Hemoroid memesi nasıl yok edilir?

Lütfen bilgisi olanlar paylaşsın doktor tedavisi diyenler hiç yazmasın

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• BU REÇETE ÇOK DENENDİ ALLAHIN İZNİYLE GEÇER : TEDAVİNİN TARİFİ 10 adet patlıcanın (Bostan patlıcanı olmasın) yeşil sap kısmını patlıcandan ayır. Temizce yıka; bir tencerede 10 bardak suyla kaynat. Kaynamaya başlayınca tencerenin kapağını kapat.* Alevi iyice kıs, yarım saat * yavaş yavaş kaynasın sonra ocağı kapat. Kapağı açmadan * kendi kendine soğusun. Soğuyunca içindeki sapları at. Sarı rekli suyu buzdolabına koy. -Akşam yatarken aç karnına 1 su bardağı iç. -Sabah Kalkınca aç karnına 1 su bardağı iç. 10 bardak su olduğuna göre bu tedavi 5 gün sürecek. Bu 5 gün içinde Sirke, Turşu, Domates, Bulgur, Çilek, Acı Biber yasak sonra hepsi serbest. Demir sandelyeye, taşa oturmak bunlara çıplak ayakla basmak ebediyyen yasak. GEÇMİŞOLSUN İNŞALLAH ŞİFA BULDUĞUNDA BURDA PAYLAŞIRSIN.. :)

• Bostan patlıcan şişman oluyor değil mi denerim inşallah

• Öncekileri Göster
    • +1 kesinlikle işe yarıyor. annem şuan uyguluyor geçmeye başladı ağrıları ve kanamaları

• 1ay

Bu yöntemi ben denedim ve deneyen arkadaşlar da var. Kesinlikle işe yarıyor. Açıklamaya harfiyen uymak gerekiyor. Yalnız bir ekleme yapayım, sap kısmını ayırırken patlıcanın etli kısmının sapta kalmamasına özen gösterin

Erkekler Ne Diyor 17

• Memeyi kendi başına yok etmeyi deneme.Çünkü o bölgede sinirler var.Ya krem ilaç türü şeyler kullanıp yumuşamasını sağlayacaksın y a da çok ileri evrede ise ameliyat gerekiyor.Bunun için de doktorun tedavi yöntemini uygulaman gerekiyor.Yapacak birşey yok başka.

• Hiç yazmadım farzet o zaman.

• Meme yapmışsa bıçak altına yatacaksın mecbur.. Sıcak su, sabun, şurda şifalı su var, burda falanca ot var yalan dolan..

• tecrübe ettin mi hiç?

• buraya yazdığına göre gerçekten çekiniyordur. gözünü korkutma. hemeroidin bir çok tedavi yöntemi mümkün. ameliyat en son çare..

• fitileri var ezaneye git sor onlar gereken bilgiyi verir ( kiz arkadasimda var ) gibi sorarsinama doktora gitmeniz en mantiklisi.. icte nolunca ölüme kadar yolu var..

• uzmantv.com

• Askerde sıhhiyeydim. Eczaneden Daflon 500 al. Ayrıca bekunis de al. Bekunis kabız olmanı engeller. Günde en fazla 1 tane yatmadan önce bekunis iç. Fazla içersen kötü ishal olursun. Sonra bekunisi 2 günde 1 e düşür. Daflonu da sabah akşam birrr tane iç. Kutuyu bitirene kadar tedaviye devam et. Ameliyatlık hale gelmediyse kesin geçecektir.

• Ancak lazerle yaktırırsın tamamen kurtulursun böylelikle. Hiç uzatmaya değmez. Dikiş falan da yok haa lazerle kesik olduğuğ için.

• Rahmetli bi amcam vardır eczacı, kendisi bir ilaç keşfetmiş bitiklerden kaynatarak vişne suyu gibi bir şey, onu bir kaç hafta içtiğinde hiç bir şey kalmıyor, bir çok kişi yolladım hepsi şifa buldu ameliyatsız kurtuldular.

• Karışımın tarifini yazar mısınız?

• tarif değilde kargoyla yollatabilirim sana bu ilacı, oğlu devam ettiriyor..

• Ameliyatta çözüm değil bir kaç yıl sonra tekrarlıyor Acılı yemeklerden ve Turşudan uzak dur..

• güzel güzel ılık suyla yıkayıp sabunlayacaksın

• procto glyvenol fitil ile halledersin. ağrı varsa anestol merhem kullan.doktora görünmekten çekinmemelisin.

• Açamam oramı buramı ya

• Öncekileri Göster
    • Babam ve arkadaşım.

• Kaçıncı derece olduğunu bilmiyorum ama tedavi edilmez ise ciddi sonuçlar doğurur.
      Lazerle 20 dakikalık bir operasyon yapılıyor o kadar
      Öteki türlü bir süre sonra üstüne oturamayacak türlü türlü sıkıntılar baş gösterecek.
      Babam da çok utanırdı 3 dereceye kadar dayandı fazlasına gidip lazerle 20 dk da hallettiler işini.

• ameliyat oldum yine de para etmedi

• Hadi be

• benimkisi hemeroid değil ama anal fissur, ama duyduğumu göre o da aynı

• Geçer inşallah

• niye la doktora git

• ilaçları var kullanıyorsun gayet geçiyor.ama tamamen yok olmuyor.bi süre sonra yine çıkıyor

• sülük yapıştır

• içten mi dıştan mı ?

• Dıştan

• sana iki yöntem tavsiye edeceğim
      1. yaş biber sapı ye ( fini olur büyük biber olur )
      2. birde gebere diye bir ot vardır ondan her gün 1 tane yut fazlası tehlikelidir
      bence en etkili olan biber sapıdır hastalıgın geçse bile yemeye devam et yararını görürsün komple çözüm olur

• Ilık su tut.

Kızlar Ne Diyor 8

• rakılı pamuğun işe yaradığını duydum netten araştır

• Kara halleyi tüketebilmek için, çekirdekleri, teflon tavada çok az miktarda sıvıyağla sürekli karıştırıp yavaşça kavurmak gerekir. Son derece buruk bir tadı olan kara halle ağza alındığı andan itibaren büzüştürmeye başlar. Yemeklerden sonra günde 2-3 kez, 1 adet kavrulmuş kara halle çekirdeğini çiğneyip yutmak hemoroite karşı tedavide ve korunmada oldukça yararlıdır bunu yaptı yegenım cokıyı buu

• Çok sağol

• kuşburnu ve kök zerdeçaldan karışım çay yapıp içmek ayrıca günde en az 2 litre ılık sıvı içmek bu konuda çok faydalıdır

• 27gün

Hemoroid memesi için doğal bir yöntem var. Acısız ağrısız evde tedavi ediyorsun 7 günde hemorodten kurtuluyorsun. İşte link>basuraneiyigelir.blogspot.com.tr/.../...nedir.html

• ameliyatla alınıyo canım tamamen yok olmaz kendiliğinden.ağrısı kanaması var mı smdi? bunları geçirmek için ilaçlar var.

• Ağrı kanama yok

• ha tamam o zaman iyi.
      dedğm gibi geçmez.

• makası al kes mi diyelim? ameliyat gerekir hemoroid için

• daflon500 diye bi ilaç var günde 3 defa 2 şer adet içiyosun. birde leğene sıcak su koy otur.. acı yeme baharatlı yeme ... kabız yapacak gıdalar yeme

• anestol pomat diye bir krem vermişti bana doktor ve geçti; ama ilk safhadaydı benimki..Acıdan uzak dur,kabız ve ishal olma yoksa daha da ilerliyor

Yükleniyor...