• Sor
  • Bence

Kahvaltıda ne yenir?

Sucuk geç patates geç yumurta geç menemen geç... Daha kolay yapılan birşey söyleyin...

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 33

• sen benden de betersinnnnn!sana bi gün kahvaltı hazırlayımda 3g ile göstereyimpehhhhhhh

• beterin beteri var derler!

• ot

• bok

• saçma

• çok tembelsin ben bu sabah börek ve kola ile ettim kahvaltı mecburiyetten ama olsaydı bir patates kızartması peynir domates biber ayrıca menemen yeni demlenmiş bir çay ve çörek :)

• ekmek arası kaşar yada beyaz peynir. bir de domates koy.Su ısıt. sallama cay yapbu kadar

• Bu ne üşengeçliktir arkadaş. :PBen sana en kolayını söyliyeyim: Kahvaltını git bir 'Kahvaltı Dünyası' dükkanında yap. :PAma sana şimdi yumurtayı soymakta zor gelir, ya da ne bileyim bıçağı eline alıp ekmeğini tereyağlamak falan. :P

• :D:D

• Salatalık domates biber reçel peynir zeytin yanına çay

• sucuklu yumurta , yumurtalı sucuk, sucuklu omlet , sade sucuk :)

• Kahvaltıda ne yenir ? Tövbeeeee estafurullah ...

• hayırdır aslanım ?

• seni ırgalamaz

• krep yap ... pratik lezzetli.

• lokantaya gitcen tabldot yicen 3 çeşit yemek 5 tl sanayi taraflarına gidersen bu4 tl kadar düşebiliyor dostum nasıl kolay değilmi

• reçel,yeşil zeytin,az tuzlu keçi peyniri,ve bir tabak kekikli doğal zeytin yağı. (ekmek banıp yemesi çok güzel :) )

• zeytin peynir salam kaşar bal kaymak tahin pekmez krep diyecem de eriniyon diyemiyom

• :D tam üstüne bastın yahuu

• ben yarım ekmege sandvic yaparım. beyaz peynir kasar salam domates tamamdır:)

• Elma favorim. ve diğer kahvaltılıklar.

• Ekmek arası şokella, fındık kreması,fındık ezmesi, zeytin ezmesi...Krem kıvamında herşey.

• nutella o zaman

• krep, zeytin ekmek helva ya da daha kolayı yabancıların yaptığı gibi süt, mısır/yulaf gevreği

• teşekkür

• En iyi cevap değil mi !

• Yazın menemen yapıp sıcak sıcak kavanozlara doldur ağzını kapat. Kışın ısıtıp yersin. İstersen yumurta da kırarsın.

• çay+gevrek:)

• halk ekmek altın çörek:d

• kahvaltı yapma geç...

• nesfit ye, rejim yapmış olursun

• tost ekmeğini tavada biraz kızart yumurtanın sarısıyla beyazını ayır. ekmeğin üstüne önce biraz beyazından sonra da sarının tamamını dök. tuz vs.. harika bir lezzet :))

• torba yoğurdu kekikli zeytinyalı pulbiberli sos...yada en basiti hazır yufka peynirli gözleme 10 numara :D

• ben süper ötesi bir karısımla ile başlarım güne ama kimseyle paylaşamam üzgünüm

• onu geç bunu geç ne kaldı ki..? :) sen herhalde bekar hayatı yaşıyorsun.. biraz tenbelliğinden belli :) en iyisi 5 tane zeytin... biraz peynir... bir dilim ekmek aman efendim ne güzel yemek.. :))

• domatesi rendele sosisleri at ohh mis:)

• Domates, salatalık, zeytin, peynir.

• tişikkirler

• Rica ederim. Senin kadar üşengecini de görmedim.

• malesef öyle :S

• çikolata ekmeğe ne dersin ?

• sıcak su kupa bardağa üstüne hazır çorba özelikle domates çorbasını öneririm paket içeriğinde kuçuk tanecikli ekmek kırıntıları da oluyor

• sosis tava :)

• geç

• ton balıklı salata...bol yeşillikli nar ekşili zeytinyağlı ultra sağlıklı ve pratik ;)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...