• Sor
  • Bence

Neo-penotran forte-l 7 va jinal ovül kullananlar var mı?

milllet va jinal mantar belirtileri olup neo-penotran forte-l 7 va jinal ovül kullanan var mı? sonuçlar ve şikayetleriniz neler ?ayrıca fitili yerleştirdiğinizde sabah çamaşırınızda fitilin akıntısı oluyor mu ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Doktorunuz teşhisi koyarak verdiyse geceleri yatmadan önce 1 adet şeklinde kullanılır. İlaç artıkları geri gelebileceği için ped kullanmanız rahat etmenizi sağlar. Bu ilacı kendi kendinize kullanmaya kalkıyorsanız tavsiye etmem çünkü vajinanın doğal florasını(bakteri dengesini)bozarak daha ciddi rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

• teşekkür ederim bilginiz için :)

• Rica ederim. geçmiş olsun.

Erkekler Ne Diyor 3

• bu bizi aşar :)

• yeminm ediyorum bi b*k anlamadım :))) :)))

• neyi anlamadın :)

• Öncekileri Göster
    • tamam gördüm :D ÇOOOOOK SAĞOLLLL:)

• reca

• adını bile zor okudum bide sen bunu kullanacaksın :D

Kızlar Ne Diyor 5

• 23gün

Şu an kullanıyorum ve aşırı akıntı oluyor, çamaşırı bırak pijamama bile geçiyor fitilin akıntısı.

• ben de kullandım akıntısı oluyor bir iki gün ilişkiye de girmemen gerekiyor bir de zorlu yerleştirme sürecinden sonra hiçbir şekilde yerinden kalkmaman gerekiyor ama çok etkili bir ilaç

• Vajinal fitillerin 2-3 gün kadar akıntı yapması normaldir. Bu ilaçları kullanırken cinsel ilişkiye devam etmeniz hem iyileşmeyi yavaşlatır, hem de partnerinize de mantar bulaştırma ihtimaliniz olabilir. Partneriniz muhtemelen bir sıkıntı yaşamaz ancak sizde tekrar oluşma ihtimalini artırmış olursunuz. Ayrıca bikini bölgenizdeki temizlik ve kuruluğa dikkat etmenizi,pamuklu iç çamaşırı tercih etmenizi öneririm.

• teşekkür ederim bilgileriniz için:)

• Erkekler neden atlamış bu soruya onu anlamadım ben ya :)

• Bir dönem kullanmıştım. Yatarken kullanıcaksın ve yerinden kalkmayacaksın. Sıkıntısı yok, bende olmadı en azından. Çamaşırda oluşan akıntı malesef oluyor.

• daha yeni kullanmaya başladım akıntı olduğunu görünce kafama takıldı bi danışmak istedim teşekkür ederim cevp verdiğin için.. çok geçmiş olsun ayrıca umarım ihtiyacımız kalmaz tekrar:)

• :) umarım kalmaz. Akıntı herşekilde olucaktır takılma. geçmiş olsun.

• sağol canım :)

Yükleniyor...