• Sor
  • Bence

Saçlarım dökülüyor hangi şampuanı kullanmalıyım?

Ben 19 yaşındayım saçlarım yağlı hem dökülüyor kel olmak istemiyorum ya hangi şampuan kullanayım

En İyi Görüş

• arkadaşım aynı dertten muzdaribim . yağlı ve dökülüyor saçlarım. pirdolin diye bir şampuan var ufak boyda yeşil. bunu kullan hem yağı saçtan olabildigince çekiyor hemde saçların daha az dökülüyor.

• Hım ben head shoulders bu şampuan kullandım ama işe yaramadı pirdolin deniyecem bakalım ne olacak inş işe yarar yorum için teşekkür

• eczanelerden temin edebilirsin 10-15 tl mi neydi.

• Tamam teşekkürler eczaneye gidip bakacam

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelijkle cildiyeye gidip nedenini öğren dökülmenin.B12 ,folik asit,demir,ferritin,tsh hormonuna baktır.Genetik değilse çözümü var.Doktorun tavsiye edeceği şampuanı kullanman iyi olur.Eczane ürünü şampunlar var dökülmeler için genelde.

• garnier fructis

• sarımsaklı bır şampuan var 20 lıra adını bılmıyorum. bıde yılan yagı var bende 3 gun sonra baslıyorum ıkısınıde kullanmaya. su anda da tresan kullanıyorum işte ısırgan otlu

• revivogen bio cleaning

• Kullan ama çok sık kafanı yıkama çünkü saç diplerinin yağlanması gerekir.

• Size ''el köpük'' şampuanı öneririm. El köpük şampuanı,saça zerafet, saglık ül sihhat, sebil ü afet, ilaveten bereket... formülü: muhammet bin ayva ' ya ait

• Sen kullandın mı el köpük eczaneden mi satılıyor

• yoq,suudi arabistandan siparişle geliyo :D

• Aslında hiçbir şampuan kullanma,Antakyaya has zeytinyağlı bir sabun var.Sanırım har yada gar sabunu diyorlar adına.Kesin faydasını görürsün.

• bırak dökülsün çıkarsa senindir çıkmazsa zaten senin olmamıştır :)) abisi dökülecek tabi saç bu.

Yükleniyor...