• Sor
  • Bence

Nasıl kilo verebilirim ?

ben 1 haftadır spora gıdıyorum 168 boyundaym ve 69 kiloyum 60 kilo olmak istiyorum yediklerime artık dikkat ediyorum ama sanki veremeyecek mişim gibi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Öncelikle tsh hormonun bakıldı mı?

• hyr bakılmadı ama metabolizmamın çok yavaş oldugunu sanmıyorum ama hızlı da deıl :(

• Öncekileri Göster
    • yüzme blmyrm spor salonuna gdyrm

• O da olur.

Erkekler Ne Diyor 14

• İlk önce bunu kendi çok büyük dert etme psikolojini kötü etkileyecek davranışlardan kaçın sonradan doktora görün belkide kilo verememene etken bir sorun vardır

• daha 1 haftadr ugrasıyorum eger 1 ay sonunda bı degısme olmazsa doktora gderm artk tsk ederm

• spora gidiyorum :) ne sporudur o oyle?

• bi ara ben de kiloluydum tontiş tontiştim :) sonradan boy attım geçti :D şimdi de birazcık fazlam var onu da vermeye çalışıyom spor falan yapamadım bi türlü neyse sen spor yap az yemeye çalış tıka basa doyurmana gerek yok öğün atlama sabah bolca ye öğlen daha az ye akşam daha da az ye ekmek de fazla yeme hamur işi fazla tüketmemeye çalış

• dediklerini aynen yapıyorum insallah sonuc alırım

• inş. alırsın

• yediklerine dikkat edeceksin özellikle lifli gıdalar tüketeceksin hamurlu ve yağlı yiyeceklerden uzak dur,haftada enaz 4-5 gün yürüyüş yap ve yürüyüş yapmadan yarım saat önce l-carnitine al bu yağ yakımını hızlandırır ayrıca sana enerjide verir.l-carnitine sağlık açısından önemli bir besin kaynağıdır kas kütlesini artırır, yağı azaltır, kalbi korur,beyin hücrelerini canlı tutar(internetten araştırabilirsin)ayrıca günde iki fincan yeşil çay içmeni öneririm metobolizmanı hızlandırır,sabah kalktığında ılık bir suya bir limon sık ve bir tatlı kaşığı elma sirkesi koy aç karnına iç ehm enerji verir hemde vücüttaki yağı parçalar yakımına yardımcı olur...ben bunları uyguladım 190 boyum 98 kiloydum çok zorlanmadan 2 ayda 88 kiloya düştüm

• Bak sana kesin etkili yöntem söylüycem. Dışardan süt bulabiliyosan al evde mayala yoğurt yap. Kesin zayıflarsın hemde sıkı olur vücudun

• ara öğün olarak 1 dilim kepek ekmegiyle yogurt yıyorum zaten evde yapamam öğrenciyim yurtta kalıorm

• o 9 kiloyu sağlıklı beslenirsen 3 ayda verirsin,acele etme,o bitkisel şeylerden de kullanayım deme

• herşeyden uzak durdum sadece öğlenleri az yağlı az salata 4 köfte ve 2 dilim beyaz ekmek yedim bol bol su içtim 2 haftada 10 kilo verdim tabi sporda yaptım salona kaydoldum

• Kafana takarsan veremezsin. Rahat ol geniş ol bu şekilde devam edersen 1 ay sonra fark edersin yararını

• hklsn inş

• 1.80 boyum 60 kilom var benim gibi kilodan yoksum masum bir insana verebilirsin o kiloları :D

• bende isterim kilolarda 1.78 kiloda 58

• Öncekileri Göster
    • siz kilo vermeye çalışıyorsunuz ben ise almaya hayat bana ters arkadaşım :))

• :D

• tuvalete hiç gitme :D

• ne alaka ya

• evliysen sürekli cinsel ilişkiye gir..ilişkiye girmek yoğun enerji sarfiyatına sebebp olacağı için zayıflarsınsapıkça bir fikir ama idare eder

• evli degilim ama

• Öncekileri Göster
    • sordugun sorulara baktım, boyle bir zihniyete yorum yaptıgım icin kendime kızdım. - verip gecmeliydim.neyse..

• senle hala neden muhatap olma gayesi taşıyorum ki içimde anlamadım

• bünye meselesi..Mesela bende kilo almaya çalışıyorum ama olmuyor.

• yemek yiyip yat alırsın yada snde spora gt kilo almaya yönelik.

• Öncekileri Göster
    • hmm inş alrsn sende

• inşallah

• benim bi arkadaş vardı sabah akşam havuç salatalık havuç salatalık derken bi ay sonunda 10 kiloya yakın zayıflamıştı ama her bünye aynı olmuyo tabi

• ne guzel ya

Kızlar Ne Diyor 8

• ben de 2 kilo vermek istiyorum..

• 2 kilo kolay ya

• esas zor olan az olan kiloyu vermek :(

• kendini deşarj etme ben 4.5 kilo verdim ve bende hiç inanmıyodum verebilceme şaşırıyorum şuanda :) sadece zamana bırak çünkü sabır işi bu

• arkadasler herseyden önce tsh değerlerinize baktırmanız lazım eger bu hormonlar yavas calıyor ise ne yapsanız kilo veremzsiniz.. herseyin başı sağlık..

• :( yavaşsa böylemi kalcm yanı .s

• Öncekileri Göster
    • bossver:)

• tamam :)

• spora gitmeden 15-20 dk once yemek ye, spor yaparken aralarda ve hemen ardından su icme, soda icebilirsin (limon sıkıp icersen aclıgı da bastırır), su icin de 10dk flan gecmeli 2.haftadan itibaren kilo vermeye baslarsın

• Az ye verirsin la.

• Veremem dersen ne yapsan da boş. Kendine inanmalısın.

• haklısn önce inanmak lazım inş verebilrm

• allahımm 168 boy 42 kilo bana ver güzelim bana ver tombul tombul ne güzel...

• benimde 60 olmam gerek :( nasıl vercem bilnmiyorum

• sn kac kılosn canım .s

• Öncekileri Göster
    • peki tamam yazıcam butun yedıklerımı cok saol :D

• rica...:)

Yükleniyor...