O'na güvenmek düşer...başka bir şey değil

• :) Evet Allah'tan başka illah yoktur..

• hic bir fikrim yok maalesef :)

• ODa güzel :)

Erkekler Ne Diyor 1

• öncelikle allerji testi yaptır ve sonuçlarına göre yiyeceğine dikkat et. yumurta , çilek , çimen gibi

Yükleniyor...