Üşütmeye bağlı karın ağrısına ne iyi gelir?

Dün akşamdan beri böbreklerimde ve yumurtalıklarımda ağrı var.Üşüttüğüm belli, akşam 2 tane az öncede 1 tane ağrı kesici aldım ama geçmedi.Olabildiğince sıcak tutuyorum kendimi ama yeri geliyor ağrıdan yürüyemiyorum.Önerebileceğiniz bitki çayları yada herhangi bir şey var mı? Şimdiden teşekkürler.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• ütüyü ,biraz ısıt,agrıyan yere biraz orada dursun 5, veya 10 dk geçer(iç çamaşıyın üstünden )

• Yanarım lan

• kız bişi olmaz denemesi bedava senden ücretde istemiyorum ,

• :)

Erkekler Ne Diyor 9

• sıcak su torbası

• akıllıbirdeli bacı: ılık süt iç.

• Akşam içtimde iyi gelmedi bir değişiklik olmadı yani.

• Öncekileri Göster
    • karın mide aynı değil mi:( neyse senin bişeyin yok o zaman:D

• Baktın çözümler işe yaramıyor biraz spor yap terle sonra buzlu su iç yarım yamalak hastalık olmaz oluyorsa tam olsun.

• çay iç iyi gelir

• osurmaya çalış

• Bağırsaklarımda sorun yok :(

• o zaman bilmiyorum ne iyi gelir

• Buscopan içmelisin bence.

• elma yagı karın bölgesindekı agrılarda çok etkılı

• maydanoz sapı kaynat iç..

• Tek diyebileceğim şey *Ağrı kesicilere yüklenme , çünkü mideni tahrip edersin ,birde sakın ola ağrı kesiciyi dil altında vs çiğneme.*Eğer ağrı arkada ise mutlaka doktora gözük çünkü böbreklerinde taş olabilir gibi geliyor bana

• Arka tarafta çok az var hissetmiyorum çok rahatsız etmiyor, ön taraf çok şiddetli.

• Ayaklarını sıcak tut (zaten yapıyormuşsun)
      İstersen bir sıcak duş al.

Kızlar Ne Diyor 7

• ıhlamur veya yeşil cay iç.

• Bıtkı cayları iç, meyve ye ve corba ıcmeyı dene :) Karnını sıcak tut , geçmıs olsun :)

• Aynısı 2-3 gün önce bende oldu ve yürüyemedim ağrıdan. 3 saat boyunca uzandım , üstümü tam örttüm 3 saatin sonunda geçti sadece uzan ve sıcak tut kendini. Geçmiş olsun.

• poponu ayağını sıcak tutucaksın.Sıcak şeyler iyi gelir.

• Sıcak derken çay süt falan mı yoksa çorba olur mu :P

• adaçayı,ıhlamur,nane limon.

• Ayağına sıcak su torbası koy birebir

• gecmis olsun , bazen banada oluyor oazaman anliyorumki vucudum susuz kalmis aksama kadar su iciyorum agri kesiliyor !

• Ben zaten çok su içiyorum ama sorun böbreklerde değil..

Yükleniyor...