Sivilcelerim geçmiyor, ne yapmalıyım?

Burnumun üstünde 3 tane sivilce bir çok büyük bir türlü geçmiyor ne ilaçlar ne mendiller bir türlü geçmiyor ne yapmalıyım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• pudra ve gül suyunu karıstırıyorsun krem halıne gelınce yuzune sürüyorsun ve kurulasıp katılasınca yıkıyorsun..bunu haftada 4 kere yap 1 haftaya sıvılce kalmaz ben denedım tenım puruzsuz beyaz şu an..:)

• kesınlıkle.ılk denedıgınde zaten yıkadıktan sonra tenın beyazlasıyor acılıyo sıyah nokta varsa gıdıyor.ılk yapısta fark edersın

• deneyeceğim

Kızlar Ne Diyor 7

• hİÇ bişi kullanma sadece yüzünü temiz tut sabah akşam geçicek emin ol.

• onu öyle 6 ay bekletirsen geçmez o yağ belli bir süreden sonra geçmiyorsa lastik şeklinde donar ve çıkmaz o sivilce çıktıktan 3 gün sonra temiz bir eldivenle patlatmalısın ki içindeki mikrop çıksın sonrada üzerine peeling veya yüz maskesini yapmalısın üzgünüm 6 ay çok bekltmişsin en azından cilt doktoruna gidebilrdin

• Yaşından dolayı.

• burun çevresi yağlı o yüzden.

• yaşımdan dolayı ama yani 6 ay oldu bu kadar mı kalır bide sadece burnumun üstünde

• limon sür hatta yüzünede sür cilde çok iyi geliyor sivilcelerede

• elleme sabır sabır bende geçtim bi hafta önce o yoldan da:)geçer sonra ben sabun almıştım sivilce için ayrıca yoğurt limon deneyebilirsin karıştırıp::)

• bi kaç gün dene ama o kurutur:)yoğur içine bi kaç damla limon

• ilginç deneyebilirim :D

• rahat bırakırsan geçer hiç dokunmadan

• Elma sirkesini deneyeblirsin bitkisel en azından bi zararı yok ilaçlar gibi şahsen ben denedim çok memnunum :)

• sağolun deneyeceğim

Erkekler Ne Diyor 1

• bekleyeceksin dostum elleme patlatma izi kalır yoksa elma sirkesi dene veya kükürtlü sabun kurutuyor

Yükleniyor...