• Sor
  • Bence

Sol gözün seyirmesi ne anlama geliyor?

ya arkadaşlar 3 gündür sol gözüm seyiriyor. Sürekli böyle bi titreme gibi bişi uyuz oldum geçmiyor da. Uykusuzluk diycem sanmıyorum uykumu da aldım... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Kağıt yapıştır.

• kağıt ne alaka ya

• Dedem öyle yapardı eskilerin bir bildiği vardır herhalde yaaaa

• peki teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 11

• doktora gitmeliydin :/

• gs 1-1 kaldı ya sinir yapmıştır :)))) gülüm nasılsın .. ben sana diyorum akşam erken yat çaydanlığın buharını hiç duymadım da çay pansumanını duydum gözde ki çapaklanmayı kırmak için

• :)))) abla hoşgelmişsin :) ondan olma ihtimali var :)) Allahtan maça gitmedim ctesi ölmesin diye gitseydim daha kötüydü vala :)

• Stres ve göz yorgunluğu.Bilgisayarda falan çok takılıyorsan olabilir.Bende bu yaz çok oldu 2-3 hafta falan sürdü.Bilgisayarda çok takılıyordum birde stres yaptığım konu vardı.Çok şükür geçti.Zamanla geçiyor.

• işim bilgisayarla ilgili. göz yorgunluğundan sanırım haklsın.

• her 20 dakika mola ver @soran

• ılık çay posası derler ama ne kadar doğru bilemem ..

• Yalnız değilsin :)

• benim geçti :=)

• gelip geçici bunlar :D

• Stres yaparsan aklın sürekli gözünde olursa seyirmen geçmez.stres ya da yorgunluk kaynaklı bişşeydir

• haftasonu çok takıldık ondan olsa gerek :) saol ;)

• göz kaslarından kaynaklanıyo bendede oluyodu sık sık:) birşey yapsanda fayda olmaz gecer zamanla

• Göz yorgunluğu.

• para gelecek

• hmmm bak bu olabilir inş :)) ya senin de nickini görünce aklıma mykonos geliyor :)) cevap verdin aklıma geldiğinden söyliyim dedim :)

• Öncekileri Göster
    • on kere tekrarlamaktan çıkar diye düşünmüşsem demekki. tamam susalım :)

• susturdun da bizi peki bakalım mykonos :)

• banada bi ara oluyordu ama takmayınca geçti :(

Erkekler Ne Diyor 4

• Göz seğrimesi neden olur link Göz seğirmesini nasıl geçirebiliriz link

• saolasın.

• Öncekileri Göster
    • yok ya buradakiler heralde hep olanlar. Haftasonu uyku olarak heralde az uyudum bu hafta da yoğunluğum var bilgisayar başındayım ondan olsa gerek. Uyuz ettti beni, şimdi bi kız baksa göz kırptım zannedecek :))) :)))))

• :)

• bilgisayarda çok takılman

• Arada öyle olabiliyor ama sonunda kendiliğinden geçiyor.

• masonlarla bi ilgin yok diymi?

Yükleniyor...