Vajinal kaşıntı nasıl geçer?

yaklaşık 1 senedir genital bölgemin üst derisinde kaşıntı var ama bazen çok kaşınıyor. krem sürdüm gene geçmedi nasıl geçecek? sadece sağ üstün küçük bir kısmı kaşınıyor :(

Güncellemeler:
hiç ilişkiye girmedim o yüzden soruyorum zaten!tövbe estafurullah ya

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bir doktora gitmen gerekli. burdaki kimse sana yardımcı olamaz ne yazıkki.

Erkekler Ne Diyor 10

• dr dr dr

• haha:) cevapları okudum ama haklılar... burası devlet veya özel hastanenin ilgili servisi değil... ki birisi de çıkıp dese gel ben tamir ederim diye sapık denir... :)

• kasık mantarımı öyle bişey diyolar sevgilinden geçmiş olabilir bulaşıcıdır.

• hiç ilişkiye girmedim o yüzden soruyorum zaten!tövbe estafurullah ya

• Eski bir tecrübeme istinaden affına sığınarak konuşuyorum. İlişkide bulunduğun erkek arkaşın varsa doktora onunla gidiyorsun onada bir ilaç tedavisi uygulanıyor yoksa iyileşemezsin :)

• hiç ilişkiye girmedim o yüzden soruyorum zaten!tövbe estafurullah ya

• Tabi bu durum mantar rahatsızlığın varsa ve ilişdurumunuz ON konumundaysa geçerli :)

• dunde buna benzer bir soru gormustum doktora gitmemekteki israrinizi anlayamiyorum

• vajinal kandiyayiz olmuşsun..mantar yani...doktora lütfen...

• hani kremi sürdün o önemliii büyük ihtimal mantar olmuşunnn

travazol veya dermorest kremler yararlı olabilir bir bactroban, fucidin, furacin kremin biriyle beraber kullanırsan bakteriyel super enfeksiyonu da engellersin

• acilen doktora git

• jinekoloji muayenesi yaptırdın mı sen ?!

• mantar olmuştur o :))

Kızlar Ne Diyor 8

• Doktora gitmen lazım hap falan veriyor benimde aynı sey oldu eger doktora gitmekten çekinirsen daha sonra daha kötü olabilir öyle oluyor zaten

• Mantar olabilirsin bence jinekoloğa gıt

• Doktor muayenesinin sonucunda verdiği ilaçlarla geçer .Burdan en fazla okuyup üflerler :))

• Okuyup, üffflenip, iç geçirilir:))

• mantar olmuş olabilirsin canım.intim jellerle yıka sabun sürme.

• tuzlu suula yika geçer. çünkü bendede olmuştu böyle veya anibiotik ilaç iç çok iyi ve çabuk geçer

• mantar olma olasılığı yüksek..dr a gitmelisin.

• Mantar gibi kaşıntılı hastalıklar olabilir. Neden 1 senedir doktora gitmedin yahu? Gitmelisin

• tüylerin cıkıyor olmasın

• Her vajinal soru cevabını gören ve buna göre cinsellikle ilgili cok bilgili oldugumu söyleyen kişi

ksk_izm evet sen ne ayaksın ya

• ahahhahaha 1 yıldır çıkamamışsa o tüylerden korkarım ben :)))))))))

Yükleniyor...