Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Saçlarım dökülüyor hangi şampuanı kullanmalıyım?

Ben 19 yaşındayım saçlarım yağlı hem dökülüyor kel olmak istemiyorum ya hangi şampuan kullanayım

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım aynı dertten muzdaribim . yağlı ve dökülüyor saçlarım. pirdolin diye bir şampuan var ufak boyda yeşil. bunu kullan hem yağı saçtan olabildigince çekiyor hemde saçların daha az dökülüyor.

0|0
    • Hım ben head shoulders bu şampuan kullandım ama işe yaramadı pirdolin deniyecem bakalım ne olacak inş işe yarar yorum için teşekkür

• eczanelerden temin edebilirsin 10-15 tl mi neydi.

• Tamam teşekkürler eczaneye gidip bakacam

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelijkle cildiyeye gidip nedenini öğren dökülmenin.B12 ,folik asit,demir,ferritin,tsh hormonuna baktır.Genetik değilse çözümü var.Doktorun tavsiye edeceği şampuanı kullanman iyi olur.Eczane ürünü şampunlar var dökülmeler için genelde.

0|0
  • Size ''el köpük'' şampuanı öneririm. El köpük şampuanı,saça zerafet, saglık ül sihhat, sebil ü afet, ilaveten bereket... formülü: muhammet bin ayva ' ya ait

2|1
    • Sen kullandın mı el köpük eczaneden mi satılıyor

• yoq,suudi arabistandan siparişle geliyo :D

• Aslında hiçbir şampuan kullanma,Antakyaya has zeytinyağlı bir sabun var.Sanırım har yada gar sabunu diyorlar adına.Kesin faydasını görürsün.

• sarımsaklı bır şampuan var 20 lıra adını bılmıyorum. bıde yılan yagı var bende 3 gun sonra baslıyorum ıkısınıde kullanmaya. su anda da tresan kullanıyorum işte ısırgan otlu

0|0
  • revivogen bio cleaning

0|0
  • garnier fructis

0|0
  • Kullan ama çok sık kafanı yıkama çünkü saç diplerinin yağlanması gerekir.

0|0
  • bırak dökülsün çıkarsa senindir çıkmazsa zaten senin olmamıştır :)) abisi dökülecek tabi saç bu.

1|0
Yükleniyor...