Tarçınlı su içen var mı?

çubuk tarçını kaynatıpta içmek faydalıymış hem kilo için hemde sağlık için varmı aranızda yapıpta faydasını gören ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kabuk tarçın çayı yararlarıKabuk tarçın çayı faydalarıProf. Dr. İbrahim Saraçoğlu kabuklu tarcın cayını önerdiİbrahim Saraçoğlu diyor ki: Haftada en az dört kere, kabuk tarçın çayını mutlaka içerim. Ve mutlaka en az 15-20 gün hiç tüketmem. Bunu belirttikten sonra, onu neden bu kadar tercih ettiğimi açıklayayım faydalarını aşagıda sıralıyorum dediKabuk tarçının çayının faydaları: alinti nekadar dgru bilemiyorum yardimci olur umarim yazinin devami link

Erkekler Ne Diyor 15

• Çayla birlikte demleyince güzel bir aroma veriyor, şişkinliği alıyor.

• Ben içerim arada da... Tadı için.

• Bi içte bağrını yarıp geçsin , çok keskin bi tadı var yaa. Kilo için asla içmem .

• napdınya içilirmi o :D

• yahu bak netten çok faydalı tarçın :)

• başlarım faydasına insanız en başta :D

• yok ama denıcem mrk ettm sımdı

• Abim icmisti bi faydasini göremedi malesef.

• Yaşlı halam kimyon yerine tarçın atmış; Tarçınlı köfte yemiştim o olur mu?:)

• Aynısını benim babannem sarmaya yapmıştı :D Değişik bi tat :D

• :D Olsun olsun o da bi' genel kültüre etki :D

• sabahları ac karna aksamdan 1 litre suya koyup icersen tarcını zayıflama sansınız var tabiki yemeklere de dikkat edin

• garip garip otların çayı içilirken tarçınınki neden içilmesinki...içmedim ama mis gibi de olur...bi tarçın çayı partisi yaparmısın :)

• ben salep in üzerindekileri öddürüyorum :) olumu böyle :))

• sade tarçını değilde evde nekadar baharat var hepsini cezvede bir hışım kaynatıp içerim arada bir,baharatı severim eksik etmem,ama çubuk tarçını elimde çubuk kraker gibi yemeyi severim güzel oler:))

• kilo için yanlış :SS

• kilo vermek için demek istedim

• Öncekileri Göster
    • allahm ya :D yakmasada problem değil faydalı birşey tarçın o yüzden içmeye karar verdim sağol ;)

• evet faydalı için D afiyet olsun :D

• bağışıklığa faydası var da kilo vermek için içme bence bişey yeme daha iyi iğrenç bi tadı var. tavuk göğsü nün üzerindeki tarçın gibi olmuyor :D

• kilomu vermeye yardımcı oluyomus

• evet

• Güzel oluyor tavsiye ederim.

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben tarcini süte koyup icmeyi severim

• ben içtim ama o acıdan bi yararı olduğunu bilmiyordum sağlık acısından grip için işmiştim

• bende biraz araştırdım baya faydalıymış hem kilo vermek için hemde sağlık açısından içmem gerektiğini düşünüyorum :D

• İÇMELİSİN:)

• tarçını bilmiyorum ama kekik suyununda zayıflattığını söylüyorlar. kekiği kaynatıp kaynatıp içerim ben :)

• Bi ara fena takmıştım ama ne işe yaradığını bilmiyordum. Tadı çok hoşuma gidiyordu açıkçası

• ben.tarçın ıhlamur iki tane karanfil biraz zencefil kaynatır içerim.

• Evet tarçın her şeye çok yararlı.

• ben genelde çaya atıyorum bir parça hoş bir koku veriyor diye. ama kilo ve sağlıkla ilgili bir etkisi var mı bilemem

Yükleniyor...