Sürekli zayıflıyorum ve yemek yiyemiyorum, ne yapmalıyım?

sürekli zayıflıyorum, yemek fazla yiyemiyorum. 65 - 67 kilo arasında gidip gelirken son aylarda sürekli zayıfladığımı 42 kiloya kadar düştüğümü gördüm ve korktum. Bana protein veya ilaç önerebilir misiniz ?

Güncellemeler:
42 değil 62 bu arada .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Herkesin bünyesi farklıdır, doktora git o versin

Kızlar Ne Diyor 6

• doktora gitmelisin bende ice tea ile kolayı karıştırdım az evvel kötü oldum bişi olucak die korkuyorum doktora gitsemm mi die düşündüümde sen böle sorun yaşıyorsunda gitmiyormusun halan bence git doktora önemli bir ilaç verir kan değerlerine bakar

• doktora görünmende fayda var

• Doktora gorunmeden kendi kafana gore ilac kullanman hic iyi birsey degil. Seni korkutmak istemem ama buyuk ihtimal boyle aniden zayiflaman ve git gide daha da düşmen seker hastaligi olabilir. Veya da yemek ogunlerini azalttiysan ondan da kaynaklanabilir, cunku bende 1- 2 ay su yaz zamaninda havalar sicak oldugu icin pek bisey yemiyordum ve bi kac kilo verdim bilerek degil, anlamadan oldu bu yemek ogunlerini azaltmistim. Seninki ciddi bir hastalik olabilir o yuzden vaktinde doktora gorunmen hem kafandaki supheleri giderirsin hem de ilac kullanicaksan dogru ilaci kullanmis olarak sagligina vaktinde sahip cikarsin. Gecmis olsun .

• 42 yi okuyunca şok geçirmiştim zaten. doktora görün bence..

• yemek yerken tıkanıyor musun? yoksa iştah mı yok?

• tıkanıyorumm..

• mide kapakçığın açılmıyor ya da az açılıyor olabilir acilen doktora git bence

• 42 deyince dedim heralde bitkisel hayata grmis:) balik yagi kapsulleri var onlardan onerebilirm ama doktora danisip alsan daha iyi olur

• balık yağı iştahı mı açıyor yoksa kilo mu aldırıyo :S

• Istah aciyo e dogal olarak kilo aliyosn yiyince. Bide zihni aciyo demisti eczaci bey amca ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• tahin pekmez ilca yada başka bişeye gerek yok. birde yemeklerden 1 saat önce bi kadeh konyak at bak nasıl iştahın acılacak.

• Oha ölmüşsün olm sen dicektim ki güncellemeyi gördüm :D Aynen bende öyleyim kilo alamıyorum ama ben yemek yerim çok. vitamin hapı falan al. bi diyetisyene çık. faydalı olur. bol protein al.

• protein ilaçlarını görüyorum fakat güven problemi var :/

• Ne kadar sağlıklı gerçekten bende bilmiyorum ama Body yapmanı öneririm. ve Body cilerin kulladığı güvenilir protein tozları var onlardan alıp hep düzgün bi vücut yaparsın hemde kilon yerine gelir

• Bunun için protein tozları , karbonhidrat tozları mevcut (çikolata , muzlu vs...) günde 3 defa alıyosun , ama spor yapman gerek , spor yapmassan çok kötü yan etkileri olabilir(hatta direk olur diyim)

• spor yaparak daha hızlı kilo vermezmiyim ?

• Protein tozu veya karbonhidrat tozu demişim dimi ben sana :) Onların içinde her bi boktan yeteri kadar var (hatta daha fazla) ve onlar senin çok hızlı bir şekilde kilo almanı sağlıyor :) ve o kadar hızlı şekilde kilo alırsan ve spor yapmassan öyle bi şekil alırsınki söylemek istemiyorum şimdi anladın dimi beni ?

• :D anladımm

Yükleniyor...