• Sor
  • Bence

Üşütmeye bağlı karın ağrısına ne iyi gelir?

Dün akşamdan beri böbreklerimde ve yumurtalıklarımda ağrı var.Üşüttüğüm belli, akşam 2 tane az öncede 1 tane ağrı kesici aldım ama... Daha Fazla

En İyi Görüş

• ütüyü ,biraz ısıt,agrıyan yere biraz orada dursun 5, veya 10 dk geçer(iç çamaşıyın üstünden )

• Yanarım lan

• kız bişi olmaz denemesi bedava senden ücretde istemiyorum ,

• :)

Erkekler Ne Diyor 10

• sıcak su torbası

• Buscopan içmelisin bence.

• elma yagı karın bölgesindekı agrılarda çok etkılı

• osurmaya çalış

• Bağırsaklarımda sorun yok :(

• o zaman bilmiyorum ne iyi gelir

• akıllıbirdeli bacı: ılık süt iç.

• Akşam içtimde iyi gelmedi bir değişiklik olmadı yani.

• Öncekileri Göster
    • karın mide aynı değil mi:( neyse senin bişeyin yok o zaman:D

• çay iç iyi gelir

• maydanoz sapı kaynat iç..

• Baktın çözümler işe yaramıyor biraz spor yap terle sonra buzlu su iç yarım yamalak hastalık olmaz oluyorsa tam olsun.

• Tek diyebileceğim şey *Ağrı kesicilere yüklenme , çünkü mideni tahrip edersin ,birde sakın ola ağrı kesiciyi dil altında vs çiğneme.*Eğer ağrı arkada ise mutlaka doktora gözük çünkü böbreklerinde taş olabilir gibi geliyor bana

• Arka tarafta çok az var hissetmiyorum çok rahatsız etmiyor, ön taraf çok şiddetli.

• Ayaklarını sıcak tut (zaten yapıyormuşsun)
      İstersen bir sıcak duş al.

Kızlar Ne Diyor 7

• ıhlamur veya yeşil cay iç.

• Bıtkı cayları iç, meyve ye ve corba ıcmeyı dene :) Karnını sıcak tut , geçmıs olsun :)

• Aynısı 2-3 gün önce bende oldu ve yürüyemedim ağrıdan. 3 saat boyunca uzandım , üstümü tam örttüm 3 saatin sonunda geçti sadece uzan ve sıcak tut kendini. Geçmiş olsun.

• poponu ayağını sıcak tutucaksın.Sıcak şeyler iyi gelir.

• Sıcak derken çay süt falan mı yoksa çorba olur mu :P

• adaçayı,ıhlamur,nane limon.

• Ayağına sıcak su torbası koy birebir

• gecmis olsun , bazen banada oluyor oazaman anliyorumki vucudum susuz kalmis aksama kadar su iciyorum agri kesiliyor !

• Ben zaten çok su içiyorum ama sorun böbreklerde değil..

Yükleniyor...