• Sor
  • Bence

Lazer epilasyon zararlı mı? Yaptıran var mı?

Lazer epilasyon zararlı mı? Yaptıran var mı? Lazer epilasyon zararlı mı? Yaptıran var mı?

Güncellemeler:
Yaptıranlar nerede ne kadara yaptırdığını da belirtirse sevineceğiz

not: emerald ve ben:)
ben başladım sonucu yazarım..

fiyatlar; koltuk altı 250, bikini bölgesi 500, bacak 1000

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ben yaptırmadım ama bi gün gidip bi epilasyoncunun benden kazandığı paralarla emeklisini isteyip havaii ye yerleştiresim var :)))

Erkekler Ne Diyor 4

• eski kız arkadaşımın lazer epilasyon randevusunu birlikte almıştık ve birçok seansına da birlikte gittik sonuç gerçekten mükemmel ve bence bayanların yaptırması gereken birşey eğer utanmasam ben bile yaptırır uğraşmam ama bayanlar için şart bence

• değil... ben yaptırdım geçen sene. herkes yaptırıyor... yalnız gideceğin yeri iyi seç...

• ne zararı olsun güzelim, yaptırın, tüysüz şekilde fıstık gibi gezin ;)

• peki:)

• çok zararlı gerçekten

Kızlar Ne Diyor 6

• 16 yaş üzeri herkes yaptırabilir. Yüz bölgenize kesinlikle yaptırmayın.. olmayan tüyleriniz birden bire çoğalabilir, onlarda dökülecek deseler inanmayın, kandırılıyorsunuzdur.. Yüzünüze iğneli, ampullü gibi yani tüye göre uygun olan başka bir epilasyon yaptırın.

• Evet, ilk önce gidilecek yer iyi seçilmeli. Çaktırmadan arkalardaki sertifikalara göz atın ;) Acıtıyor mu? 1 saniyeliğine kaynar çaydanlık değmiş gibi oluyor, en azından bana. Fazla acıtmaz.

• hiç birşey hissetmedim ama 2 saat sonra ertesi günde dahil yanmış gibi hassaslaştı:(

• alışırsın :)) Bephanten sür bişiicik olmaz !

• Ben hiç lazer epilasyon yaptırmadım. Param olaydı yaptırırdım.

• Çok teşekkür ederim meraklı böylece herkes sorumuzu görebilecek:))Çok iyisin sağol...

• :P sende öylesin:)

• teşekkürler:))

• Henüz kimse cevap vermemişken ekliyim.Yaptıranlar nerede ne kadara yaptırdığını da belirtirse ona göre ben de düşünecem.

• hiç öyle fiyatlara falan bakma sen internette şehir fırsatları siteleri var acayip indirimleri oluo takip et 1500 TL'lik epilasyonu netten takip ettim 6 seansını 100 tl ye gidiyorm ilk seansta da dökülmeler başladı şehirfırsatları.comgrupfoni.comşehrikeyif.comfırsaton.comgrupanya.comfırsatkulubu.com gibi siteleri takip et %90na varan indirimler oluyor :)

• tamam teşekkür ederim zaten gitmekten vazgeçttim cildim tepki gösterdi:(

Yükleniyor...