1.67 boy, 63 kiloyum 53 kilo olmak istiyorum 10 kilo vermek için ne diyeti yapmalıyım hani şu haftada 10 kilo diyetleri var ya. Yapıp sonuç aldığınız?

Gizli Üye
1.67 boy, 63 kiloyum 53 kilo olmak istiyorum 10 kilo vermek için ne diyeti yapmalıyım hani şu haftada 10 kilo diyetleri var ya. 2 HAFTADA 10 KILO VERMEM LAZIMM ACİLLL!!!
1.67 boy, 63 kiloyum 53 kilo olmak istiyorum 10 kilo vermek için ne diyeti yapmalıyım hani şu haftada 10 kilo diyetleri var ya. Yapıp sonuç aldığınız?