• Sor
  • Bence

Marincap balık yağı hapı kullananlar dikkat sorum size!

bende kilo almak için kullanmayı düşünüyorum. kullananlar etkisini gördüler mi merak ediyorum. ayrıca günde kaç tane içiyorsunuz aç mı tok mu?

En İyi Görüş

• Omega 3 eksikliğini gidermek iiçin kullanılır benim bildiğim.Eğer balık yemiyorsan hiç 500 mg haftada 3 adet alsan yeter.Diyetsiyen önerisi bu .Boy ve kilon nedir bu arada?

• 160 boy 42 kiloyum yani çok zayıfım. prospektüsünde günde 3 kez yemeklerden sonra 1-2 kapsül yazıyordu ama 500 mg lık bir ilacıda günde 3 kez almak üstelik 2 kapsül almak pek mantıklı gelmedi o yüzden sormak istedim

• Öncekileri Göster
    • Sonuçta 30 yaşınedena sonra metabolizma yavaşlamaya başlar.Zaten almaya başlarsın.Neyse benim yorumumu beğenmedin sanıırm.Ben yazmıyım artık.Ters birşey söylerisn üzülürüm sonra.

• :) ben öyle yaramazlıklar yapmam. sağolasın yorumlar için

Erkekler Ne Diyor 10

• Balık yagı al. ama spor da yap.yoksa olmuyor

• ben 2 ay kullandım bi etkisi olmadı kilo almak için body sporuyla uğraşanların kullandıkları karbonhidrat tozları var onlardan kullanabilirsin fiyatları biraz yüksektir ama işe yararlar

• günde bir en fazla ıkıdır balık hapı boyda uzatır b 1 b12 vitamın vardır sinirlerde iyi gelır enerjı verır kıloda aldrmak tan cok kemıklere faydalı olması istah acıcı toz ilçlar vardır

• günde 28 tablet aç karnına 2 öğün

• hiç bi halta yaramaz

• Balıkyağı omega 3 kilo aldırmaz...

• Öyle bir hap mı var ?

• Balık yağı kilo aldırmaz.

• Kız kardeşimde de aynı sorun var metabolizması çok hızlı çalışıyormuş... O da kilo alamıyor... Balık yağı hapı az da olsa işe yarıyor ama hergün muz yemen ve spor yapıp sporu bırakman gerek...

Kızlar Ne Diyor 3

• bana balık yağı 1 gr aldırmadı çok ümit bağlama

• sabah, öğle akşam yemekten 45 dk önce falan kullandığında felaket acıktırıyo...ayrıca balıkyağı iştah açarak kilo aldırıyo, tek başına bi etkisi yok kiloya...

• sabah öğle akşam biraz fazla olmaz mı ya 500 mg sonuçta

• sabah akşam kullan o zaman...

• 0-5 yaşındayken kullanan arkadaşım şuan obez.Dikkatli kullanmak gerekiyor ve sık sık alınmamalı.Doktor kontrolünde kullan.

• benim kilo alamama sorunum var ama. demek ki arkadaşının obeziteye eğilimi varmış erken kullanmış biraz

• Yine de doktora git.Onun kontrolünde kullan.

Yükleniyor...