Marincap balık yağı hapı kullananlar dikkat sorum size!

bende kilo almak için kullanmayı düşünüyorum. kullananlar etkisini gördüler mi merak ediyorum. ayrıca günde kaç tane içiyorsunuz aç mı tok mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Omega 3 eksikliğini gidermek iiçin kullanılır benim bildiğim.Eğer balık yemiyorsan hiç 500 mg haftada 3 adet alsan yeter.Diyetsiyen önerisi bu .Boy ve kilon nedir bu arada?

• :) ben öyle yaramazlıklar yapmam. sağolasın yorumlar için

• Sonuçta 30 yaşınedena sonra metabolizma yavaşlamaya başlar.Zaten almaya başlarsın.Neyse benim yorumumu beğenmedin sanıırm.Ben yazmıyım artık.Ters birşey söylerisn üzülürüm sonra.

• yapma ya :) bunu duymak istemiyorum artık

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• ben 2 ay kullandım bi etkisi olmadı kilo almak için body sporuyla uğraşanların kullandıkları karbonhidrat tozları var onlardan kullanabilirsin fiyatları biraz yüksektir ama işe yararlar

• Kız kardeşimde de aynı sorun var metabolizması çok hızlı çalışıyormuş... O da kilo alamıyor... Balık yağı hapı az da olsa işe yarıyor ama hergün muz yemen ve spor yapıp sporu bırakman gerek...

• günde bir en fazla ıkıdır balık hapı boyda uzatır b 1 b12 vitamın vardır sinirlerde iyi gelır enerjı verır kıloda aldrmak tan cok kemıklere faydalı olması istah acıcı toz ilçlar vardır

• Öyle bir hap mı var ?

• hiç bi halta yaramaz

• günde 28 tablet aç karnına 2 öğün

• Balık yağı kilo aldırmaz.

• Balıkyağı omega 3 kilo aldırmaz...

• Balık yagı al. ama spor da yap.

yoksa olmuyor

Kızlar Ne Diyor 3

• bana balık yağı 1 gr aldırmadı çok ümit bağlama

• sabah, öğle akşam yemekten 45 dk önce falan kullandığında felaket acıktırıyo...

ayrıca balıkyağı iştah açarak kilo aldırıyo, tek başına bi etkisi yok kiloya...

• sabah akşam kullan o zaman...

• sabah öğle akşam biraz fazla olmaz mı ya 500 mg sonuçta

• 0-5 yaşındayken kullanan arkadaşım şuan obez.Dikkatli kullanmak gerekiyor ve sık sık alınmamalı.Doktor kontrolünde kullan.

• Yine de doktora git.Onun kontrolünde kullan.

• benim kilo alamama sorunum var ama. demek ki arkadaşının obeziteye eğilimi varmış erken kullanmış biraz

Yükleniyor...