• Sor
  • Bence

9lu zayıflama çayı kullananlar, 9lu zayıflama çayı etkili mi?

9lu zayıflama çayı kullanan var mı? yada cevresnden duyan etkisni gören var mı?

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 11

• zayıfladığımı düşündümde bir an naaaayıııırrrrr

• kalorini dikkat etme, sıvı alışını duzee sokman gerekmekte. ardından duzenlı sporla yakımını hızlandırabılır.. ya parçalama hızmetı veren guzellık salonları ıle ılde surecı hızlandırabılrısın

• Yemegi Kesmedigin Sürece Ne Yapsan Nafile Yemek Kalorilerine BaK Günlük 1300 1400 Al Bak 2 HAfta Sonra Nasıl Fark Ediliyo :)

• Zayıflamazsan da psikolojini düzeltirsin çaya devam:)

• şimdi 11 lisi çokmış çok daha etkili.;)))

• Bırakın bu çayları, meşrubatları... Kilo metabolizma hızlandırarak verdirilir... Sadece su bile 1000 tane bitki çayından daha faydalıdır... İmitasyon ürünlerine itibar etme...

• var var arkdasım var kız 78 kiloydu kız 3 ay kullandı 79 kılo şu an :d

• Bırakın şu işleri ya boğazınızı tutacaksınız olacak bitecek

• zayıflama çayı ne yaaaa hepsi saçma sapan hikaye git spor yap

• nedn önyargılısınz bende inanmıorm ama genede bilgi alıyım dedm

• Öncekileri Göster
    • kalktım kalktım ayaga

• :))))

• bimde satılanmı

Kızlar Ne Diyor 10

• yan etkileri var

• ben 5 li mate çayını kullanıyorum.. kullanalı 3 ay oldu .. evt etkısı oluyor fakat bende yedıklerıme ıctıklerıme dıkkat edıyorum.. spor yapıyorum hergun cok kılo kaybı olmasada ayda 1 2 kılo saglıklı bı sekılde vermeme yardımcı oldu..

• bu gibi ürünlerin hiçbiri kalıcı etki yapmıyor, yağ hücresi denilen şey çok farklı, araştırın bence, çayla, kremle vb asla gitmez.

• 7 otlu çay var doğadan form çok harika

• kullanan arkadaşlarım memnun ayda 3-4 kilo veren var dikkat etmek gereken aksam 6-7 den sonra yememek.

• yorumlar gerckmi deglmi inanmıorum satıs yapılan sitede etksi war yani

• Saat 20.00'dan sonra yemeyip, 23.30'da uyuyup sabah 6 da kalkarsan, ekmek ve yağlı yemezsen, spor bile yapmadan ayda 4 kilo zaten verirsin. Aklınızda olsun. Bunun üstüne saat 15.30-18.00 arası 30 dakikalık bir spor koyarsan en az 6 kilo garanti diyorum. Elbette fazla varsa. Bu sistem vücudu normal kilosuna ayarlar.

• normal yasantıma dewam edip şuanki gibi diyet yapmıorm ama yabki aşırı abur cuburda yemiorm o cayı alırsam 5kilo fazlm war veereblrmiyim

• duydumm etkiliymiş bende almak istiyorum bi alamadım ama hayırlısı :)))

• bizde var, biz satıyoruz ve türkiyenin bir çok yanına gönderyoruz 9lu zayıflama çayını. üstelik kullanıcılarda çok memnun..

• sadece yeşil çay içsen yeterli olur hiç gerek yok 9 tane çayı karıştırıp içmeye yeşil çay iyidir sağlıklıdır

• valla benim yengem kullanıyordu bir ara onu,ama midesini altüst etti bir süre sonra.

• gercektenmii şmdi kullanıomu faydasını gördumu

• Öncekileri Göster
    • kandırmaca yani

• belki işe yarıyordur ama herkeste aynı etkiyi göstermiyodr

• ben 5i bir arada diye bi çay var onu kullandım etkisini gördüm fakat mısır püskülü al kaynat onu iç çok etkili :)

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...