Lustral kullanımı nasıl olmalı?

düzenli kullanımda mı etkili mesela haftada 3 kere alacaksın kötü hallerde etki edecek yoksa sadece kötü zamanlarda kullanılacak o an için etki edecek. hangisi kullanım şekli ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hemen etki etmez. düzenli kullanımda etki eder. hergün düzenli kullanman gerekir. ayrıca sersemletmez insanı sadece sinirleri gevşetir rahatlatır. başladıktan 1 hafta sonra etkisini görmeye başlarsın.

• 1 haftadan sonra yine düzenli mi ?

• Öncekileri Göster
    • ya sormak istediğim şeyler var arkadaş ekledim onaylar mısınız?

• Bence sersemletiyor, bire bir şahidim oda arkadaşım kullanıyordu, ilaçsız inş. devam edebilir düzeye gelir inş. soran bey.

Kızlar Ne Diyor 9

• 2 kere içtim resmen uyuşturdu benı hemen bıraktım.

• belli zaman aralıklarıyla mı yoksa rastgele mi soruda yazdığımla ilgili bilginiz var mı ?

• bi arkadaşım kullanıyordu düzenli kullandı iyi geldi,ama bana bulantı falan yapıyordu hemen kestim.

• Doktor kontrolünde kullanman lazım o da söyler sana nasıl kullanman gerektiğini

• bu tip ilaçlar bir kullan bir bırak olmaz ağrı kesici değil mutluluk hapı da düzenli kullanım ve doktor kontrolü ile kullanılması gerek ilk bir hafta uyuşukluk yapar sonra düzene girersin

• Ben düzenli kullanırdım kötü zamanlarımda da exra bir tane daha alırdım ama.

• ben doktorumun yazdığı şekilde düzenli olarak 1 yıl boyu kullandım ama bıraktıktan sonra hersey eskiye döndü.yani bana faydası olmadı:/şu an cok sukur iyiyim dermanım citolesdeymiş:)

• o da mı antidep.

• evet

• ben de hiç bir işe yaramamıştı...altı ay kullanmıştım...ve kilo aldırıyor...

• düzenli kullanılması gerekn bi iilaç bence bi iki gün aksattığınızda tahmin edemeyeceğiniz kadr agrasif hiç bişeye katlanamayan biri oluverir çıkarsınız ama içincede gülümser herşeyi şakayla karışık kabullenirsiniz..

• annem kullanıyodu ama hiç bi boka yaramıyodu hep bağırmak hep bağırmak.amasinirli anında bikere içmeklen olmuyor sürekli kullanıcan.ben de bigün annemesinirlenip mal gibi içmiştim sakinleyim diye.böle mayışçağamı,hayatı pembegörceğemi felan düşünmüştüm hiç bişey olmadı valla.dedim neyse.bidaha beni sinir etsinxanax yutcam yeminlen.hııı şimdi cipralex kullanıyor o iyi geliyor bak.ailecek çok memnunuzmelek gibi oldu kadıncağız.ap yuttum ap yuttum.

• o ilaca hiç başlamamalısın. inan sana çok zarar verir. bağımlılık yapan sınıfa giriyor bırakınca insanlıktan çıkarıyor. sakın kullanma.

• azaltarak bırakınca sorun olmuyor diye biliyorum direkt kesme kötü

• o ilaç azaltarak bırakmana müsade etmiyor malesef. hatta ahlakını karakterini bile bozuyor. lütfen hiç bulaşma

• kullaneden mı ? ne kadar süre ?

Erkekler Ne Diyor 11

• Zaten doktor tavsiyesi olmadan kulanmamak gerekli.Belli bir ya boyunca düzenli veriyor doktorda.Azaltarak bırakılıyor sonra yarım doza düşülüyor önce.

• başlamaman en güzeli, bağımlılık yapıyor, zor bırakırsın.

• ilk 2 gün yarım sonra hergün sabah tok karnına 1 tane ama mutlaka sabah olacak süresi ise en az 6 ay .geçmiş olsun .

• merhaba bende birşey sormak istiyorum cpralex günde 5mg uzun kullanımda (1.5 yıl) bağımlılık vs. yaparmı acaba?

• antid. ler bağımlılık yapmaz, ayrıca 5 gr. düşük doz baya yine de doktoruna sor

• doktorun söylediği şekilde, yoksa 1 tane attım rahatladım yok. düzenli kullanılır bu tür ilaçlar. kafana göre kullanırsan, daha kötüye gidersin. hekimsiz olmaz dikkaat et.

• hekim var korkmayın :D

• merhaba gata'da öğrenci olarak yardım edeyim (= lustral tarzı ilaçlar kişide uyuşukluk ve halsizlik yanında karaciğer enzimlerine etki eden güçlü bir ilaçtır. Rahatlatmak ve sakinleştirmek amacıyla verilen bu psikiyatrik ilacı doktor kontrolünde kullanman lazım ve ilk başlardaki dozu çok küçük olmalı ayrıca ayda 1 de karaciğer enzimlerini kontrol ettirmelisin yoksa kendini iyileştireyim derken hastane köşelerinde bulabilirsin.

• Gatada öğrenci olan arkadaş doğru söylüyor bence :((

• Yoksunluk yapar o.Hemen kesme kafana göre.

• kafama göre kesmem zaten

• Biraz beklemen gerekli hemen etki etmez

• ilk 3 gün yarım tok karnına sonra günde 1 defa tok karnına bırakırkende aynı şekilde

• BEN KISA BİR SÜRE KULLANDIM.. ÇOKTA İYİ GELDİ

• Kardeşim düzenli olarak bir süre kullandı. İlk başlarda uyku, uyuşukluk benzeri yapıyordu ama sonraları bir sorun kalmadı.

• ya depresif zamanlarda mı alınıp etki ediyor yoksa düzenli mi almak gerekli ben sadece depresif zamanlarda almak istiyorum etki eder mi rahatlatıcı

• Öncekileri Göster
    • Ayrıca aman moralim bozuk hemen bi' lustral içeyim düzeleyim şeklinde düşünüyorsan ilaca hiç yaklaşma.

• yo hayır

Yükleniyor...