Çok mu kiloluyum? Nasıl zayıflayabilirim?

152 boyunda 63 kiloyum sizce kilom çokmu ve zayıflamak için neler yapmam gerekiyor? Bu arada metabolizmam çok yavaş çalışıyor bunun için doktoramı gitmeliyim sanırım bu nedenle su içsem yarıyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evet kilon var ama sakin zayflama haplarini kullanma doktora gitsen daha iyi olur . Hem zayflamk icin canindan olmanin luzumu yok . En dogru tedviyi doktor uyglycaktir hic merak etme :) ve bu konuyu da cok kafana takip pskolojini bozma herseyin bir çôzümü vardir ölüm hariç .

• Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 11

• tombiksin evet... 50 lere gelmen lazım 51 52 en azından..

• Hafif toplusun. Bol hareket, spor ve diyetisyen kontrolünde diyet yapabilirsin.

• 52 kilodan fazla olmaman lazım.Metabolizman neden yavaş.Öncleikle tsh hormonun baktır.Endokrin uzmanına gidersen iyi olur.

• Teşekkür ederim,gideceğim.

• 1200 kalori alıp çok hareket etmezsen kilo alırısn tsh hormonuna ve insülün hormonuna baktır mutlaka.

• Dışarıda biryerde ölçtürdüm bu aktar tarzı biryerde metabolizmam 1200 yakıyormuş,troid sorunum olabilirmi diye düşünüyorum

• sen beyaz ekmeği kesmelisin

• 8-10 kilo versen çok iyi olur... yağlı, unlu, şekerli gıdalardan uzak dur... gazlı içceklerde hiç içme..sebze ve yeşilliklere ağırlık ver.. bol su iç.. hergün muhakkak 45 dakika tempolu yüüryüş yap... metabolizmanda çalışır.. plateste yababilsen kurs yerinden falan.. fena olmaz..

• rica ederim..

• Teşekkür ederim

• Suyu azalt bari :)))

• Allah allah

• ahahah düşününce sende gülersin aslında :D

• çok komiksiniz

• boyun kilonu geçmemesi lazım 18 yaşındasın sanıırm uzarsında bol bol balık yagı hapı yada kendisini ye yüz spor yap

• rica ederim yok normalde kemikleri güçlendirir ve daha cok faydası vardır burdan okuyabilin faydalarını link

• Teşekkürler ama balık yağı kilo aldırır diye biliyorum ben

• 15 kilo fazlan var.

• bi 10 kilo vermen şart ,fazla ekmek tüketme,bol bol salata ye tamamdır.Bana göre kilo vermek dünyanın en kolay işi

• spor yap çok kilolusun gerçekten.yada zayıflama hapı kullan

• Yapmadığımı ne biliyorsun

• üşenmeyi bırak ta gidip spor yap bence sen

• 3 tane eksiyi ben vermiş olamam değilmi bildiğim kadarıyla tek eksi hakkımız var,aynı zamanda fikrinizi sordum neden kilolusun dediniz diye eksileyimki. Ayrıca gündemden çok habersiz olduğunuz belli o haplar kaç insanın canına mal oldu.Cahilsiniz

• Öncekileri Göster
  • Fazlalık var. Hareket etmen gerekiyor. Yediğinden fazlasını yakmalısın.

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 7

• Az ye, çok plates yap.

• evet kilon var

• çok kilon yok be kızım. diyetle zayıflayamıyorsan eğer doktora görünmen lazım.

hergün düzenli sporla beraber,karbonhidrat ve yağı kestin mi kilo vermen kaçınılmaz.

• Ben daha önce ki yıllarda 15 kilo verdim ve herşeyi de yedim fakat epey bi hareket yaptım akşam 6-7den sonra birşey yemedim ve tatlıyı hayatımdan çıkartmıştım 1 ay bunları uygulayabilirsin yine de doktora gitsen iyi olur

• Teşekkür ediyorum

• Evet boyunla kilon arasında en az 10 fark olmalı.

• kap kullanma adam gibi doktora git.

• Evet çok kilolusun.

Yükleniyor...