Uykumun kaçması için öneriniz var mı ?

Bu gece ders çalışmam gerekıyor. Uykumun kaçması için ne yapmalıyım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben kola çay ve kahveye alışkınım bende işe yaramıyor ama sen nescafe ile kolayı karıştırıp içebilirsin hem tadı harika oluyor hemde kafein uykunu kaçırıyor kolada şişkinlik yapıyor

kesinlikle uyuyamazsın tuvalete gitmekten ve şişkinlikten uykun gelmeyecektir

ikinci çözüm olarak bana telefon numaranı ver seni arayayım konuşalım ben seni uyutmam merak etme :)

• Varya bu ikinci öneri tam süper olmuş :))))

• teşekkürler

• baba helal ! :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• Saglam bir korku filmi seyret uyku felan kalmaz :)

• zamanında uyumak, kalkmak iyidir.

• evin balkonunda ders çalış kesin uykun kaçar,biraz üşürsün belki ama !

• soğuk bir odada ders çalış uyuyamazsın bir demlik de demli çay yap iç ertesi gün bile uykun gelmez

• yüzünü yıka çay ve eğer sigara kullanıyosan sigara iç özellikle sigara uyku kaçırır

• Birşey yazmanı gerektirmeyecek bir derse çalışacaksan zamanında benim yaptığım gibi yap; uykunun gelmeye başladığını hissedince kitabı eline al, ayağa kalk ve odada dolaşarak oku...

• sade kahve içmeni öneririm türk kahvesi

• ders çalışmak sana zor geliyor demek ki :(

• Onu yapıyorum ama yine uykum gelıyor ya kitaplara bakınca

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne yaparsan yap normalde saat kaçta uyuyorsan o saatte uykun gelecektir.Kahve,kola,çay hiç biri uykuyu kaçırmıyo:((

• yeşil elma varsa onu ye yaşil elma kahveden daha çok ayık tutar :)

• elma ye kahveden çok uykuyu açıyor :)

• pek ders çalışmadığım için bu metodu bilmiyorum üzgünüm :D

• kola ve nescafe karışımı; kafein bombası :) ama mideni bozabilir hassas ise dikkat :)

• uykun geldiği zaman pencereyi aç soğuk havayı iliklerinde hisset. gidip yüzünü yıka..belki işe yarar. bir de çalışacağın dersin önemi fazlaysa kendini bu yönde motive edebilirsin..

• kola iç bende işe yaramıştı...

• kahve çok işe yarıyor

Yükleniyor...