B-fit spor salonları nasıl? Spor salonları hakkında deneyim ve bilgi.

Arkadaslar evimin yakinlarindaki spor salonlariyla gorustum.bayanlar icin olani b-fit adi altinda. Bu b-fit nedir diye arastirdim fakat net sonuclari... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Eğer Elmalı_turta'nın dediği gibi süreli ve bu kadar kısıtlı ise gerçekten çok saçma ve pahalı. Çok kaliteli hizmet veren ve fazlasıyla imkana sahip fiyatı uygun yerler de var. İstanbul'daysan Ağaoğlu MyClub'a bakmanı öneririm. Çok ama çok kaliteli: link

• bide spor hocamız 70 kilo bişiydi=)

kadınlara özel diyip sallamaca yapmışlar işteçç

kadınlar ohh bizbizeyiz diyip(özellikle tesettürlüler)gelip spor yaptıklarını sanıyolar işte..

• Öncekileri Göster
    • @soran bencede gitmemelisin gitmiş biri olarak söylüyorum spor salonu bakıyorum bende kış için 80 tL buldum bi yer yazın bol yürüyorum kışın yürümüyorum üşeniyosun soğuğu sevmiyorum ondan bende spor salonu arayışındayım..

ve b-fitin müşterisi yok dencek kadar az..

amaç kalori yakmak orda sadece kaslarını açıyosun kan dolaşımını hızlandırıyosun kalori yakmaya zaman kalmıyo

her sabah oda sıcaklığındaki 1 bardak suya 1 çorba kaşığı elma sirkesi kat ve iç yağ yakımını yardımcı oluyo ufak bi püf.

• Onu denedim ama yapamadim inanilmaz mide bulantiai yapiyor katlanamam sirkeye .s