• Sor
  • Bence

Tatlı bağımlısıyım kurtulmak için ne yapabilirim?

tatlıyı çok seviyorum tatlı olan herşei yani meyve olabilir kurabiye pasta vs. ama kilo almamak için yememem lazım ne yapmamı önerirsiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bunları yedikçe vücudun yağ biriktirecek hep. Düşünsene, o güzelim sıfır beden Mango pantolonlar, tiril tiril Bershka t-shirtler üzerine olmayacak. ''Ayy bu şişman'' diye parmakla gösterileceksin. Yatakta, erkeği yoracak ve senden zevk almasına mani olacaksın. Topuklu ayakkabı bile giyemeyeceksin. Yaşlandığında da, bildiğin şişman ve çok konuşan körüklü belediye otobüsü teyzesi olacaksın.. Ortamlarda da, senden bahsedilirken ''haa şu şişman kız mı?'' diye bahsedecekler..Hadi git, ye..

• yaa çok kötüsün yarın doktora gidicem

Erkekler Ne Diyor 13

• ye-spor yap. boşver bir daha mı geleceksin dünyaya. künefe ye en çok :)

• çok meyve yiyorum elma ve üzüm bu aralr fvrim tabiki çikolata hastasıyım ya

• Madem bağımlısısın sütlü tatlılara yüklen onlar kilo yapmaz pek.

• tatlı yememeni öneririm sana :) canın çekiyosa herzaman çeker, sana şunu yap çekmesin diyemeyiz ki öyle bişey yok. canın çektiği halde sen yememeye çalışacaksınj tek çözüm bu

• başka bir bağımlı olacağın şeyler dene

• Psikolojik olarak kendini sınırlamadığın sürece bir şey yapamazsın. Önce tatlının sana zararlı olduğunu kabul etmelisin. Sonra da azaltmalısın. Ben bir ara cips hastasıydım her gün büyük paketlerden yerdim. Hem sağlığıma hem keseme hem karizmama zarar olduğunu fark ettim artık aklıma gelirse ayda bir yiyorum.

• Demir Eksikliği Yada Kansızlık mı var sende :?

• bilmiyorum

• İnsulin Direnci denilen bi rahatsızlık var.. Bunu kontrol altınada almalısın.. bundan dolayıda olabilir..

• ye gitsin yaa. ne kilosu kısa bir yrüyüş yap yakarsın o kiloları. ben de seviyom tatlıyı kendimi alıkoyamıyorum. ye gitsin.

• bende çok severim,Boşver ya ye gitsin.

• dişerinin çürümesini düşün veya sigara ya başla

• dişlerime çok iyi bakarım çürümezde sigarayada karşıyım

• o zaman kilo al :S

• sıvı tüket miden şişer tatlı yemeye yer kalmaz hemde sıvı içtikce zayıflaman kolaylaşır tabi çok iştahın varsa ona birşey diyemem- napıyon ece önceki hesabımı kapadım haberın olsun

• doktora git

• üşeniyorum ya

• tiksinene kadar ye tiksinnce bıkarsın :D

• denedim.d tiksinmiyorum

• TUZ YEMELİSİN

• tuzla aram yok

• O zaman tatlılardan kaç

Kızlar Ne Diyor 7

• idarene sahip değilsin sanırım:S bu çok kötü işte ben kendime söz geciren birisiyim bunu yemicem dedim mi yemem yeterki demeym bende ne bulsam yerim(serbetli tatlılar hariç):D bunun için yardım almalısın gidişat kötü..:(

• ben de çok seviyorum. yemeyi yavaş yavaş azaltabilirsin. böylece isteğinin azaldıgının farkına bile varmazsın. eğitim bilimlerinde sık uygulanan bilimsel bir yöntemdir. dene derim.

• kuru tarçın at ağzına bir parça,bir müddet dursun öyleve yapay şeker yerine vücudunun asıl ihtiyacı olan doğal şekeri al-meyve mesela:)maşaAllah ülkemizde meyve bol,ne duruyorsun...:)

• yiyeceğin tatlının üzerine tuz dök ..bide öyle yemeyi dene..

• ben turşu ile yiyorum olur mu:D

• olur olur:))

• Ye gitsin, yemeden olmaz.

• Troid tatlı krizi yaratıyormus bi doktora görün, ama dediğin şey alıskanlıksa birkac ay diyet :/

• Yeme.

Yükleniyor...