• Sor
  • Bence

Kahvaltıda ne yenir?

Sucuk geç patates geç yumurta geç menemen geç... Daha kolay yapılan birşey söyleyin...

En İyi Görüş

KizlarSoruyor'u Facebook'ta beğen, en ilginç sorular ve benceleri kaçırma

Erkekler Ne Diyor 34

• sen benden de betersinnnnn!

sana bi gün kahvaltı hazırlayımda 3g ile göstereyim

pehhhhhhh

• beterin beteri var derler!

• ot

• bok

• saçma

• çok tembelsin ben bu sabah börek ve kola ile ettim kahvaltı mecburiyetten ama olsaydı bir patates kızartması peynir domates biber ayrıca menemen yeni demlenmiş bir çay ve çörek :)

• ekmek arası kaşar yada beyaz peynir. bir de domates koy.

Su ısıt. sallama cay yap

bu kadar

• Bu ne üşengeçliktir arkadaş. :P

Ben sana en kolayını söyliyeyim: Kahvaltını git bir 'Kahvaltı Dünyası' dükkanında yap. :P

Ama sana şimdi yumurtayı soymakta zor gelir, ya da ne bileyim bıçağı eline alıp ekmeğini tereyağlamak falan. :P

• :D:D

• Salatalık domates biber reçel peynir zeytin yanına çay

• sucuklu yumurta , yumurtalı sucuk, sucuklu omlet , sade sucuk :)

• Kahvaltıda ne yenir ? Tövbeeeee estafurullah ...

• hayırdır aslanım ?

• seni ırgalamaz

• krep yap ... pratik lezzetli.

• lokantaya gitcen tabldot yicen 3 çeşit yemek 5 tl sanayi taraflarına gidersen bu4 tl kadar düşebiliyor dostum nasıl kolay değilmi

• reçel,yeşil zeytin,az tuzlu keçi peyniri,ve bir tabak kekikli doğal zeytin yağı. (ekmek banıp yemesi çok güzel :) )

• zeytin peynir salam kaşar bal kaymak tahin pekmez krep diyecem de eriniyon diyemiyom

• :D tam üstüne bastın yahuu

• ben yarım ekmege sandvic yaparım. beyaz peynir kasar salam domates tamamdır:)

• Elma favorim. ve diğer kahvaltılıklar.

• Ekmek arası şokella, fındık kreması,fındık ezmesi, zeytin ezmesi...Krem kıvamında herşey.

• nutella o zaman

• krep, zeytin ekmek helva ya da daha kolayı yabancıların yaptığı gibi süt, mısır/yulaf gevreği

• teşekkür

• En iyi cevap değil mi !

• Yazın menemen yapıp sıcak sıcak kavanozlara doldur ağzını kapat. Kışın ısıtıp yersin. İstersen yumurta da kırarsın.

• çay+gevrek:)

• halk ekmek altın çörek:d

• kahvaltı yapma geç...

• nesfit ye, rejim yapmış olursun

• tost ekmeğini tavada biraz kızart yumurtanın sarısıyla beyazını ayır. ekmeğin üstüne önce biraz beyazından sonra da sarının tamamını dök. tuz vs.. harika bir lezzet :))

• torba yoğurdu kekikli zeytinyalı pulbiberli sos...yada en basiti hazır yufka peynirli gözleme 10 numara :D

• ben süper ötesi bir karısımla ile başlarım güne ama kimseyle paylaşamam üzgünüm

• onu geç bunu geç ne kaldı ki..? :) sen herhalde bekar hayatı yaşıyorsun.. biraz tenbelliğinden belli :) en iyisi 5 tane zeytin... biraz peynir... bir dilim ekmek aman efendim ne güzel yemek.. :))

• domatesi rendele sosisleri at ohh mis:)

• Domates, salatalık, zeytin, peynir.

• tişikkirler

• Rica ederim. Senin kadar üşengecini de görmedim.

• malesef öyle :S

• çikolata ekmeğe ne dersin ?

• sıcak su kupa bardağa üstüne hazır çorba özelikle domates çorbasını öneririm paket içeriğinde kuçuk tanecikli ekmek kırıntıları da oluyor

• sosis tava :)

• geç

• ton balıklı salata...bol yeşillikli nar ekşili zeytinyağlı ultra sağlıklı ve pratik ;)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 8

• ekmeği dilimle tepsiye diz yumurtalı peynir yap fırına ver cok güzel oluyor=)

• Kuymak

• Onu herkes bilmez ama =)

• bir de çöreği ve peyniri karıştırıp pişirirler tavada. yiyimi iyi olurdu. neydi adı. karadenize özgü.

• Minci var birde:)

• diyete başla bişi yeme ;)

• 53 kıloyum yavrum zaten. Diyete ihtiyacım yok ;)

• Bence kahvaltıda peynir zeytin domates kaşar salata salam sosis

• simit peynir domates zeytin bal tereyağı çay :D

• Domates, salatalık, peynir, zeytin ve çay.

• Tost peyniri sıhıstır çayını iç oh miss :D

• ben hergün süt ve yumurta yiyorum..değişik bişey yemem.

• :o

Senin görüşün var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

Yükleniyor...