Ameliyat eldiveni ile tüy almak

Kızlar ben bugün ameliyat eldiveni aldım kıllar için. Koltukaltımda deniyorum çekmiyo yada ben çekmeye mi korkuyorum bilemedim:( krem falan demeyin bu saatte eczaneye çıkamam çünkü:) Ama nasıl yapacağımdan bahsederseniz sevinirim, yapan varmı? :( HİÇBİRŞEY BİLMEYEN ERKEKLER MÜMKÜNSE YAZMASIN.

Güncellemeler:
Baya aldım sayılır ama sızlıyoor eheeee...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• cildiyeciye git o yardımcı olur benim bir arkadaşım da cinsel bölgesini traş edemiyordu kan revan oluyordu hep yara bere, çok hassastı kılları kesecem diye her seferinde bir yerlerini kestiriyordu, cildiyeci özel eldiven verdi onunla alıyordu acıyıp acımadığını sordum jiletten daha az acı veriyor diyordu :D :D

• Bu çok iyimiş :D

• Evet , şahsen ben tavuk yolar gibi tüylerimi çekemem ama daha az acı verdiğini söyledi enteresan bir durum :D :D

Erkekler Ne Diyor 5

• babanın evde elektrıklı traş makınesı varsa sıfır kesen onlada alabılın zaten az kısada olabilir bence sorun olmaz severimde

• yanıyorsa orası üfleyelim gecer yada buz koy oraya

• Bu nasıl bir fantezidir ya :D
      kısa koltuk altı kılını seven bir insan, KS'de daha neler göreceğim bilmiyorum o.O

• sarısınla yuzu tuylu olur bacaklarda da az olur cok bellı olmaz ayrıca unlulerde bazıları az bırakır bazı tenisçlerde mesela vardır cok az ama herkez gormez acık tenli oldukları ıcın bunları bilmiyor olabilirsin genç oldugun için

• Çak çakmağı.

• lapiden al.onu kullan daha sonrada ağda kullan:)ulan bunu bile bi erkek söylüyorsa daha ne diyeyim:))herşeyi biz mi öğretecez:)))

• valla ben sevgilimin tavsiyesi ile veet tüy dökücü aldım icat edenden allah razı olsun hertaraf yumuşacık ahaha:):)

• Hıncal Uluç gibi adamım ama bak bunu ilk defa duydum yahu.

• Güzel yöntem ağdadan pek farklı değil.

Kızlar Ne Diyor 7

• ağda?çekmiyorsa koltuk altın nemlidir ya da sen korkundan çekemiyorsundur.

• Sanırım korkudan çekemiyorum :( Acıyor ya..

• Öncekileri Göster
    • epilatörüm var bacağımda çok batık yaptı jilet sayesinde kurtulup ağdaya gecmistim sonra elimi sürmedim ona..

• eet batık yapıo:S

• 38gün

valla en güzeli lazer epilasyon

ben diğer yöntemlerin hepsi batık yapdı tek çarem lazerdi gitdim ve çok mutluyum.

• agda en rahati ne ugrasiyorsun eldivenle?

• Aslında haklısınız ama birçok kişi tavsiye edince... :/

• ağda yap

• tut çek bunda birşey yok ama çok kısaysa alamazsın tabi

• Kısa değil uzun ama çekmeye korkuyorum sanki baya acıyoor gelmiyor 2-3 tel anca

• yok ya çok acımaz dura dura yap :)

• 32gün

Benim eldivenle ilgili merak ettigim bisey var ya aldiktan sonra cikarken kalin mi cikiyo, ne kadar surede cikiyo? Bilgisi olan var mi

• krem ne alaka nemlndrnce zaten almzsn ki

• Uyuşturucu kremden bahsetmiştim orda ben

• bende aksini düşnmdm zaten

Yükleniyor...