İlişkiden bir hafta sonra adet oldum. Hamilelik olabilir mi?

ilişkiden bir hafta sonra adet oldum ardından adetim bitince 5 6 gün sonrada akıntımdan biraz kan geldi korktum bişi mi oldu diye ama o sıra antibiyotik kullanıyordum enfeksiyon falan varsa o yüzden gelmiş olabilir mi? adet olduğum için hamilelik mümkünmü?

Güncellemeler:
herkese cevaplar için çok teşekkür ederim hala gripim ben ve bugun inanılmaz midem bulandı psikolojiktir değil miiii
bu ayda adet olduum sanırım artık ihtimaller sıfırlandı :) hepiniz saolunn

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Adet gördüğün için ilşikiden sonra hamile değilsin ama adetten sonra ilişkiye girdiysen o başka?

• yok adetten sonra ilişki olmadı

• Öncekileri Göster
    • çook teşekkrler gerçekten bişiler biliyosunuzda söylüyorsunuz dimi telaşlancak birşey yok :)

• Dedim ya istersen özel mesaj at.Ordan söyliiym.Nasıl rahatlayacaksan.

Erkekler Ne Diyor 14

• Herşey mümkün,biz birşey diyemeyiz ama adını koyabiliriz =)

• sanmam

• burda saçma sapan şeyler yazarlar durum ciddi bende kulaktan dolma bilgi sana yaramaz uzman ile görüşürsen gerçek bilgiye ulaşırsın

• demiştim ya :))

• bişey yok korkma.

• sonradan gelen kan antibiyotikle alakalı olabilirmi?

• sebebini bilemem ama hamile olamazsınız.

• yalnız dikkat etmekde fayda war .. çekirge bir sıçrar iki sıçrar 9ay 10 gün sonra anne olursun .. :)

• kesinlikle mümkün değil, aynı sıkıntıları kız arkadaşımda yaşadı. sıkıntı yapmana gerek yok.. Adetten 5-6 gün önceki ve adetten 5-6 gün içerisindeki ilişkilerden korkmana gerek yok.. yumurtalar daha toplanmadığı için hamilelik durumu oluşmuyor..

• çok teşekkür ederim :)

• rica ederim bildiğimiz konular :)

• ilişkiden sonra adet gördüyseniz asla hamile kalmayacağınızı belirtmek isterim..

• çok teşekkür ederim evet gördüm

• Öncekileri Göster
    • çok teşekkürler

• rica ederim..

• hayırlısı be gülüm :D

• 9 ay 10 gün sonra severiz artık bıcırığı inşallah :D

• allh korusun yaa

• Öncekileri Göster
    • ah be kızım.burda seni yargılayacak değilim.belki benden de büyüksündür saygım var.ama keşke ilişkiye girmiyeydiniz..ama hamile değilsindir büyük ihtimal

• haklısınız ama evlilikte bana uymuyor ya öyle hmn çocuk çoluğa karışmak istemiyorum :( hamile değilimdir umarım

• Sıkıntı yok olmasan yaratırdı. gebelik testi yaptır bi ara için rahatlasın.

• tamam çok teşekkür ederim ben test yaptım aslında ilk yarım saat geçerliymiş sanırım testler ve ilk 30 dk hep tek çizgiydi sonra iki saat geçti baktığımda inceleyince dikkatlice bi çizgi daha vardı sanki incecik ama çizik gibi:s

• Öncekileri Göster
    • ciddisindir umarım rahatladım teşekkürler

• :) adet olmaman sıkıntı yaratırdı ama. gebe kalan bayanların adetten kesildiğini okumustum. Rica ederim.

• Uzmana danışmalısın kuzum burda geyik muhabbetine konu olma

• peki teşekkür ederim ben kızlardan anlayan varsa diye şeettiydim

• Öyle ama sadece bayanlardan cevap gelsin diye bir seçenek varsa onu kullanabilirsin en azından

• Patik örmeye başla ikizler yolda.

• ya dalga mı geçiyorsun ? ciddi birşeyler öğrenmeye ihtiyacım var

• Vücudunda olması muhtemel bir cenini buradan göremem test yaptır.

• İlişkiden 1 hafta kadar sonra adet görmek tehlikenin geçtiği anlamına gelmez. tehlike diyorum,çünkü sizin için öyle bir durum sanırım yorumlarınızdan anlaşıldığı kadar. çünkü spermler 7 gün tutunabiliyor yumurtalıklar da.. Bu yüzden kanama olsa dahi, yumurtalıklar da tutunmuş ve döllenmiş oluyor. Tabi bunlar düşük ihtimal.Ama sanmıyorum birşey olsun. Fakat bir sonraki adetinizi bekleyin derim. Yada gidip beta hcg yaptırın.

• hmm peki çok teşekkürler yaklaşık bir buçuk hafta beklemeliyim o zmn :(

• Öncekileri Göster
    • evt evt normal adetimi gördüm teşekkür ederim

• Sıkıntı yok :)

Kızlar Ne Diyor 5

• hamileyken kadınlar rgl olabiliyormuş git eczzaneden evde kendin yapabileceğin basit gebelik testlerinden al kafan rahat olur kimsede bilmez sonucu senden başka

• onuda yaptım baktım yarım saat hiç gözümü ayırmadım hep tek çizgiydi sonrasını ciddiye almayın falan yaıyor testte öyleymiş galiba attım çantama sonra iki saat snra falan baktığımda inceciik kıl gibi bi çizgi daha vardı sanki ama belli belirsiz çok dikkatli bakıncaq gördüm

• Öncekileri Göster
    • hadi ya :s

• adet olduysan hamilelik gibi bir şey mümkün olmaz. akıntıyla kan gelmesi de normal çünkü hastalığın biteli uzun bir zaman olmamış. onun bir etkisidir. kafanda herhangi bir tereddüt olmasın.

• eminmisin gerçekten :)

• evet.

• teşekür ederiimm:)

• hah haaa erkekler daha çok bliyomuş yahu

• :))

• :)

• hadi gözün aydın

• ilişkiye girince hemen kan gelmez 1 hafta sonrada snn dedğin gibi gelebilir muhtemelen odur ama yinede sen bi test al

Yükleniyor...