• Sor
  • Bence

Kolonoskopi yaptıran var mı ya da yakını yaptıran?

Doktor anneme kolonoskopi yapılacak demiş. Yarı uyur yarı uyanık bir halde olunuyormuş. Annem korkuyor daha önce yaptıran var mı ya da yakını böyle bir operasyon geçiren çok mu acıyor?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kaıln olduğu için mide bulantısı yaptığını duymuştum.Heryerde narkoz yapılmaz hijyene önem verilmesinedikkat edin

Erkekler Ne Diyor 7

• eskiden zormuş ama şimdi teknik, cihazlar dah gelişmiş durumda..uyuşturuyorlarmış.. tabi kolay olmakla beraber.. küçükte bir operasyon olsabile insan sitrese girer... gene sen anneni yatıştır..teskin et.. geçmiş olsun..

• Yakin bir tanidigim yaptirdi. kolonoskopi sonrasi agrim var falan demedi hic.

• Babam yaptırmıştı , tehlikeli değil, korkmasın

• Korkmasına gerek yok.Fazla hissetmiyorsun.

• korkmasın asla canı yanmıycak tanıdğım biri yaptırdı

• Kolonoskopi değilde oncesi zor 2 gun bir sey yememek.endoskopiden kolay merak etme uyuttuğu için sıkıntı yok

Kızlar Ne Diyor 5

• benim yaptıran yakınlarım var zor bir işlem değil ama tabii her iş acı verir birazda olsa rahat olsun..geçer inş

• Çok zor oluyor malesef

• ben her sene yaptırıyorum berbat bırsey kolonskopi oncesi hazırlık cok daha kotu ıslemde kotu korkutmıyım ama oyle duyuyorsun herseyı ozelde yaptır devlet canına okuyor valla

• Hadi ya özelde ne kadara yapıyorlar?

• 50 tl 100 tl arası

• Benim annem yaptırdı.Narkoz verdikleri için bir şey hissetmez zaten.İşlemden 1-2 saat sonra çıkartıyorlar hastaneden.Aşırı bi tehlikesi olucağını sanmıyorum.Ki doktor gerekli gördüyse bu işlemi yaptırması gerek zaten.Ama korkulacak bir şey yok. :)

• Özel hastahanede yaptırmanı tavsiye ederimm

Yükleniyor...