B12 vitamini ve ferrum fort kilo yapar mı?

kilo almanın yolları nelerdir? çok yiyorum ama yine de kilo alamıyorum...b12 vitamini ve ferrum fort kullanıyorum kan yapıcı sizce bu haplar klo aldırır mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Demir ilacı aldırır kilo.

• Demri bağlama kapasiten düşük o zaman.tahlillde çıkmıştır zaten o değer.

• çok sık yerım zaten severımde

• Kullananlar alıyor demir ilaçlarını merak etme ama kırmızı ette yemeye çalış bundan sonra.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• kilo yaptırıyo olmalı ben ole biliyorum .

• Ilacla hersey bularak saglıklı kilo alamazsın. Spor yapıcaksın yedigin miktarı artırıcak Yağsız seyler yiceksin üstüne Bol bol protein vs almaya bakıcaksın Yani saglıklı kilo alıcaksın yağ degil. Ama tavsiyem her sabah 4 adet yumurta beyazı 1 deli gibi tok tutar. 2 cok saglıklı bir kilo alma yöntemi

• Demirin oldugu bir sürü yiyecek var onları arastır. Hiç birşey ilacla iyi olmaz dogalın yerini tutmaz.

• aslında kılo almk için ılç kullnmıyorum bende ılaçla kılo almaya karşıyım ama demir eksiklıgı oldugu için verdı doktor

• bol bol ekmek yiyeceksin..

• kilo almak için et sut yumurta ciğer pizza baklagil hamur turlerı tatlı çikolata

• metebolizmadan olur tuvalete cok cıkıyosan da zor alın yanı mesela gunde 1000 kalori alırsan 1000 de yakarsan almamıs olursun yaktıgından fazla yemen lazım

• bunları çok tüketiyorum ama kilo alamıyorum acaba münyeden dolayımı

• acele etme. tek care spor salonu ve sana ozel hazırlanmıs bır yemek programı

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...