• Sor
  • Bence

Sadece basen bölgesi nasıl eritilir?

Ya fazlada başenim yok boy 1.63 kilo 51 başenimi biraz büyük buluyorum herkez yok iyi diyor ama ben taktım 38 benden pantalon giyiyiorum basen bölgemi nasıl eritirim ?Sadece basen bölgesi nasıl eritilir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 14

• düzenli yürüyüş iyi olur fakat diğer bölgelerde sorun yok sanırım

• çocuk beden pantolon mu giyeceksin?

• bölgesel zayıflama diye bişey yoktur ama yağ yakımında vücut otomatik oalrak nerde yağ fazlaysa oradan yakar göbekte varsa ordan basende varsa ordan koşu ve diyet yapmadan yağ yakılmaz ..

• Dar giyme uzun hırkalar kapata bilir. Küçültmek için spo önemli. Ergenlik döneminde o bölgeler hızla büyür gerçi ileriki süreçte dengelenirde.

• Bisiklet Sür.

• Daha da büyütür...

• ne alaka :S

• basen doğurdanlık ölçütüdür

• düzenli spor yap zaten vücudunun bozuk olan heryeri düzelir yani vücudun oturur. Yok bn sadece baseni sevmiorum falan diosanda yürüyüş yap günlük.

• Cok takma takarsan o surun kafanda ucurum olur spor olsun diyet olsun eritebilirsin ama bi bolhe eriyecegi icin diyetisyen mantikli olur..

• kaç yaşındasın peki

• 19

• ya bu yaşta mı sorun ettin şirine
      koyver gitsin derslerine çalış sadece sen

• Hızlı yürüyerek...

• spor yaparak tabiykide

• pilates die bişi var olmadı ebru şallı izle..

• Baseni görmemiz lazım :D

• senin acilen kilo alman lazım

• hadi yaa kotumu sence bana gore fazlayim

• Öncekileri Göster
    • yok yaa daha neler o kadar almam ben vermeye calisiyorum

• matemetik yalan söylemez dostum .

Kızlar Ne Diyor 10

• duvara vurarak erıtebılırsın :)

• Pilates yap netten ebru şallı nın pilates videolarını izle kalçaya özel hareketler yapıyor 2 sene yaptım bende daha sıkı ve kalkık oluyor zenci kalçası der hep videolarında :)

• 1.63 51 kilo 38 beden mi? o nasıl oluyor acaba?ben 164 58 kiloyum 36nın bol geldiği oluyor.

• yapı meselesi herkes aynı olcak dıye bısey yok arkdas zaten basen oldugunu belırtmıs herseyde duz mantık yapmayn

• internette satılan bi alet var. yuvarlak ayaklarını koyup dönüyosun üzernde ve sadece bel basenler hareket ediyo ismini tam blmiyrm aletn ama onu araştırp al iyi geliyo.. 10 tl cvarnda bişey pahalıda degl

• Senin 38 giyiyo olman imkansız ya deli misin o kadar basen de kalsın yani benim boyum 164 kilom 62 38 beden pantolonlarım var

• ya benim de boyum 162 kilom 48 ama alt bedenim ustume gore daha kalin. kilo alip vermekle de degismiyo. tamamen yapisal yani. ama pilates yapabilirsin. bolgesel zayiflama icin iyi deniliyo.

• duvara vurarak

• bol bol seks yaparak

• ayıptır yahuuuuu

• Az yiyerek...

• Neden sadece noktasal eritme peşindesnin...Diğer taraflarıda erit..

Yükleniyor...