Burun törpüleme ameliyatı olan var mı?

Aranızda daha önce hiç burun törpületen var mı? Burnumu törpületmek istiyorum da, ne kadar bir sürede iyileşiyor bilen var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ablam yaptırmıştı. İyileşme süreci 2 şeye bağlı. Doktor operasyonu ustaca ve titizce yaparsa, işinde en iyilerden biriyse yüzündeki şişlikler ve morluklar daha çabuk iyileşir.Birde senin bünyenle alakalı. Yaraları çabuk iyileşen biriyse daha çabuk iyileşirsin. Buna bir süre vermek zor olur kişiden kişiye değişir. Yüzündeki morluklar tam olarak 1 ayda geçer. Şişliklerin tam olarak 3 ayda geçer. Tam iyileşmen 1 yıl sürer.

• Hım teşekkür ediyorum. :)

Erkekler Ne Diyor 7

• saçlarında burnunda çok güzel gerek yok bence

• :)

• bu ameliyatı tornacılar mı yapıyor?

• törpületmeyi bilmiyorum ama deviasyon ameliyatı oldum çok zordu

• before-after foton yok mu

• yok

• Huh.

• burnun çok şirin ve sen çok sempatiksin her hangi bir ameliyat geçirmene hiç gerek yok böyle daha güzzel

• ya arkadaşım saçmalama törpüyü falan gayet güzel burnun var. hem ALLAH ın yarattıgı şekle asi gelipte insanlardan medet bekleme.mikrop kapar ölür gidersin... yakışıklı ölmekse amacın daha bisürü şey var dene tabi

• Yakışıklı ölmekle alakalı değil, teşekkür ediyorum yorumun için.

• Burun komple kırılacak fazlalıklar alınacak eksik yerlere ilave yapılacak burun ucu genel yapıya uygun olacak yani komple estetik ameliyatı bu.Sadece törpületmek istiyorum diye bir olay yok.Bütün bunlar sonucunda genel surat şeklin degişecek daha çirkin yada daha güzel olma ihtimalin tamamen doktorunun seçecegi burun yapısı ile alakalı.

• Daha çirkin ihtimali bu da doğru. Çok zor bir süreç gibi.

• Havalar soğumadan yaptır bence daha güzel olursun.

• uğraşma bence .

• Burnum çok hafif kemerli ve çok rahatsız oluyorum.

• Öncekileri Göster
    • Başkası için asla. :)

• o zaman sorun yok yapma istersen kusursuz insan olmaz.

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 gece hastanede yatıyosun ertesi gün çıkıyosun 1 hafta burnunda sargı sonra minicik bi alçıdan bantla 1 hafta duruyosun sonra normal hayata dönersin

• Hımm teşekkürler.

• bilgim yok...

• 6 ayda tamamen iyileşiyor ama senn hissettiğin 15 gün ben yaptırdım 1 sene oldu

• 6 ay, ov çok uzun bir süre.

• öyle geliyo ama inan hemen gelip geçiyo bende öyle diyodum 1 sene 1 ay geçmiş bile

• küçük de olsa her ameliyatın bi riski vardır. burnun böyle güzel bence.

• 15 günde geçiyor

Yükleniyor...