• Sor
  • Bence

Beyaz sivilce gibi şeyler nasıl geçer. Gittikçe çoğalıyor :(

Fazla yağdan kaynaklandığnı biliyorum. Çekirdek cips falanda yemiyorum. Sadece fast food yağları mı yapıyo bunları anlamadım ki

Güncellemeler:
Kımse saglıgı cekıcı bulmuyo heralde. Zor durumdayım yaa :D

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 5

• Fazla yağlı yiyecekler tüketme, en kısa zamanda cildiyeye git, onlar sana bir hap yazacak ve o cildini kurutacak. Çok az zahmetli evreleri var ama bilirsin sabır herşeyin başıdır :)

• Cozumu varsa zahmetı hıc onemlı degıl. Hele benım gıbı kronık rahatsızlıgı olan bırı ıcın. Cok tesekkurler :)

• Öncekileri Göster
    • Sıvılce degııl. Yag bezesı beyaz beyaz cok bellı bıle olmuyo ama ben rahatsız olmaya basladım vunku cogalıyo

• Tamam dediklerim yine aynen geçerlidir. Sonuçta hepsinin kökeni yağ öğle değil mi?

• spor yaptığında biraz azalır...ama zor sporlar yapman lazım...birde sivilceli yerleri sabunla 5-10 dakka bekle önce sıcak sonrada soğuk su ile iyice yıka...

• Sporla ne alaksı var? Bunlar sıvılce degıl yalnız yag bezesı gıbı kucuk kucuk

• kardeş burnunun üstünde falan cıkıyor mu sivilceyi sıkınca beyaz irin cıkıyor mu meselaa

• Hayır ya yanaklarımda falan cıkıyo. Bu sıkılmayandan. sıkılmıyoda sorun o :Dbı kere delık desık etmıstım ya. Gıttıkce cogaldı bır degıl ıkı degıl :(

• benim de sorun burnumun üstünde cıkıyor cok kötü ya aynen bi sıktım mı bemyeyaz oluyor ya naısl geçer ki acabaa

• Bunun çekirdek, cips ya da fast food ile doğrudan alakası yok.

• yağ bezesidir

• Zaten oylee. Nasıl gecer

• Öncekileri Göster
    • Anneme yaptırıyım barı ben yapamam. Tesekkurler bu arada

• rica ederim içini iyice boşaltınca antibiyotikli krem sürersin geçmiş olsun...nöbetçi eczane :)

Kızlar Ne Diyor 3

• bende de vardı sıktım düzeldi

• ben gözümün üzerindekini kuaförüme sıktırdım iz kalmadan geçti

• Yaa sıkılmıyo kı. Nasıl sıktı :D

Yükleniyor...