Adet öncesi kahverengi akıntı normal mi?

Herkese merhaba. Ayın 14'ü gibi regl oluyorum ben, bugün kahverengi akıntılar gelmeye başladı. Korkuyorum :( Sizce bi sorun var mıdır? :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ilişkimi yaşadın yakın zamanda

Erkekler Ne Diyor 5

• Normal değil iltihaplanma olma ihtimali var hekime gitmedinmi..?

• rahat ol...:D

• bence uzman bir doktora git

• bir doktora görün, kist mantar iltihap vs. olabilir

• normal, bazen vajinismusta mantar v.s olmuş olabiliyor.. korkma hemen bir kadın dogum uzmanına gorun

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya hamilesin ya da iltihap var. Bunun için muayene olman gerekiyor. Gelen akıntı kokulu mu? Nasıl kokuyor? Yoğun mu? Ne zamandır oluyor? Tamamen kahverengi akıntı mı geliyor yoksa normal akıntının içerisinde kahverengi beneklenme şeklinde mi? İstersen mesajla cevap verebilirsin buraya yazmak istemiyorsa. Geçmiş olsun.

• Peki bu akıntılar ne kadar süredir başladı ve hep adet olmadan önce mi geliyor?

• Kokulu değil 4-5 saat öyle oldu ama çok yoğun değil, yine de iç çamaşırımı kirleticek kadar. Bildiğimiz kahverengi geldi yani beneklenme falan değil. Sonrasında normal regl oldum.

• Hayır bu bir sorun değil bazı dönemler olabilir.

• normal normal sadece sende olmuyor o bazılarının reglden once bazılarının sonra

• normal normal

• tamamen normal canım

• genelde kist olunca kahverengi leke oluyor,normal değil canım,bi doktora görün derim.. benimde öyle çünkü.

Yükleniyor...