En iyi ağrı kesici hangisi?

bence en iyi ağrı kesici mazejik, sizin tercihiniz nedir? ne sıklıkta kullanırsınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çok sık kullanmadığım hatta 3-4 yıl öncesine kadar gripin den başka hiç bir ilaç kullanmadığım için en basit ağrı kesici bile bende hemen etkisini gösterir migrenim tuttuğu zaman bir tek ağrı kesici kullanırım ya gripin ya da parol

• ... Barbunya kapsülleri varmıdır :)

• sen fabrikayı kur ben imalatını yaparım :)

• ... :)

Kızlar Ne Diyor 16

• Majezik... Ama sık kullanımı çok tehlikeli olabilir...

• ne gibi?

• Her ilaç için geçerli bu ama çok sık kullanımda ki kaslarla ilgili ağrılarla ilgilidir majezik sık kullanılırsa bağımlı bile olabilirsiniz...

• bende majezik

• evet majezik çok etkili ama uzun süre kullandığında iç organlara zararı çok büyük diye biliyorum, o yüzden onu çok kullanmam, aspirin genelde.

• parol.nadir.

• arveles ama sadece cok şiddetli ağrılarda artık beni ağrıdan ağlatma noktasına getirdiyse yoksa kullanmam.

• Arveles ilk kez duydum.Karaciğere mideye etkisi nasıl acaba majezik gibi çok zarar veriyormuki?

• valla çok güçlü bi ağrı kesici veriyo olabilir hap şeklinde kullanmadım ama ben, iğne. dediğim gibi ağrı çok yoğun değilse kullanmıyorum zaten hiç bişey.

• Majezik ve doloreks.Her basım agrıdıgında.

• apranax

• migren için ağrının başladığı anda minoset-plus zararsız onun dışında cataflama alıştırdım kendimi hafif ilaçlara alışın ki direnç oluşmasın majezik falan kullanmayın , ilerde bi kaza olur morfinden aşağısı kesmez benden söylemesi

• kesinlikle arveles

• hayır maximus :)

• tabiki arveles .d

• Arveles harika. Arveles can. Arveles bir tane. Majezik artık alışkanlık yaptı kullanınca çok yüksek dozda almam gerekiyor.Ama arveles bir tane.

• etol fort çok kuvvetli ağrı kesici oyüzden fazla kullanmamak lazım ben pek ağrı kesici kullanmam hafifte olsa vücut bağışıklık kazanıyo çünkü

• Evt majazik nadir kullanırım..

• apranax ya da majezik..

• parol seviyorum.onun etkisini hemen fark edebiliyorum ama majezik'i pek fark edemedim.bide başka bişey duyduğumdan pek tercih etmiyorum

• bencede arveles bir numara

• tbikide arveles üstüne tanımam :);)

Erkekler Ne Diyor 7

• ağrının yerine göre değişir. her ağrı kesici her noktaya etki edemeyebiliyor. ondan en iyi diye birşey pek mantıklı değil. en iyisi morfin. daya gitsin.

• Majezik. Haftada 1 veya 2.Vermidon, Minoset veya Minoset Plus gibi ilaçlar bende şimdiye kadar hiçbir işe yaramadı.

• ağrının nerede olduğun göre değişir bu sorunun cevabı. ayrıca ilacın üzerinizdeki psikolojik etkisi (plasebo) azımsanmayacak kadar önemlidir. herkes duymuştur bonibonların bazı teyzelerde ağrıyı kestiğini:)

• maximus du sanırım adı kırmızı ufak haplar böyle bi ilaç baska yok migren sinüzit farketmiyor :) apranax ve gripinde iyidir

• annemin bi ağrı kesici ilacı var ne için aldıysa acayip kafa yapıyr :D pempe bişey

• Bengay dan iyisini bulamazsınız. ağrı kesici efsane merhem. Kokusu yeter.

• parol...yan etkisi en az olan..hamileler bile kullanabilir...

Yükleniyor...