Bayanların popo çatalında olan kılları nasıl alınmalı?

Sadece bende mi var merak ediyorum. Nasıl alınır bunlar yaa?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 9

• ben permatikle alıyorum

• Anüs çevresi hariç lazer epilasyon yaptır.İyi bir merkez olsun yanlız gideceğin yer.

• laser epilasyonla kalıcı tüy dökücü ve ağdalarla geçici, çözüm olabilirler...

• yorumları okuyunca aklıma geldi. biri anlatmıştı. güzel rus kızıyla işi bitirip giyinirlerken bakmış ki kızın beli hafif kıllı. bu ne ya demiş. kız yarım yamalak türkçesi ile "ben insan" diye cevaplamış. :))

• olabilir. buna takılma. her zaman her şey düşündüğümüz gibi olmaz. hiç farketmeğebilirdi de... :)

• Rus'la "işi bitiriyor" belini, giyinirlerken sonra görüyor ha:))

• hangi çatal olduğu önemli değil varsa lütfen alın bayanlar. almıyorsanız da saygı duyarım ancak, düşük bel veya dekolte giymeyin, insanlığımdan utanıyorum.

• 75 tl ver lazer epılasyon yaptır ömür boyu cıkmaz

• tek değilsin birçok kızda var emin ol. kız arkadaşımdada mevcut. ağda ile alıyor ama kesin çözüm değil illaki

• Eğer bir kadında gördüğümde tüy değilde kıl olduysa artık biraz tuhaflaşırım bence kadının kaşı ve saçı dışında tüyü veya kılı olmamalı?

• Kadınlık zor be ?

Harwe +1

• Ha ha şu anda buna bütün kıllarımla beraber gülüyoruz :D

• ahh bence de lakin dışardan bakıldığında gayet hoş biriyim ama bu sorunla başbaşayım. Evlenene kdr almam lzm ama nasıl hç blmyrm. Acısz bir epilasyon yöntemi yok mu kızlar? Emma krem mi ne varmış güya 30 lira vrdm uyuştrsun diye onu aldm bi işe yaramadı.

• Valla nasıl alınır bilmem ama kesinlikle alınması gerekir :)

• Kaptanın seyir defterine ek: Her iki tarafında hem göğüs hem popo

Kızlar Ne Diyor 9

• epılasyon yaptır ve kurtul... Sen aldıkça kıl olacak onlar ve berbat olacak. sanırım..

• Ağdayla alınır yada git epilasyon yaptır imkanın varsa.

• göbeğinde de var mı ?

• o kadar da değil. :) görünüşte kıllı birine benzemiyrm zaten tek derdm orası.

• Gidersin ağdacıya toptan aldrırısın heryerini

her ay bız öyle yapıyoruz

• merakını kendıne sakla ,sen doğum yapacagın zamanda olmaz orama bakarsınız der bebeyi içerde bırakırsın

• ben şaşkınlığımı belli ettim beni ilgilendirmez nereni kime ne zaman açarsan aç be kadın

• kendı yapabılecekse yapsın ,benım utanıp utanmamam senı bağlamaz

• Öncekileri Göster
  • Siyahlarsa ve farkediliyorlarsa epilasyon yaptırabilirsiin.

• ağda yaptır tertemiz.asla kıl olmamalı bayanda bence.

• yeah thx dude:D

• i agree with u.

• bende öyle bir problem yok allahtan

• Allah vergisi iste

• hiç dert etme tatlım bi kuaföre git her taraf tertemiz. bende yok diyene inanma belini aldırıyormuş millet. kuaförüm dedi hatta enseden sırta dogru tüm aldıran varmış

• valla içimi rahatlattın sağolasın tatlım .

• Hangi çatal? Popo - Göğüs?

• Hmm, bi çok kızda war görüyorum eğildiklerinde.. E hoş durmuyor tabi estetik olarak, ama çok çok ince tüylerse gerek yok bence hafif bronzlukla kapanır.. Ama tüy değl de kıl gibi duruyorsa tabi ki alınmalı.. Ağda iyi olurdu aslında, kesin çözüm istersen de epilasyon..

• popo

Yükleniyor...