Marincap balık yağı hapı kullananlar dikkat sorum size!

bende kilo almak için kullanmayı düşünüyorum. kullananlar etkisini gördüler mi merak ediyorum. ayrıca günde kaç tane içiyorsunuz aç mı tok mu?

0|1
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Omega 3 eksikliğini gidermek iiçin kullanılır benim bildiğim.Eğer balık yemiyorsan hiç 500 mg haftada 3 adet alsan yeter.Diyetsiyen önerisi bu .Boy ve kilon nedir bu arada?

0|0
    0|0
    • 160 boy 42 kiloyum yani çok zayıfım. prospektüsünde günde 3 kez yemeklerden sonra 1-2 kapsül yazıyordu ama 500 mg lık bir ilacıda günde 3 kez almak üstelik 2 kapsül almak pek mantıklı gelmedi o yüzden sormak istedim

• Sonuçta 30 yaşınedena sonra metabolizma yavaşlamaya başlar.Zaten almaya başlarsın.Neyse benim yorumumu beğenmedin sanıırm.Ben yazmıyım artık.Ters birşey söylerisn üzülürüm sonra.

• :) ben öyle yaramazlıklar yapmam. sağolasın yorumlar için

Erkekler Ne Diyor 9

• Balık yagı al. ama spor da yap.

yoksa olmuyor

0|0
    0|0
  • günde bir en fazla ıkıdır balık hapı boyda uzatır b 1 b12 vitamın vardır sinirlerde iyi gelır enerjı verır kıloda aldrmak tan cok kemıklere faydalı olması istah acıcı toz ilçlar vardır

0|0
    0|0
  • ben 2 ay kullandım bi etkisi olmadı kilo almak için body sporuyla uğraşanların kullandıkları karbonhidrat tozları var onlardan kullanabilirsin fiyatları biraz yüksektir ama işe yararlar

0|0
    0|0
  • günde 28 tablet aç karnına 2 öğün

0|0
    0|0
  • Balık yağı kilo aldırmaz.

0|0
    0|0
  • hiç bi halta yaramaz

0|0
    0|0
  • Balıkyağı omega 3 kilo aldırmaz...

0|0
    0|0
  • Öyle bir hap mı var ?

0|0
    0|0
  • Kız kardeşimde de aynı sorun var metabolizması çok hızlı çalışıyormuş... O da kilo alamıyor... Balık yağı hapı az da olsa işe yarıyor ama hergün muz yemen ve spor yapıp sporu bırakman gerek...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sabah, öğle akşam yemekten 45 dk önce falan kullandığında felaket acıktırıyo...

ayrıca balıkyağı iştah açarak kilo aldırıyo, tek başına bi etkisi yok kiloya...

0|0
    0|0
  • bana balık yağı 1 gr aldırmadı çok ümit bağlama

0|0
    0|0
  • 0-5 yaşındayken kullanan arkadaşım şuan obez.Dikkatli kullanmak gerekiyor ve sık sık alınmamalı.Doktor kontrolünde kullan.

0|0
    0|0
    • benim kilo alamama sorunum var ama. demek ki arkadaşının obeziteye eğilimi varmış erken kullanmış biraz

• Yine de doktora git.Onun kontrolünde kullan.

• Bende kullanıyorum kilo aldırmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...