Vücuttaki fazla elektrik nasıl atılır?

Bir haftadır artık stresten mi dersiniz yoksa tabanı plastik pabuçlarla dolanmamdan mı, dokunduğumu çarpıyorum, metale değdi mi feci çarpılıyorum. Toprakta yürüme şansım yok maalesef, bu elektriği ben nasıl atabilirim vücudumdan bileniniz var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu yaşadığınız fiziki bir olay ve özellikle kış aylarında bunu mutlaka yaşarız bir çoğumuz nedeni ise şudur kış aylaında giydiğimiz kalın tabanlı ayakkabılar toprakla cüvudun bağlantısını kesmektedir ve üzerimize giyidiğmiz kalın yünlü elbiseler çalışma ortamı gibi etkenlerden dolayı vücut elektrik depolamaktadır böyleo lunca kondansatör görevi gören vücut en kısa yoldan toprağa deşarj olamanın yolunu aryacak ilk fırsatta bunu yapacakdır. tüm mesele bu bundan kurtulmanın yolu cihazların toprak hatlarından yada evimizdeki kalorifer borularına ne bileyim monitörlerin toprak hatlarına sık sık dounmaktan geçer,keşek imaknımız olsada çıplak ayakla fazla değil 10sn bile yeterli toprağa değe bilesek...

Erkekler Ne Diyor 8

• toprağa basma imkanın yoksa evde topraklama hattı varsa onu kullan bence

• ... Namazla !

Bunun bilimsel olarak çok geniş,mantıklı bir açıklaması var.

• Toprakta yürüme şansın niye yok, herhangi bir park iş görür :)

• istanbul'a gidince ben de başlayacağım inşallah, yogaya değil pilatese. ancak benim daha hızlı yanıt veren bir çözüme ihtiyacım vardı, gel gör ki öyle bir şey yok sanırım. neyse kuğulu parka gidince üzerine köpek işememiş bir toprak parçası bulup elimi sürtmeyi denerim artıkın:)

• Yoga yap, ben 2 haftadır başladım sırt ağrısı gibi bilimum abuk fiziksel problemler bayağı toparladı :)

• betonun ortasındayım şu anda çok fena, bildiğin gibi değil:)

• tek nedeni plastik ayakkabı

yürüdükçe sürtünmeden statik yükleniyorsun

mevcut yükünden de duş ve çıplak ayaklarınla toprakta yürüyerek kurtulabilirsin

• Çıplak ayakla ham toprak üzerinde basabilir yada pirinç levha üzerine elini sürebilirsin.

• masaj salonuna git yada hamama iyice yumuşa.sonra güzel bir uykun çek.ve uyanınca kendine 2 metal stres topu al.ne eletrik kalır ne şitres : ))

• park gibi bir yere git, temiz bir toprak parçasına namazdaki secde gibi yap, alnın ve burnunu toprağa koyarak bir kaç dakika bekle. hem dinlendiğini, hem elektriğin gittiğini görürsün.

• eğer toprağı küçük bir keserle bir iki avuç kazarsan daha çok faydalı olur. stres için de birebir faydalı.

• Ben de bu aralar elektrikliyim dokunamıyorum hiç bir yere.Tatil dönüşü atarım sanıyordum yine nereden yüklendiysem yüklendim.

Abdest mi:)

Kızlar Ne Diyor 9

• toprağa uzan ..:) bn denedim süper oluo

• doğal taşlardan al evdeki saksının toğragna göm sonra boynuna as annem öyle yapıyo

• Ayaklarını tuzlu suya sokman gerek.. Rahatlarsın..

• dopru toprağa basabilirsin veya enerji taşları var negatif enerji çekenler vs.

• Kışın benimde üzerimde çok fazla elektrik oluyor, kimse yanyana yürümüyor vs :) Ametist taşı takıyordum ben, azcıkta olsa faydasını gördüm.

• toprağa basman lazım

• Pardon o zaman:)

• onu gördüm ama yine de ısrarla toprağa basman lazım diyorum.

• Toprakta yürüme imkanım yok diyor Beyazmelek:)

• televizyona bağla. tv izlerken hem elektrik masrafından kurtulursun hem de vücudundaki fazla elektrik gider :D

tabi sen şimdi bunu okurken batarya yine dolabilir :D

• :))

• kızın şarteller atacak bunu okuyunca :)))

• Kesinlikle toprağa çıplak ayak çıkacaksın, bi 30 sn. kadar kalacaksın.

• Bende bunu yasiyorum ozellikler gergin sinirli oldugum zamanlarda daha da artiyor.

Toprakta yurume gibi bir sansin yoksa madem.

Abdest alabilirsin.

Ben oyle yapiyorum ve faydasini goruyorum.

• banyo yaparken ayağını yere basmayı unutma.suyla beraber akıp gitsin.

• dene dene sacini mesh ettiginde saclarindaki elektirigi filan aticak disariya.

Gecmis olsn

• neyse bir deneyeyim bunu, zaten ayaklarımı yıkayasım vardı:))

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...