Citoles adlı ilaç ? .

Aranızda Çitoles adlı ilacı kullanan varmı ? Etkisi nasıl oldu , kaç doz aldınız , kaç gün kullanedenz , ne kadar süre sonra etkisini nasıl gösterdi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Essitalopram etken maddeli selektif serotonon geri alım inhibitörü (SSRI) grubundan bir antidepresandır. genellikle tam doz kullanımdan önce (doktorun önerdiği) ilk hafta için yarım dozla başlatılır ve sonra tam doz olarak devam eder. Teşhise konu olan rahatsızlığa göre tedavi süresi değişiklik göstersede en az 6 ay kullanım istenir. sonra doz yinebir haftalığına yarıma düşürülerek tedavi sonlandırılır. Genellikle ilaç kullanmaya başladıktan 1 ay sonra gözle görülür düzelmeler izlenmeye başlar.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• En az 6 ay kullanman gerek.Pek bir faydaısnı görmedim ben.

• 4 kutu birden almıştım 4 günde yoğun bakımda kalmıştım,aptal günlerimde ! neyse geçti gitti şükür o günler,soruna asıl cevaba gelince depresyon ilacı kullanmaya başlamıştım 4 gün sonra bıraktım,ben uyuşuk bir beyin istemiyorum,hiçbirşeyi unutmakda istemiyorum o yüzden bıraktım,faydasından çok zararı var kanımca...

• kardeşim yaklaşık olarak 2 sene önce kullandım.. astsubay olduğum için ve yaptığım iş çok stresli olduğundan bazen acayip derecede sinirleniyordum.. ama o ilacı içtikten sonra bayağı bi sakinleştim ve daha sonrada bıraktım..

• Bana pisikiyatrist yazdi bu ilaci ilk hafta 5mg sonra 1 ayı doldurana kadar 10 mg kullan dedi sizce etkisi ne zaman baslar ? Bi kızı cok sevdim beni sevmedi hergun agliyodum evde agliyorum bunun icin gitmistim bietkisi olurmu ne sekilde etkisi olur ? Yani takmiyomusun bu ilacı kullaninca ? Bana ne etkisi olacak sizce ve ne zaman etkisi baslar bu 4. Gunum baslayalı

Yükleniyor...