Astım hastalığına ne iyi gelir?

Çok zor günler geçiriyorum .

Arkadaşlar astım hastaası olduğum ortaya çıktı sürekli hava filan veriyorlar günde 1 defa iğne oluyorum zaten internetede pek giremiyorum.

Soruyu sormak için girdim. (hastaysan internetten ne işin var diyenler için cevabım)

Astım hastalığına ne iyi gelir?

Nasıl ortamlarda bulunmam lazım

Lütfen ciddiyet.

Bu arada Şule sen cansın...


0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

 • OMEGA-3

  Yüksek oranda omega-3 yağ asidine sahip balıkla beslenen Grönland eskimoları ve Japonlar gibi toplulukların daha az kalp, damar hastalıklarına, astım ve sedef hastalığı gibi hastalıklara yakalandıklarını gösteren çok kapsamlı veriler bulunmaktadır. Balık, bu nedenle tedavi edici bir besin olarak da tavsiye edilmektedir. Omega-3 yağ asitleri kalp sağlığı için, kanıtlanmış faydalarıyla, günümüzde beslenme uzmanlarının başlıca tavsiye ettikleri maddelerden biridir.

  Yine Batı Avustralya Üniversitesi, Tıp ve Eczacılık Fakültesinin yapmış olduğu ve Omega-3 yağ asitleri olan uzun zincirli deniz yağları, yani EPA ve DHA nın biyolojik etkileri üzerine yapılan bu araştırmada; balık veya balık yağı takviyeleri ile beslenmeleri sağlanan çok çeşitli insan ve hayvanlarda omega 3 ün olumlu etkileri gözlenmiştir. Omega 3 ün; trigliserid, kolesterol, yüksek dansiteli lipoprotein, trombosit (kan hastalıkları) fonksiyonu, endotel ve vasküler fonksiyon, kan basıncı, heyecanlanma, oksidatif stres önlemede, pro-ve anti-inflamatuar sitokinler ve immün fonksiyonlar üzerindeki olumlu etkileri gözlenmiştir. Kontrollü, bilimsel çalışmalar için özel kurulmuş klinik ortamında, omega 3 gıda takviyesi ile desteklenen hastalarda ani kardiyak ölüm ile ilgili olarak bazı bulgular ortaya çıkmıştır. Bu bulgularda ise koroner kalp hastalığı ve istemsiz inme problemlerinde omega-3 yağ asitlerinin yararlı etkileri ortaya çıkmıştır. Klinik çalışmalar şunu göstermiştir ki; sedef hastalığı, astım, inflamatuar bağırsak hastalıkları üzerinde de omega 3 yağ asitlerinin gözlenebilir olumlu sonuçları bulunmaktadır.

  ARI SÜTÜ:

  Bronşiyal Astım, allerji, nefes darlığı ve sigaraya bağlı soluk alma zorluğu yaşayanlara arı sütü deva olur. Astım sorunu yaşayan kullanıcılardan kısa sürede ürünün olumlu etkisiyle yanıt alınmaktadır.

  PROPOLİS:

  Kronik bronşit ve bronşiyal astıma karşı etkin çözümdür

  Bu konularda ücretsiz destek için iletişim kurabilirsiniz.

  0|0