Gebelik testleri arasında en doğru sonuç veren marka hangisi? İdrar testi mi yaptırmalıyım?

Kullandığınız gebelik testleri var mı? Ne zaman kullandınız ve doğru sonuç verdi mi? Sizce en doğru sonucu veren gebelik testi hangi marka?Adetim 9 gündür gecikiyor artık hamilelikten süphelenmeya başladım, sizce doğru yanıt verir mi bugün testi uygulasam?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kan testi yaptırman en sağlıklı sonucu verecektir. Yaşın çok genç olduğu için sana şöyle bir tavsiye vermek istiyorum nacizane! Sakın beni yanlış anlama ama doğum kontrolüne çok özen göstermelisin herhangi bir istenmeyen gebelik sonucun da çocuğu aldırmak durumun da kalırsan bir daha çocuğun olmama riski ile yüz yüze kalabilirsin. Tabiki arzuladığını yaşa ama biraz dikkatli. Sağlıcakla kal.

Erkekler Ne Diyor 4

• kan testi yaptirkesin sonuc

• senin yaşadığın olayda hamilelik riskin çok çok düşük içini rahat tut bence.o ahlaklı kesinende eminim bir kızı yatağa nasıl atarım onun hesabı içindedir.unutma ahlak bacak aranda değil kafandadır.sevgiyle kal

• Tesekkur ederim, suan gecirdigim donem o kadar zor ki benim icin. Ve ben eminim ki beni taniyan hareketlerimi, dusuncelerimi, davranislarimi bilen herkes beni boyle kabul edecektir ve ne kadar zar yerinde dursa da kendimk bakire olarak gormuyorum ve bunu da herkesle paylasabilirim bence onemli olan sey bu o anlik hata olmamali ve bunun tam tersini dusunen biri de benim dostum arkadasim sevgilim (ki zaten var) olabilecegini hic sanmiyorum

• Doğum kontrol cubukları herzaman dogru sonuc vermeye bilir.Adet gecikmesi hamile olabileceğine dair bir sinyal.Git kan testi yaptır.Umarım değilsindir korunmaya daha çok dikkat etmeni tavsiye etmek zorundayım

• adetinin 8 gün geçmesi illaki hamile olacaksın demek değil.ecz satılan testler şu aşamada sağlıklı olmaz en iyisi idrardan baktır baktıracaksan.ama unutmaki herhangi bir olay stres enfeksiyon vb nedenlerde adetini geciktirebilir.

• Cok buyuk bir ihtimalle stres zaten ama surtunme yoluyla ve bosalma olmadan bir iliski yasamis olmam da beni dusunduruyor acikcasi

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...