Benexol B12 kullananlar?

Ne gibi faydalarını gördünüz ayrıca kilo yapıyor mu? Şimdiden teşekkür ederim yorum yapanlara (:

Güncellemeler:
Yorumlarınız çok faydalı oldu bneim için, herkese teşekkürlerimi sunuyorum (:

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• B vitaminini barındıran güzel bir vitamin hapı. Fazla sinire, yorgun vücuda iyi gelir. Fakat kilo alamayan bir vücuda asla kilo aldırmaz.

• kilo aldırmaz direk midene fil oturur ve iştah acar!

• :)

• Evet. :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• Sanırsam unutkanlık var :) ama kilo aldırmaz

• Öncelikle B12 değeirn 191 in altındaysa kulanman gerekir.B12 düşük değilse kullanmana gerek yok.Ölçtür duruma göre alırsın.

• Evet aynen doğru...

• Kırmızı et yemyoyrsan özellikle eksiktir büyük ihtimal.

• Evet ..

• Öncekileri Göster
  • bütüm b vitaminleri içerir sinir uçlarına uyarır sakinleştirir bile seker hastalarına da verilir takviye olarak ayrı hiçbir vitamin ilacı kilo yapmaz adı üstünde zaten vitamin yani su içsem yarıyor diyen insanlardn değilsen ayrıca sen ne için kullanmak istiyorsun

• Bende mezitli.

• güzel balığın kendini yemek bende mezitliden

• Balık ile aram çok iyi ayda 3-4 kez yerim... evet mersin :)

• Öncekileri Göster
  • benexol u vg ve spor yapan kişiler kullanır kas onarımında yararlıdır ve genelde sinir ve boyun ağrılarına verir doktor genel olarak b6 güzel bir vitamindir fakat A D E K grubuna girmediği için yağda depolanmaz bu yüzden düzenli alınması gerekir fazlasının sivilce yapıyor gördüğüm kadarı ile kilodan ziyade spor yapılıyorsa kas onarımı olacağı için kas olarak kilo aldırabilir ama güzel birşeydir ben ağır idmanlar yaptığım zaman sabah akşam yarım tablet alıyorum + supradyn kullanıyorum daha kaliteli versiyonları ANİMAL PAK besin takviyesi var fakat pahalı bir üründür 44 adet 130 tl civarıdır gittigidiyordan bakabilirsiniz ne için kullancaksan ona göre birşeyler önerebilirim

• Denerim :)

• rica ederim ne yönde kullanmayı düşünüyorsun bence multivitamin kullan eğer b6 nın bir amacı yoksa

• Çok teşekkür ederim yorumun için sağol :)

• Sarı olan benexol den kullanmayın koltuk altı terlediğinde çamaşırda sarı sarı izle bırakır , onun dışında gözlerinin bakışı bile değişir bi formada olursun b12 ile

• :D

• e iz leke yapmadıgı için :d

• Niye :)

• Öncekileri Göster
  • kilo verdiriyor diyen de varda zannetmiyorum ya ne alaka vitamin hepi topu.kiloda aldırmaz bence. kullanmadım ama düşünüyorum.

• İnşallaaah dediğin gibidir yaa :)

• ben kullandım kilo felan yapmıyor faydasınıda cok göremedim ama 1 yıldır kullanmadım işte gecenlerde degerlerimi ölçtürdüm ve b12 im cok iyiydi ondan kaynaklanırmı bilmem

• Umarım öyledir..

• Zekaya iyi derece ...

• Çok iyi...

• ben kullandım kullanıyorum kilo filan yok

• İnşallah öyledir kilo aldırır diye korkuyorum tek o kdr (:

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben geçen yıl kullanmıştım. Kullandığım zaman internetten araştırdığım kadarıyla bazılarında uyku yapıyor bazılarında yapmıyor, bazılarının iştaını açıyor bazılarının açmıyor vs. Ben kullandığımda ne uyku yaptı ne de kilo aldırdı. Aşırı enerji veriyordu :D Bunun farkına vardığımda akşamları uyumadan önce içiyordum, sabaha alarma gerek duymadan kendim kalkıyordum ve eskisine nazaran hemen ayılabiliyordum.

• kilo almaya yatkın fizik sahiplerince kilo aldırdığı yönünde bir söylem var...şöyle de bir şey var, bazılarının yapısı bu vitaminin emilimi için uygun olmuyormuş, bu yüzden direkt damardan takviye gerekiyormuş. bu da benden dipnot

• Evet kesinlikle metabolizmaya göre değişiyor bünye meselesi.. Yorumun için teşekkürr ederim :)

• kilo yapmıyor düzenli olarak iğnesini vuruluyorum. kendimi daha iyi hissetmeye başladım unutkanlığım biraz biraz geçiyormuş gibi hissediyorum. önceden hemen uyurdum kafamı koyduğum an ders çalışamazdım hiç ama artık her an uykum varmış gibi hissetmiyorum moralim daha yüksek etrafımdaki olaylara daha olumlu bakabiliyorum. eskiden saçlarım çok dökülürdü. artık dökülmüyor. ben baya faydasını gördüm ve bildiğim kadarıyla hapları iğnesi kadar etkili olmuyor

• iğnenin adı ne?=

• İNŞALLAH DEDİĞİN GİBİDİR İNŞALLAH YANİ HAREKET AÇISINDAN VE DİĞER ŞEYLER AÇISINDAN ÇOK İHTİYACIM VAR DOKTOR İYİKİ DE YAZMIŞ TEK SORUN KİLO O KADAR...

• ya ben iğnesini kullanıyorum hani kilo almadım aksine verdim. kendini daha dinç hissettiğin için daha fazla hareket ediyorsun hani daha fzla enerjin oluyor. ben kilo almadım şahsen alacağını da sanmıyorum ama faydalı olur kullanmalısınn

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...