Öksürük nasıl geçer?

bu aralar öksürüğüm çoğaldı ve arkadaşlarımda ayağının altına vikis sür çorap giy terle dediler doğru mu .. bir çözüm bulun yoksa damarlarımda kan kalmicak yoksa kanamalı öksürükten..Öksürük nasıl geçer?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Öksürmekten dolayı boğazında oluşan tahribattan dolayı kan tükürüyor olabilirsin, bu en iyi ihtimal.Kötü ihtimalleri burda saymamayım. Kaldır o tembel poponu hemen doktora git.Dalga geçmiyorum; ölürsün.Maddi durum deme, aile doktorları para almaz.

• zaten gittim yaaa.kesinlikle ilk dediğdenn.zaten tahriş olmuş kanama ondan çok kötü birşey yok bee sadece öksürük..

• Öncekileri Göster
    • Pastil al eczaneden
      Şekersiz sıcak bitki çayı iç (ıhlamur, ada çayı vs)
      Şeker ihtiva eden tavsiyelerden uzak dur. Şeker tekrar gıcık yapar boğazında.
      Bal olabilir ama onu da kesinlikle sütle filan karıştırarak iç.
      Hadi geçmiş olsun.

• çok çok sağol senle konuşmak isterim adın neyse abii.

Erkekler Ne Diyor 29

• Süt kaynat, bardağa dök ve en azında üç parmak kalınlığında bal katıp karıştır ve iç. Geçmiş olsun.

• teşekkür ederim..

• 4 tip mksürük ceşidi vardır 1 balgamlı öksürük 2 kuru öksürük 3 hırıltılı şekilde öksürük 4 boğmaca öksürüğü bunlardan hangisine tabii sin

• zeytinyagı iç yarım bardak

• Acilen doktora git panpa kanamalı öksürük felan böyle milletten deva beklemeye gelmez

• bırak arkadaş tavsiyesinin arkadaşının alanı tıp mı? doktora git acilen

• kanamalı öksürük mü nasıl yani bacım koş doktora ne yapıyorsun hala sen burda espirisi bile olmaz bunun koş kanamalı öksürük kötü olurmu beklemek zaman kaybetme

• günde yarım bardak pekmez iç

• teşekkürk.

• öksürerek geçiyo benim ki

• bal ve çörek otu karıştır bomba gibi yapıo boğaz balgam her türlü söküyo

• Azraille dans etme merakına hayran kaldım. İnternette doktorculuk oynanmaz.

• öksürmeyerek (=

• Öksürmeyerek...

• ha ha slkmısın nesin gerizakalı .

• karabiberli bal , kırmızımı siyahmı bi turp var onun içine de bal ve karabiber katıp içiyosun yada yiyosun olay bitiyo , ayaklardan da soğuk alma :D

• saoğl ..

• nane limon, sıcak süt. aperatif pastil.

• inanmayacaksın ama,Engüzel çaresi Çikolata dir

• kesinlikle ya ya..

• Kanlı öksürüyorsan çok ciddi bir durum olabilir. Bunu neden bize değil de bir uzmana sormuyorsun?

• öncelikle öksürüğün nedenini bilmek gerek. ayva yaprağı öksürüğe iyi gelir...

• teşekkür ederim.

• nanelimon iç hiç bişeyciğin kalmasss

• öpüşmek çok iyi gelir bir de nane limon..

• en başta bir doktora gitmelisin,kan geliyor diyorsun boğazlarını ve ciğerlerini üşüttüğün için olablir yada başka bir hastalığın vardır, büyük olasılıkla bronşit olmussundur zatüre de olabilir,terleme dogrudur terleyıp bır banyo yapmak ıyıdır ama en ıyısı bır doktora gitmektır zaten ınsan bu kdar canı acırken neden doktora gıtmez hayret ederım sonucda sana en cok yardımcı olacaklardan bırısı,corabı terlemyı bırak cıddı durumun bır doktora gıt

• doktora gitmeyi denedin mi :S

• Sahlep iç içine tarcın koy öksürüğe faydası var

• ayağın altına viks sürüldüğünü ilk defa duydumkim söylemişse aklından şüphe ederim

• 49 yaşındasın hiç çocuk büyütmedinmi ?

• sen benle dalgamı geçiyosun ?
      evet yaşım 49
      ayağın altına viks sürülürmü hiç ? ! . ayağın ! ayak !

• 1 aydır var bende ama malesef gecmıyor

• doğru söylemiş.bal ile safranı karıştırıp 1 çay kaşığı yiyebilirsin.

• safranın kilosu kaç para haberin var mı?

• Öncekileri Göster
    • içerikleri farklı .

• olsun. zencefil kullan.

• Kanamalı öksürük tehlikelidir.Genelde ciddi bir hastalığın belirtisi olarak ortaya çıkar. Verem gibi, ya da akciğer kanseri gibi.Sen en iyisi bulunduğun şehirde bir göğüs hastalıkları uzmanına görün.

• sağol teşekkür edrim..

• Rica ederim.

• Kanamalı öksürük? Ohooo sen ciğerleri eline almışın..KOş doktora.

• kanamalı öksürük ciddi birşey doktora gitmen gerek, ciğerlerin sökülüyor resmen

• :D arkadaş biraz alkol aldım bulanık görüyorum ama tek gözümü kapayınca görüntüde problem olmuyor başlığı osuruk nasıl geçer diye okudum sesli güldüm ama sonra öksürük olduğunun farkına vardım ve daha da sesli güldüm bu sefer ki kendi halime

Kızlar Ne Diyor 17

• Kanamalı öksürük diyorsun, ciddiye alınmayacak bir şey mi? Acilen doktora gitmelisin.

• teşekkür ederim..

• burda sorana kadr dıktora gitseydin tedavi olmuştun bile

• evet ya o viks olayı bu ara herkesin dilinde ve gerçekten çok işe yarıyo öksürüğü hemen kesiyo

• dogrudur deneyebılırsın.buyukce bır saganı ıkıye kes ortadan bbır tabakta odanın 1 köşesinde dursun.kokusuna alışırsn zamanla hem oksuruge ıyı gelır hem odadakı grıp mıkrobunu enfekte eder.ayrıca bol ıhlamur ve karabıber bal karısımı dene.

• öksürük le alakası yok onun geniz akıntı ile birlikte tahrip olan üst solunum yolu rahatsızlığı..özafagsula alakalı bi durumda olabilir çok sıcak ve soğuk yeme. karabiberli ballı bitki çayları iç. 2 haftayı geçerse bi balgam örneği ver

• bilmem kaç para?

• o zaman zencefil ile deneyim. o da benzer etki yapar.

• etkilidir ama içerik farklı

• bal ve karabiberi karıştırıp yersen birşeyin kalmaz

• aktara bi git öksürük için genelde onlarda faydasını hemen gösterecek etkili şeyler oluyor tabi doktorada git öksürügün cok şiddetliyse faranjit olmuş olabilirsin... gecmiş olsun

• sütü kaynat içine hakmi çiçeği at 10 dk demlensin ertesi gün faydasını göreceksin ..

• sütün icine bal ve karabiber koy, babam bana yapmisti, gecmisti.

• Öksürüğe karşı önlem olarak, ilk yapılması gerekenler: Hastanın bulunduğu odayı havalandırmak ve nemlendirmek olmalı. Hasta ise, bol sıvı tüketmeli, özellikle, bitki çayları içmelidir.

• ilaç iç...

• Ballı süt bide ıhlamur mmmm

• kan kusuyor ve bunu doktor yerine bize sorarak vakit kaybediyorsun. kalk kalk kalk derhal doktora...

• ayağının altına viks sür kalın çorap giy terle daha denemedim ama doktorum programında söylediler

• Kanamalı öksürük sence normal mi? Allah akıl fikir versin kalk bi doktora git.

• bneim o kadar aklım var Allah'a şükür önce bir gittin mi diye sorun be..

• Gittiysen doktor çözümünü söylemiştir.

• doktora gittin mi

• tabiki gittim..

• Öncekileri Göster
    • boğmacadır o zaman antibiyotiklerini kullan geçer öksürük için de bitki çayları falan yap bal ye yumuşatır biraz

• sağol teşekkür ederim

• kanamalı öksürük mü ? burada nr işin var... çoktan doktora gitmiş olman lazımdı!

Yükleniyor...