9lu zayıflama çayı kullananlar, 9lu zayıflama çayı etkili mi?

9lu zayıflama çayı kullanan var mı? yada cevresnden duyan etkisni gören var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 10

• Zayıflamazsan da psikolojini düzeltirsin çaya devam:)

• bimde satılanmı

• şimdi 11 lisi çokmış çok daha etkili.;)))

• Bırakın bu çayları, meşrubatları... Kilo metabolizma hızlandırarak verdirilir... Sadece su bile 1000 tane bitki çayından daha faydalıdır... İmitasyon ürünlerine itibar etme...

• var var arkdasım var kız 78 kiloydu kız 3 ay kullandı 79 kılo şu an :d

• Bırakın şu işleri ya boğazınızı tutacaksınız olacak bitecek

• kalorini dikkat etme, sıvı alışını duzee sokman gerekmekte. ardından duzenlı sporla yakımını hızlandırabılır.. ya parçalama hızmetı veren guzellık salonları ıle ılde surecı hızlandırabılrısın

• Yemegi Kesmedigin Sürece Ne Yapsan Nafile Yemek Kalorilerine BaK Günlük 1300 1400 Al Bak 2 HAfta Sonra Nasıl Fark Ediliyo :)

• zayıflama çayı ne yaaaa hepsi saçma sapan hikaye git spor yap

• :))))

• kalktım kalktım ayaga

• hadi bakimmmm get up, stand up, dont give up to fight heytttttt

• Öncekileri Göster
  • zayıfladığımı düşündümde bir an naaaayıııırrrrr

Kızlar Ne Diyor 10

• bizde var, biz satıyoruz ve türkiyenin bir çok yanına gönderyoruz 9lu zayıflama çayını. üstelik kullanıcılarda çok memnun..

• bu gibi ürünlerin hiçbiri kalıcı etki yapmıyor, yağ hücresi denilen şey çok farklı, araştırın bence, çayla, kremle vb asla gitmez.

• 7 otlu çay var doğadan form çok harika

• ben 5 li mate çayını kullanıyorum.. kullanalı 3 ay oldu .. evt etkısı oluyor fakat bende yedıklerıme ıctıklerıme dıkkat edıyorum.. spor yapıyorum hergun cok kılo kaybı olmasada ayda 1 2 kılo saglıklı bı sekılde vermeme yardımcı oldu..

• sadece yeşil çay içsen yeterli olur hiç gerek yok 9 tane çayı karıştırıp içmeye yeşil çay iyidir sağlıklıdır

• yan etkileri var

• valla benim yengem kullanıyordu bir ara onu,ama midesini altüst etti bir süre sonra.

• belki işe yarıyordur ama herkeste aynı etkiyi göstermiyodr

• kandırmaca yani

• hayır bıraktı tabiki kullanmayı,fayda falanda görmedi.

• Öncekileri Göster
  • ben 5i bir arada diye bi çay var onu kullandım etkisini gördüm fakat mısır püskülü al kaynat onu iç çok etkili :)

• kullanan arkadaşlarım memnun ayda 3-4 kilo veren var dikkat etmek gereken aksam 6-7 den sonra yememek.

• normal yasantıma dewam edip şuanki gibi diyet yapmıorm ama yabki aşırı abur cuburda yemiorm o cayı alırsam 5kilo fazlm war veereblrmiyim

• Saat 20.00'dan sonra yemeyip, 23.30'da uyuyup sabah 6 da kalkarsan, ekmek ve yağlı yemezsen, spor bile yapmadan ayda 4 kilo zaten verirsin. Aklınızda olsun. Bunun üstüne saat 15.30-18.00 arası 30 dakikalık bir spor koyarsan en az 6 kilo garanti diyorum. Elbette fazla varsa. Bu sistem vücudu normal kilosuna ayarlar.

• yorumlar gerckmi deglmi inanmıorum satıs yapılan sitede etksi war yani

• duydumm etkiliymiş bende almak istiyorum bi alamadım ama hayırlısı :)))

Yükleniyor...