• Sor
  • Bence

B-fit spor salonları nasıl? Spor salonları hakkında deneyim ve bilgi.

Arkadaslar evimin yakinlarindaki spor salonlariyla gorustum.bayanlar icin olani b-fit adi altinda. Bu b-fit nedir diye arastirdim fakat net sonuclari... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Eğer Elmalı_turta'nın dediği gibi süreli ve bu kadar kısıtlı ise gerçekten çok saçma ve pahalı. Çok kaliteli hizmet veren ve fazlasıyla imkana sahip fiyatı uygun yerler de var. İstanbul'daysan Ağaoğlu MyClub'a bakmanı öneririm. Çok ama çok kaliteli: link

• bide spor hocamız 70 kilo bişiydi=)
      kadınlara özel diyip sallamaca yapmışlar işteçç
      kadınlar ohh bizbizeyiz diyip(özellikle tesettürlüler)gelip spor yaptıklarını sanıyolar işte..

• Öncekileri Göster
    • @soran bencede gitmemelisin gitmiş biri olarak söylüyorum spor salonu bakıyorum bende kış için 80 tL buldum bi yer yazın bol yürüyorum kışın yürümüyorum üşeniyosun soğuğu sevmiyorum ondan bende spor salonu arayışındayım..
      ve b-fitin müşterisi yok dencek kadar az..
      amaç kalori yakmak orda sadece kaslarını açıyosun kan dolaşımını hızlandırıyosun kalori yakmaya zaman kalmıyo
      her sabah oda sıcaklığındaki 1 bardak suya 1 çorba kaşığı elma sirkesi kat ve iç yağ yakımını yardımcı oluyo ufak bi püf.

• Onu denedim ama yapamadim inanilmaz mide bulantiai yapiyor katlanamam sirkeye .s

Erkekler Ne Diyor 6

• Devam edebileceksen spor salonları kas yapmak ve kilo vermek için faydalı. Normal salon hatta yüzme havuzu v.s. imkanları olan spor kompleksleri daha iyidir.

• kilo verme spor salonları daha iyidir

• diyetisyen+ fitness ama gideceğin fitness salonunun diyetisyeni varsa bilmem ;)

• Var sahibi onunda egitimini almis :) b-fit icin deneme olarak gittim bugun nedense boyle bi slklLdm itici geldi ama hangisi daha faydali acaba

• Öncekileri Göster
    • Sen moralimi bozamiyacaksin

• moralini bozmak değil canım :) bunlar gerçekler :)

• normal spor salonunu tercih et b-fit iyi değil

• Bi' fitness salonuna yazıl,en iyisi bu.

• B-fit bayanlara ozel.sokakta belediyenin koydugu aletlerin cesitlerini ve agir daha guclu olanlarini dusun onlardan..

Kızlar Ne Diyor 3

• Normal spor salonunu tercih et..b-fit step ve 3-5 spor aleti (vücut geliştirme vs yok) ile yapılıyo ve günde yarım saat..Bana yetmedi bilmiyorum tatmin olmadım..tam ısınıyosun yarım saatin doluyo..ve spor salonları 70-80 liraya günde 1 saat 1.5 saatken b-fit 120-130 liraya yarımsaat step+spor aletleri şeklinde sunuluyo sana ve sadece bayanlar gidiyo..

• Zayiflamak pek mumkun degil mi peki hareketler basit geldi denemelik gittim bugun fakat sokaktada yqpilabilir seyler hatta evde

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler.. :)

• rica ederim canım

• Nerde oturuyorsun?

• Ankara etimesgut.sincan.tarafi

• Öncekileri Göster
    • Ben calisiyorum is yorgunlugu ingilizce kursu falan zor oluyor simdode kocluk egitimine basliyacagim.haftada 3 4 gun 1 1.5 saat ayirabilirim anca. İns yararli olur tesekkurler..

• rica ederim.

• ben tenis oynuyorum tavsiye ederim

• Zayiflamak tarzinda dusunuyorum yani vucudun her yeri calismali tenis biraz daha eglenceye yatirilmis birsey gibi geliyor

• omuzların tabi daha çok genişliyor ama her yerini hareket ettiriyorsun zayıflamak ve formda kalmak için yapabilirsin ve çok zevkli

• Anladim canim onu da bir arastiririmi

Yükleniyor...