Beyaz sivilce gibi şeyler nasıl geçer. Gittikçe çoğalıyor :(

Fazla yağdan kaynaklandığnı biliyorum. Çekirdek cips falanda yemiyorum. Sadece fast food yağları mı yapıyo bunları anlamadım ki

Güncellemeler:
Kımse saglıgı cekıcı bulmuyo heralde. Zor durumdayım yaa :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tedavisi var.Doktora git derdini anlat kurtul topaklarından.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunun çekirdek, cips ya da fast food ile doğrudan alakası yok.

• Fazla yağlı yiyecekler tüketme, en kısa zamanda cildiyeye git, onlar sana bir hap yazacak ve o cildini kurutacak. Çok az zahmetli evreleri var ama bilirsin sabır herşeyin başıdır :)

• Tamam dediklerim yine aynen geçerlidir. Sonuçta hepsinin kökeni yağ öğle değil mi?

• Sıvılce degııl. Yag bezesı beyaz beyaz cok bellı bıle olmuyo ama ben rahatsız olmaya basladım vunku cogalıyo

• Rica ederim, yani zahmet dediğim hapı kullanınca biraz cildin kuruyor, ilk başlarda yüzün kızarıyor ve deri dökülüyor. Biraz da gerginlik yapıyor ama sen atlatırsın onları dert etme, ve tedavinin sonunda yüzün tamamen sivilceden kurtulmuş olacak :)

• Öncekileri Göster
  • yağ bezesidir

• rica ederim içini iyice boşaltınca antibiyotikli krem sürersin geçmiş olsun...nöbetçi eczane :)

• Anneme yaptırıyım barı ben yapamam. Tesekkurler bu arada

• düzgün sıkman lazım oda iğnenin ucunu ateşte yakı ufak del ve sık

• Öncekileri Göster
  • spor yaptığında biraz azalır...ama zor sporlar yapman lazım...birde sivilceli yerleri sabunla 5-10 dakka bekle önce sıcak sonrada soğuk su ile iyice yıka...

• Sporla ne alaksı var? Bunlar sıvılce degıl yalnız yag bezesı gıbı kucuk kucuk

• kardeş burnunun üstünde falan cıkıyor mu sivilceyi sıkınca beyaz irin cıkıyor mu meselaa

• benim de sorun burnumun üstünde cıkıyor cok kötü ya aynen bi sıktım mı bemyeyaz oluyor ya naısl geçer ki acabaa

• Hayır ya yanaklarımda falan cıkıyo. Bu sıkılmayandan. sıkılmıyoda sorun o :Dbı kere delık desık etmıstım ya. Gıttıkce cogaldı bır degıl ıkı degıl :(

Kızlar Ne Diyor 2

• bende de vardı sıktım düzeldi

• ben gözümün üzerindekini kuaförüme sıktırdım iz kalmadan geçti

• Yaa sıkılmıyo kı. Nasıl sıktı :D

Yükleniyor...