• Sor
  • Bence

Benexol B12 kullananlar?

Ne gibi faydalarını gördünüz ayrıca kilo yapıyor mu? Şimdiden teşekkür ederim yorum yapanlara (:

Güncellemeler:
Yorumlarınız çok faydalı oldu bneim için, herkese teşekkürlerimi sunuyorum (:

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• B vitaminini barındıran güzel bir vitamin hapı. Fazla sinire, yorgun vücuda iyi gelir. Fakat kilo alamayan bir vücuda asla kilo aldırmaz.

• İnşallaaah (:

• Öncekileri Göster
    • :)

• kilo aldırmaz direk midene fil oturur ve iştah acar!

Erkekler Ne Diyor 9

• Sanırsam unutkanlık var :) ama kilo aldırmaz

• Öncelikle B12 değeirn 191 in altındaysa kulanman gerekir.B12 düşük değilse kullanmana gerek yok.Ölçtür duruma göre alırsın.

• Evet.

• Öncekileri Göster
    • Kırmızı et yemyoyrsan özellikle eksiktir büyük ihtimal.

• Evet aynen doğru...

• bütüm b vitaminleri içerir sinir uçlarına uyarır sakinleştirir bile seker hastalarına da verilir takviye olarak ayrı hiçbir vitamin ilacı kilo yapmaz adı üstünde zaten vitamin yani su içsem yarıyor diyen insanlardn değilsen ayrıca sen ne için kullanmak istiyorsun

• Ben değil doktorum yazdı bende vitamin eksikliği gördü o yüzden yazdı...

• Öncekileri Göster
    • güzel balığın kendini yemek bende mezitliden

• Bende mezitli.

• Zekaya iyi derece ...

• İnşallah öyledir kilo aldırır diye korkuyorum tek o kdr (:

• ben kullandım kullanıyorum kilo filan yok

• Çok iyi...

• benexol u vg ve spor yapan kişiler kullanır kas onarımında yararlıdır ve genelde sinir ve boyun ağrılarına verir doktor genel olarak b6 güzel bir vitamindir fakat A D E K grubuna girmediği için yağda depolanmaz bu yüzden düzenli alınması gerekir fazlasının sivilce yapıyor gördüğüm kadarı ile kilodan ziyade spor yapılıyorsa kas onarımı olacağı için kas olarak kilo aldırabilir ama güzel birşeydir ben ağır idmanlar yaptığım zaman sabah akşam yarım tablet alıyorum + supradyn kullanıyorum daha kaliteli versiyonları ANİMAL PAK besin takviyesi var fakat pahalı bir üründür 44 adet 130 tl civarıdır gittigidiyordan bakabilirsiniz ne için kullancaksan ona göre birşeyler önerebilirim

• Çok teşekkür ederim yorumun için sağol :)

• rica ederim ne yönde kullanmayı düşünüyorsun bence multivitamin kullan eğer b6 nın bir amacı yoksa

• Denerim :)

• kilo verdiriyor diyen de varda zannetmiyorum ya ne alaka vitamin hepi topu.kiloda aldırmaz bence. kullanmadım ama düşünüyorum.

• İnşallaaah dediğin gibidir yaa :)

• Sarı olan benexol den kullanmayın koltuk altı terlediğinde çamaşırda sarı sarı izle bırakır , onun dışında gözlerinin bakışı bile değişir bi formada olursun b12 ile

• Benimkisi pembe renkli

• Öncekileri Göster
    • e iz leke yapmadıgı için :d

• :D

• ben kullandım kilo felan yapmıyor faydasınıda cok göremedim ama 1 yıldır kullanmadım işte gecenlerde degerlerimi ölçtürdüm ve b12 im cok iyiydi ondan kaynaklanırmı bilmem

• Umarım öyledir..

Kızlar Ne Diyor 3

• kilo yapmıyor düzenli olarak iğnesini vuruluyorum. kendimi daha iyi hissetmeye başladım unutkanlığım biraz biraz geçiyormuş gibi hissediyorum. önceden hemen uyurdum kafamı koyduğum an ders çalışamazdım hiç ama artık her an uykum varmış gibi hissetmiyorum moralim daha yüksek etrafımdaki olaylara daha olumlu bakabiliyorum. eskiden saçlarım çok dökülürdü. artık dökülmüyor. ben baya faydasını gördüm ve bildiğim kadarıyla hapları iğnesi kadar etkili olmuyor

• Çok teşekkür ederim benim hafıza unutkanlık yorgunluk saç dökülmesine ihtiyacım var doktorum bunu yazmıs soğuk algınlığı ile gittim benexol b12 yi gördüm arkadasım kilo aldırır dedi 10 kilo yaklaşık o yüzden tereddütte kaldım kilom çünkü boyuma göre biraz fazla o sebepten kilo almaktan korkuyorum ama vitamine ihtiyacım var bu hap gibi ..

• Öncekileri Göster
    • İNŞALLAH DEDİĞİN GİBİDİR İNŞALLAH YANİ HAREKET AÇISINDAN VE DİĞER ŞEYLER AÇISINDAN ÇOK İHTİYACIM VAR DOKTOR İYİKİ DE YAZMIŞ TEK SORUN KİLO O KADAR...

• iğnenin adı ne?=

• kilo almaya yatkın fizik sahiplerince kilo aldırdığı yönünde bir söylem var...şöyle de bir şey var, bazılarının yapısı bu vitaminin emilimi için uygun olmuyormuş, bu yüzden direkt damardan takviye gerekiyormuş. bu da benden dipnot

• Evet kesinlikle metabolizmaya göre değişiyor bünye meselesi.. Yorumun için teşekkürr ederim :)

• Ben geçen yıl kullanmıştım. Kullandığım zaman internetten araştırdığım kadarıyla bazılarında uyku yapıyor bazılarında yapmıyor, bazılarının iştaını açıyor bazılarının açmıyor vs. Ben kullandığımda ne uyku yaptı ne de kilo aldırdı. Aşırı enerji veriyordu :D Bunun farkına vardığımda akşamları uyumadan önce içiyordum, sabaha alarma gerek duymadan kendim kalkıyordum ve eskisine nazaran hemen ayılabiliyordum.

Yükleniyor...