• Sor
  • Bence

Koltuk altımda kitle var... Hangi doktora gitmeliyim?

koltuk altımda içten nohut büyüklüğünde bir kitle var. dokununca acıyor. sizde de oluyor mu? bunun için hangi doktora gitmeliyim ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• yag bezesi mi acaba

• dısarıdan yok..

• doktora git ne olur ne olmaz gecmis olsun.

• tesekkürler

Erkekler Ne Diyor 12

• Genel cerrahi bölümüne gidip muayene olmalısın.Herkes de olmaz kitle.

• bende yok ama bi doktora git bacım iyi değil bak

• bende de çıkıyo koltuk altımda ama kıl dönmesinden belki senin de öyledir ama ihmale detirme

• rolon kullanıyormusun?

• bu aralar kullanmadım. deodorant kullandım.

• tavsiyem terleyen bölgelerinde böle şeyler kullanma.. Deodorantların bazıları toz içerir. bu tozlar ter gözeneklerini kapar. vs. vs. olaylar gelişir.

• genelde yağ bezeleri oluyor ama, birazda koltuk altı olduğu için önemse ve bir doktora gitsen..genel cerrah, jinekoloğ olabilir.. ama ihmal etme... geçmiş olsun...

• sakın ıhmal etme kadın dogum uzmanı görun o buyuk bır ıhtımalle senden mamografı ıstıyecek.koltuk altlarındakı sıslıkler dırek gohuslerı ılgılendıren sorunlardır.dedıgım gıbı ıhmal etme

• geçmiş olsun

• Yağ Bezesidir Kitle Koltuk Altında Çıkmaz Asla , Doktora git cildiyeye

• Bene sonradan yıldız şeklinde et ben çıktı ...

• bendede var aynısı hatta daha büyük sizinkinden :( . genel cerraha gitmek gerek

• Olmuyor get out.

• Vücut kitle indeksi olabilir hahaha :)Espirimin sevileceğini umuyorum

• sağlıkla ilgili sorularla bari dalga geçmeyin !

• Tamam pardon Ama önemli bişe olabilir yani ben doktor değilim ama bilemiyorum :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Kitle değil de sinir gibi minik bişey vardı eskıden

• koltuk altında kitle olması iyi değil ama sen bi doktora görn.acıdıgında kötü bsy olmadgnı söylerler ama sen bi baktır

• Antibiyotik tedavisiyle gecer.Buyuk ihtimalle koltukaltindaki lenf dugumleri iltahaplanmistir.Eger koltuk altini tras ediyosan olabilir ya da kullandigin deodorantlardan.Genel Cerrahi bakiyo heralde bu gibi seylere

• Yağ bezesidir.Ama genede doktora git.

• yağ bezeside olabilir ama sonuçta bir kitle var yani doktora git bence film falan çekerler için rahatlar hemde düşünüp durmazsın bu kitle neden oldu diyerek. geçmiş olsun arkadaşım

• küçük bi cerrahi operasyonla alınıyor erkek arkadaşımdada vardı iltihap kaptı büyüdü yumurta kadar oldu çok ağrıdı küçük bi ameliyat geçirmek zorunda kaldı . ihmal etme iltihaplanmasın lenf Nodları onlar

• Öncelikle cildiyeye git, belki kıl dönmesidir, belki yağ bezesidir..

• genel cerraha gitmelisin.

• Canım yarın hemen doktora başvur..meme kanserlerinde koltuk altına da muayene yapılıyor kitlemsi şeyler hissediliyor ise anlaşılıyor zaten..göğüsünü de kontrol et..hafife alınacak bir şey değil..korkutmak gibi olasın ama es geçme.

• genl cerraha gitmeme aknseri olamsın

Yükleniyor...