Saçların hızlı uzaması ve gürleşmesi için argan yağı kullanan var mı?

saçların dökülmemesi ve gürleşmesi için önerileriniz var mı argan yağını duyuyorum kullananız var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gnc ürünlerine bakabilirsin. biotinli şampuanlarını kullanmıştım iyi geliyor.

Erkekler Ne Diyor 26

• Arkadaş kullandı ve çok memnun.

• hiç duymamıştım, badem yağı kullandım :)

• cıkartabilir belki fakat ben tam bilmiyorum en iyisi bir doktora danış

• saç çıkartıyomu bende alıcamda arkadaşım alma dedi benn saçımın önleri hep boşluk oralar için alıcammm ordada çıakrtırmı saç?

• yıka, yıka, yıka aynı konuyu bende açmıştım tek yol yıkamak günde 2 kere yıka bi ayda çook uzadı ;)

• kil ve bıttım sabunu harikadır ayrıca sarımsak yağı süreceksin önce sonra bunlarla yıkayacaksın

• saçın ne kadar uzunsa öyle kalsın. gerek yok

• ısla saçlarını sürekli...

• Çok fazla yıka hemen uzar saçın. Yazın saçlar zaten fazla uzar yıkamaktan banada berberim demişti sürekli yıkarsan saçın uzar diye..

• Yo ben günde 2 defa yıkıyorm

• en sık 2 günde 1 yıkanır.

• sana tavsıyemm suuu.. bunu ıster yap ıster yapma. oncelıklee sampuan kullanmaa. ıkıncısı ısee. ben ıs ıcabı gıttıgım mardın den bıttım sabunu dıye bır bıtkısel sabun aldım ve kullandım. 1 cısı sac dokulmemı ve kesınlıkle kepegı engelledı. saclarım gercekten beslendıgını hısseder oldum. saclarının hızla uzamasını ıstıyosan bu sabunla yıkamayıı kesınlıklee soguk suyla yapcaksın. 2 ayda kendı gozlerınle farkı goreceksın. yardımcı olabıldımse ve denemeye karar verdınse mutlu olurum

• evet vardırr

• nerden bulabiliriz aktarlarda varmıdır ?

• Sarımsak sürt link <3

• hızlı uzaması için bol bol yıka işe yarıyor gürleşmesi için ise erkek olsan bi kaç defa usturaya vurdur derdim ama gürleşmesi için bişey diyemem

• 2 sarımsağı ezip 1 çay bardağı hakiki zeytinyağında 2 gece beklet sonra saçlarına yedir 1 saat boneyle bekliyorsun sonuç ışıl ışıl mis gibi dolgun saçlar...:)

• beni seven böyle sevsin kimseye kendimibeğendirtmek gibi bir derdim yok allaha şükür allahın sarımsağı sonuçta

• tabi o sarımsak kokusu cıksın dıye ucyuz kere kafanı sampuanlayınca ısıltı falan kalmıyor benden soylemesı...

• sarımsak çok işe yarar birde pilav ye bu arada sarımsağıda kafana sürmen lazım ;)

• Babadan sağlam olması lazım :)

• Babanın saçları ne kadar güçlü ve gür ise seninki de ona yakın şekilde uzar gelişir ya da dökülür.

• baba ne alakaa

• Bir adet turpu rendeleyip suda yarım saat kadar pişirip süzün. Elde ettiğiniz turp suyuna yumurta sarısı ilave edip iyice çırpın. Bulamaç haline geldikten sonra saçlarınızı ovarak yıkayın.

• sonuc vermıyor o..

• onu bunu bılmem pılav ve makarna yersen bol bol ıyı uzatıyor

• araştır istersen sankı mılletı kandırmaya calışıyoruz

• ne alaka ya

• pirinç pilavı ye pirinç saçları 5 kat daha hızlı uzatır

• evet pirinci yıkadıktan sonrakı suyu saç dıbıne srunce oluo

• zeytin yağı, sarım özlü şampuanlar.

• badem yağı kullan..9 ay önce benim saçım erkek traşıydı lısacık..şimdi belimdeler ;)))

• hamam tozu al sür

hemen 30 cm uzuyor

• :D ahahaha tüylere kalıcı çözüm bı daha hiç sacla uğrasma dyosun :D

• barcelino diye bir saç yağı internettende araştır istersen aktarlarda satılır sadece...

• her gün yıkarsan daha hemen uzarlar bence fazla uzatma kasıntı yapar kasıntı da kalıcı yaralara sebeb açar

• zeytınyagı

• Bol bol seks. Yok şaka yapmıyorum, gazetede okumuştum sık ve düzenli seks saç gelişimini olumlu yönde etkiliyormuş.

• çinko hapı öneririm

• çok yıka. hacimi bilmem ben 3 numara :)

• Bence hiç birşey kullanmıyarak saclarınızı oldugu gibi bırakmanızdır..

cünkü sonradan pişman olucagınız seyleri yaparsanız geri dönüşü yoktur. her zaman dogal güzeldir.

• Öyle olmuyor işte, ben her konuda doğallıktan yanayımdır ama saç konusuna gelince çok güvensizimdir nedense.

Kızlar Ne Diyor 15

• 56gün

Şimdi ben ilk kullandığımda faydasını gördüm, bir parladı bir canlandı saçlarım. Benim saçlarım da Kıvırcık ve belime kadar ve bende dahada uzatmak istedim , Kıvırcık olduğu için kısa görünüyor diye düşündüm. Gerçekten iyi geliyor ama bilip bilmediğiniz yerlerden almayın, mesela türkiyede bu tür yağlar daha iyi hulunur ben yurtdışında olduğum için , eczaneden aldım.Bide ceviz yağı, normal yemek için felan, oda çok iyi geldi , hatta ilk yağ olarak saçima onu denemistim ve Türkiye ye geldiğimde inşallah alicam.

• Uzun ve gur saclarla ugrasmak nasildir bilir misin delisin mi:)

• link

yine de cildiyeye görünmeni tavsiye ederim.

• Argan yagi cılde catlaklarin ilerlemesne saca iyi gelir cnku argan yagi yenilenmeye yardmci olur onemli olan gercek argan yagni bulmak cnku pahalidr bn kulanyrm we ithal gelyor bna bbm byan kuaforu. Oldgu icn .d

• sana ennnnnn etkili şeyi söyleyim mi ? o sarımsak falan uzun zaman surer. entele dıe bi bitki var onla bi kür yaptım ben 1 ayda sadece cuma gunlerı hafta sonuna denk gelsın dıe yaptım yanı 4 kere yaptım ayda. sacımı serce parmagı uzunlugunda uzattı mukemmel bişi ben denedım

• ağgğgbun sür gardaş!

• argan yagı cok yararlı saclara avonda var tavsıye derım

• badem ve yılan yağını şampuanına koy bn öyle yapmıştım işede yarıyo

• Ben kullanıyorum argan yağını çok faydasını gördüm.. Avuç avuç dökülürdü saçlarım benim bir de belime kadar uzun ! Argan yağı olmasa bitmiştim :( bir kaç haftada gördüm etkisini saç dökülmesi azaldı + saçlarım yumuşadı sağlıklı ve parlak görünmeye de başladı. Kokusu da çok güzel argan yağının hem çok koymak zorunda da değilsin ceviz büyüklüğü kadarı kafi emin ol bana faydasını göreceksin. Saçlarım benim dalgalı çok elektriklenirdi artık kabarıp elektriklenmiyor da :D

• saç malzemeleri satan yerlerde var kuaförlerde de bulabilirsin ama zaten ben sadece argan yağı kullanmam serum ve bazı bakım için olan saç spreylerim var isimlerini de yazarım istersen. Yıkandıktan sonra saçıma bakım spreyinden sıkıp tarıyorum daha kolay açılıyor hem besliyor da saçı sonra ısı karşı koruma sağlayan spreyi sıkıp saçlarımın nemini alıyorum kurutma makinesiyle birazcık tam kurutmam ben asla sonra da argan yağından koyuyorum ceviz büyüklüğünde saçıma uç kısımlarına yediriyorum

• nerden aldın bıde nasıl kullandın anlatır mısn

• Bıoblas sac uzatanı var dokulmeler ıcın olanı var

• saçlarının dökülmemesi için öncelikle stresten uzak durmalı ve kafana tokadan başka bir şey takmamalısın :) sana önerim düzenli ve proteinli gıdalar ile beslen . saç dökülmelerini azaltıcı çeşitli saç bakım maskeleri ve saç bakım yağları var piyasada.ama kaliteli olanından tavsiye ederim.ayrıca Saçların gür olması doğuştan olabildiği gibi dış etmenler yüzünden saçlar daha sönük ve cılız görünebilir.Doğru seçilmeyen saçbakımı ürünleri , hava kirliliği bakımı iyi yapılamyan saçlar dengesiz beslenme ve stres saçın gürlüğünü ve hacmini etkiler .

• Bıoblas diyorum başka birşey demiyorum..

• Biotin ve cinko ic. Cok ise yariyo. Tirnaklarda da.

• dün markette bioblasın yavaş uzayan saclar için şampuanını gördüm.deneyebilirsin.

• Bioblas.

Yükleniyor...